Зелено кафе за отслабване

  • 366 053
  • 461
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Здравейте,

Може ли някой който е ползвал зеленото кафе за отслабване да сподели да ли изобщо има ефект? Ще съм ви много благодарна.

Поздрави

# 121
  • Мнения: 1
Има цели 8 страници тема за питането ти - върни се и прочети. Толкова ли е трудно?

# 122
  • Мизия
  • Мнения: 295
Привет и от мен! Точно днес открих и аз това прословуто кафе, а го търсех отдавна. Аз същи искам да го опитам и смятам да си го поръчам. За първи път в живота си ще бъда на диета. Висока съм 1,56см и в момента тежа 53кг. след раждането. А винаги съм била 43кг. В момента желая да съм около 47кг. и смятам, че поне 6кг. няма да ми е толкова трудно да сваля Simple Smile

# 123
  • Мнения: 0
Интересно, какво ли ще бъде следващото "чудо", което топи килцата. Зелени домати? Изгнили круши?
Сериозно, не си давайте парите за такива глупости.

# 124
  • София
  • Мнения: 195
Очевидно при всеки организъм е различно , аз пия зелено кафе на зърна обаче и в комбинация с хранителен режим се радвам на положителни резултати .
купих си кафе на зърна , който смилам , не капсули.

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
от къде си го купуваш,и как дозираш по колко да приемаш,има ли го кофеиновия ефект...

# 126
  • София
  • Мнения: 195
от къде си го купуваш,и как дозираш по колко да приемаш,има ли го кофеиновия ефект...
www.green-magic.net
от този сайт го взимам , има си рецепта как се приготвя на етикета , да има ободряващо свойство .

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Много скъпо това кафе...всъщност то не е ли обикновено,но просто неизпечено....

# 128
  • Мнения: 0
Здравейте!

Аз си взех днес зелено кафе на капсули от аптеката. Та въпросът ми е тези капсули как се пият? Разтварят ли се във вода или като хапчета да ги пия?

# 129
  • Мнения: 1
Не пише ли на опаковката?

# 130
  • Мнения: 0
Щом питам, значи не ...  Blush

# 131
  • Мнения: 2
дано успееш да намериш опътване иначе ако имаш други излишни пари си вземи кафе така удовоствието ще те съпътства с резултат Wink

# 132
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравейте!

Аз си взех днес зелено кафе на капсули от аптеката. Та въпросът ми е тези капсули как се пият? Разтварят ли се във вода или като хапчета да ги пия?

Аз доколкото знам се разтваря в гореща вода, като "3 в 1" . Та нали все пак се води за кафе. Според мен така трябва да го пиеш. Преди време имаше една друга марка на кафе за отслабване и се пиеше точно по съшият начин, както ти казах. Надявам се, че ти бях полезна Simple Smile

# 133
  • Мнения: 0
И аз така мислех да го пия! Благодаря много!

# 134
  • Мнения: 1 095
Здравейте!

Аз си взех днес зелено кафе на капсули от аптеката. Та въпросът ми е тези капсули как се пият? Разтварят ли се във вода или като хапчета да ги пия?

Аз доколкото знам се разтваря в гореща вода, като "3 в 1" . Та нали все пак се води за кафе. Според мен така трябва да го пиеш. Преди време имаше една друга марка на кафе за отслабване и се пиеше точно по съшият начин, както ти казах. Надявам се, че ти бях полезна Simple Smile

И каква е логиката да го разтваря????  #Crazy

Щом е на капсули, значи така се приема, пие се с вода, директно.
А как така няма упътване? Идете в аптеката от която сте го купили и попитайте там. Не само, че трябва да има упътване, ами трябва и да е на български!

А онова, което се разтваря като разтворимо кафе е съвсем друго, то си е на отделни дози и се пие като кафе. Имам даже такова в шкафа си, не го доизпих.

Общи условия

Активация на акаунт