А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 340 386
  • 732
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 622
69 ДЯ Студентски град  Peace

# 316
  • Мнения: 68
Частна детска ясла и градина МИЛА в кв. Бъкстон, София

# 317
  • Мнения: 99
61 ДЯ Многооооо добра. Детето смени две групи за 2 дни, че в предната имаше шарка и за да го предпазят го преместиха в друга група. До миналата седмица ние все още не бяхме тръгнали на градина, бяха в ремонт и почивахме около месец и половина и нашия си тръгна без проблеми, ама няма не е маята леля или група. Всички са много добрички и директорката е много добра жена.   bouquet

# 318
  • София
  • Мнения: 1 058
Никъде не видях 66ДЯ в Овча Купел. Смело мога да кажа, че госпожите там са невероятни. А имам богат опит с лелички и в предишните ясли,  а и на баткото с градините. Искам от сърце да благодаря на "соспожи" (както ги нарича малкия) Солакова и Николова - две невероятни жени, които с усет и любов се грижиха за Боби и успяха само за три дни да го накарат на тича към яслата, още щом я види от ъгъла. Толкова му харесваше там!!!

Само мога да се поклоня пред такива жени!!!   bouquet

# 319
  • у нас
  • Мнения: 660
И аз да се включа за ЦДГ "Мирослава " Пловдив  Peace
Голямата ми дъщеря тръгна доста трудно на градина,но обстановката и госпожите я предразположиха до толкова,че сега (вече в 3 група) ако се наложи 1 ден да не отиде на градина настава истински ад вкъщи --- то е рев и тръшкане половин ден ................. поне  ooooh!
На есен и малката ми бонбонка ще е в същата градина.Тя е малко особен характер и предполагам като всяко начало ще е трудно за нея,но абсолютно съм убедена че също като кака си ще се влюби в госпожите и градината.
Хиляди благодарности на директорката г-жа Гъркова и целия екип на градината --абсолютни професионалисти  newsm10

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 270
Много се радвам да видя положителен коментар за 66 ДЯ в Овча купел , сигурно дъщеря ми ще тръгне там през септември...

# 321
  • Мнения: 189
Някой има ли отзиви за 36ОДЗ "Пеперуда", Дружба 1?

# 322
  • Мнения: 3 216
Аз искам да похваля ясли 19 Пловдив. Марти беше там 2 год и 1 месец. Нямам никакви забележки,гледаха ми детето, научиха го на много неща и много ще ни лиспват.

# 323
  • Мнения: 99
 Peace за ясли 19 в Пловдив, за госпожите от 4-га група - Анито и Софито / така ги нарича Малечка/. Да са живи и здрави, че отгледаха децата ни добрички и послушни и ги научиха на толкова много неща!   bouquet

# 324
  • София
  • Мнения: 229
Ще похваля госпожите на 1 - ва група в  70 ЦДГ "Здраве" кв. Изток.

Госпожа Арсова  bouquet, Госпожа Искрева   bouquet и Леля Любка  bouquet  , те са страхотни професионалисти и детенцето ми ходи с желание на градина.

Оги ходеше и на ясла 36"Слънчево зайче" кв. Изток. Четох доста лоши отзиви и то за лели точно от нашата група. Страшно съм доволна от сестрите: леля Ани /Андреева/, Леля Саши, Леля Наде и за съжаление не помня името на другата леличка.   bouquet

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 14:59 от valia_m

# 325
  • Мнения: 46
Ще похваля госпожите на 1 - ва група в  70 ЦДГ "Здраве" кв. Изток.

Госпожа Арсова  bouquet, Госпожа Искрева   и Леля Любка  bouquet  , те са страхотни професионалисти и детенцето ми ходи с желание на градина.

Оги ходеше и на ясла 36"Слънчево зайче" кв. Изток. Четох доста лоши отзиви и то за лели точно от нашата група. Страшно съм доволна от сестрите: леля Ани /Андреева/, Леля Саши, Леля Наде и за съжаление не помня името на другата леличка. 


Valia_m, абсолютно съм съгласна с теб. И за градината и за яслата.   bouquet Вики обожава да ходи на градина.

# 326
  • Мнения: 933
дети е във ОДЗ "Еделвайс" гр Кюстендил, в яслената група е все още. Аз лично съм много доволна и от отношението на госпожите и от обстановката. Много са обгрижвани децата

# 327
  • Мнения: 157
Много съм доволна от  16 ОДЗ Приказен свят. Малката ходи с желание, в яслата е и е плакала само 3-4 дни.

# 328
Аз искам да се похваля от ЧДГ "При Баба".
Тя е съвсем нова и се намира в Бояна.
Моя син от съвсем скоро ходи там и сме много доволни.
Сутрин го взимат от вкъщи и вечер ни го връщат.
Прибира се усмихнат, не е гладен, като от държавната ясла, когато се прибираше.
Пеят песни, учат английски и руски. Понаучил е няколко думички и ги повтаря. Учи се и да брои, имат и басейн, така че изпратихме бански и джапанки, като е хубаво времето се къпят в басейна.
Въобще сме много доволни.
Струва си парите, предвид обслужването, което мога да кажа, че е на ниво.

# 329
  • Мнения: 1 512
Още веднъж искам да похваля 75-то ОДЗ "Проф. д-р София Аврамова" в Младост 1А.
Огромно БЛАГОДАРЯ за директорката госпожа Стойнова и учителките в групата на дъщеря ми -  госпожа Петрова, госпожа Христова и леля Васка (която напусна) и настоящата леля Ани, които винаги са полагали необходимите грижи и са отделяли внимание за моето дете.
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   

И още нещо - много често, заради работното време на мен и съпругът ми, Криси е оставала последна, само с дежурната учителка и охраната. Никога никой не ми е правил забележка или разни фасони, че закъснявам с прибирането на детето.

Общи условия

Активация на акаунт