"Слънце, лято и море носят ни чертички две"– Бъдещи мами над 35

  • 31 404
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 312
И тук да се похваля, на сутринта ми дойде най-сетне. Щастлива съм  Heart Eyes Още два цикъла и дано имам зелена светлина!

Аз днес се надявам да си взема от М2 ТОН и да го почна  Grinning
Доколкото четох пие се по 2т 3 пъти дневно, нали?
Киф, ти почна ли го?

Мижка, не съм си го купила още, но мисля  Peace Сега ще пия вечерна иглика, за да ми се пооправят хормоните малко, не знам дали може двете едновременно  newsm78 За всеки случай прочетох доста положителни мнения , включително в съседния форум бременност на 43 след приемане на М2 ТОН . Ти не мислиш ли да се посъветваш с някой док ?

Маичка, добре дошла, точно за тук си, приемаме те, разбира се  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 10 703
Знаете ли, аз пих М2 ТОН след като си изкарах акъла с високо ФСХ почти 12 беше,четох тук във форума за него и айдееее,след това- значи месец го пих и забременях с малкия и попитах и репродуктивния ми гинеколог и ендокринолога и двамата ми се "скараха" че така на своя глава съм го пила това, но аз имам проблеми с щитовидната и мисля заради това най-вече.

Maichka добре дошла и дано скоро имате успех! Hug

# 32
  • Мнения: 10 698
Киф, честит ти цикъл!  Hug Помня и аз как се радвах като ми дойде след К.  Simple Smile

Не, аз с никого не съм се консултирала относно М2 ТОН. Забелязала съм, че лекарите са леко скептични към подобни (билкови) добавки... Та съм решила да си ги пия на своя глава.
Миналата година и аз пих Прим Ойл (масло от вечерна иглика) + геритамин + още нещо, но не помня какво беше  newsm78
Лекарят - на същият този д-р Йосиф Димитров брат му (те и двамата са гинеколози и работят заедно) ми каза да съм си ги пиела, че не вредят, но и не помагали.... По-скоро било плацебо-ефект.
Плацебо-не-плацебо все ми е тая, ако резултатът е положителен  Laughing

Maichka, добре дошла и от мен  Hug

# 33
  • Мнения: 8 527
Добрютро и от мен!

Наближава Спасов ден Simple Smile измислихте ли как подобаващо да го отпразнувате?

Maichka, добре дошла!

Ох, момичета, да ви питам .... аз като се окръгля в годините след някой и друг месец мога ли да остана при вас?

# 34
  • София
  • Мнения: 10 703

Ох, момичета, да ви питам .... аз като се окръгля в годините след някой и друг месец мога ли да остана при вас?
Що за въпрос?!

За новата бремелинка,го написах,защото явно се е объркало момичето, освен годините и не е писала никога в тази тема, ама ако я влече да е тук да седи...ако са й интересни разговори на желаещи дете.. имащи проблеми и т.н Simple Smile

# 35
  • Мнения: 218
Много съм доволна от мястото си на първа страница  newsm68
Днес уточнихме датата на трансфера....ще бъде на 15.06-пада се Видов ден и всеки ще получи каквото заслужава

# 36
  • Мнения: 8 527
Да бе, Магнетче, знам за кой си го писала. Аз се чудя от оня ден върху тоя въпрос. Рядко ги гледам на колко съм години, ама нещо много кръгли идват ..........

# 37
  • Мнения: 7 201
Киф, засега съм поспалива следобяд, компенсирам си нощният сън.
Ама нищо не се знае ... оххх, ще откача от тази неизвестност.
Обаче съм казала 13-ти, значи 13-ти! Sunglasses
И честит цикльо на теб!Дръж си го! Laughing

Добре дошла, Маичкаbouquet

Даре, к'ви са тия въпроси?Да вадя ли сега аз бухалката, а?

Днес уточнихме датата на трансфера....ще бъде на 15.06-пада се Видов ден и всеки ще получи каквото заслужава
Наистина ли е Видовден?Не знаех ...
Успех! Flowers Four Leaf Clover

# 38
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Даре, я сопа де  Mr. Green

Морско момиче, с теб сме на 15-ти  Praynig Praynig

Маичка, добре дошла и да не се задържаш дълго тук с този проблем, а само да ни се хвалиш  Peace

Киф, спокойна ли си вече  Simple Smile

Мамче,  Praynig Hug

# 39
  • Мнения: 7 201
Морско момиче, с теб сме на 15-ти  Praynig Praynig
Перу, и на теб пращам целият късмет, който имам! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Името ми означава "Дар от бога" и нека бъда твоята благословия! Praynig

# 40
  • Мнения: 2 312
Трябва ми на мене една  bambam да съм спокойна.
Ако вадите бухалките - да са за мен , все нещо ми е криво  Rolling Eyes

Плацебо-не-плацебо все ми е тая, ако резултатът е положителен  Laughing

Абсолютно  Peace Другата добавка, за която четох много хубава неща е "Герикапс" - комбинация вит Е и вит А , пие се два месеца и се почива .

Перу и Морско момиче, стискам ти силно палци Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover, дано имате успех !!!

Мамче , утре кафето от теб с добрата новина  Praynig

# 41
  • Мнения: 8 527
Бе нямам нужда за сопа, момичета.

Аз съм си екстра.

# 42
  • Мнения: 1 661
Здравейте момичета, да се запиша и аз в новата темичка.
Прочетох ви набързо, честита бременност на Суити! Hug
Магнитче, много се смях на това, че дърти женици сме се събрали тука. Joy Joy JoyСетих се за оня лаф, стари чанти, ама лачени hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 3 535
Хехе разсмяхте ме !На мен онзи ден ми направиха любимия ми комплимент "не бих ти дала тези години"  Joy Joy
Мамче,не може ли днес да си направиш теста-утре заминавам и ще съм без интернет поне 10 дни,а хич не ми се иска да чакам толкова Embarassed.Не знам ти как издържаш Simple Smile Аз отскоро пиша тук ,но нали си признах -следя ви от известно време.
Искам да ви кажа-много ми харесва колко бременни се появиха от тогава...  newsm44
Морско момиче ,късмет   bouquet

# 44
  • Мнения: 7 201
Мамче,не може ли днес да си направиш теста-утре заминавам и ще съм без интернет поне 10 дни,а хич не ми се иска да чакам толкова Embarassed.Не знам ти как издържаш Simple Smile
Трудно, Жане, трудно.Едва не си изгризвам ноктите. Crazy Laughing
Мъжлето не дава дори и утре да си правя тест(него кой ли го пита), и казва, че трябва да съм спокойна и търпелива!
От къде това търпение???!6-та година чакам(е) ...
Сигурно ви писна от мен, но ей го къде е утре, не остана. Mr. Green

любимия ми комплимент "не бих ти дала тези години"  Joy Joy
И на мен ми е любим. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт