Подлежат ли на кражба партньорите?

  • 24 907
  • 511
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 457
Сигурно на всички ви се е случвало да чуете истории от сорта - еди коя си открадна на онази мъжа, или тая ми взе гаджето и тем подобни..
Как стават тея кражби, има ли ги наистина се питам,  или просто на хората им е удобно да вярват в тях ...
Вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 21 386
 А стига пък ти, на никого ли не си взимала гаджето?

# 2
  • Мнения: 2 457
Нямаше да мога да го взема, ако той не искаше да бъде взет, е мнението ми, мила Ирис  Wink

# 3
  • Мнения: 18 384
Мда, винаги жената е лошата - тя е "разтури-къща", тя краде чужди мъже, тя разваля семейства. Той, мъжът, горкият, винаги е света вода.

# 4
  • Мнения: 8 832
И на мен са ми странни подобни изказвания...Все едно мъжът е торба с камъни, за да го отмъкне някой  Laughing

# 5
  • Мнения: 563
Подлежат само в случай, че те самите желаят да бъдат откраднати. Иначе, не.
Ако става дума за удобството обаче, струва ми се ограбените предпочитат да вярват, че партньорите им са наистина откраднати или насилени от третия човек. Нормално е всъщност, къде по-лесно е да обвиниш странични хора от това да осъзнаеш, че във връзката ви е имало проблеми, довели до "кражбата". С една дума, ако не беше тя/той, ние още щяхме да сме заедно  Laughing Е да, ама не. Подобна увереност обаче прави нещата по-поносими за хората и те упорито си вярват, обвинявайки "крадците" на гаджета. Няма лошо, човещинка.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И на мен са ми странни подобни изказвания...Все едно мъжът е торба с камъни, за да го отмъкне някой  Laughing
Е ти па са  Laughing могат да го дадЪт за доотглеждане   Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Мда, винаги жената е лошата - тя е "разтури-къща", тя краде чужди мъже, тя разваля семейства. Той, мъжът, горкият, винаги е света вода.

ми, да, докато кучката не си навири опашката...  Wink

# 8
  • Мнения: 2 457
И много са ми смешни начинания като да ходиш да се разправяш с момичето, да и проверяваш телефона , да на говорим, че има и далеч по селски изцепки като физ. разправа и т.н т.н.. Tired

# 9
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 885
Подлежат само в случай, че те самите желаят да бъдат откраднати. Иначе, не.
Ако става дума за удобството обаче, струва ми се ограбените предпочитат да вярват, че партньорите им са наистина откраднати или насилени от третия човек. Нормално е всъщност, къде по-лесно е да обвиниш странични хора от това да осъзнаеш, че във връзката ви е имало проблеми, довели до "кражбата". С една дума, ако не беше тя/той, ние още щяхме да сме заедно  Laughing Е да, ама не. Подобна увереност обаче прави нещата по-поносими за хората и те упорито си вярват, обвинявайки "крадците" на гаджета. Няма лошо, човещинка.

Точно така мисли и бившия ми мъж,сякаш аз съм безмозъчно същество,което можеш да хвърлиш на гръб и да си го отнесеш у дома.Моето мнение е,че никой не бяга от хубавото и ако в къщи всичко е наред,няма как някой да дойде и да те "открадне".

# 10
  • Мнения: X
И много са ми смешни начинания като да ходиш да се разправяш с момичето, да и проверяваш телефона , да на говорим, че има и далеч по селски изцепки като физ. разправа и т.н т.н.. Tired

Или да прибягваш до услугите на врачки и да правиш магии любимият да се върне при теб. ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
И много са ми смешни начинания като да ходиш да се разправяш с момичето, да и проверяваш телефона , да на говорим, че има и далеч по селски изцепки като физ. разправа и т.н т.н.. Tired

Но много често е сто процента ефективно. Разчита се на най-старото средство - прогонване на противника чрез заплахи и други агресивни действия. Когато започнеш да се обаждаш и да тормозиш съперника, той в един момент трябва да реши дали си заслужава заради един трофей да минава през всички негативни случки и емоции, а често и физическа саморазправа. За да е готов, значи или е лудо влюбен, или побъркан, като в повечето случаи второто е характеристика на първото. Мъже-жени, няма значение - системата работи доста добре.

# 12
  • Мнения: 563
И много са ми смешни начинания като да ходиш да се разправяш с момичето, да и проверяваш телефона , да на говорим, че има и далеч по селски изцепки като физ. разправа и т.н т.н.. Tired

Но много често е сто процента ефективно. Разчита се на най-старото средство - прогонване на противника чрез заплахи и други агресивни действия. Когато започнеш да се обаждаш и да тормозиш съперника, той в един момент трябва да реши дали си заслужава заради един трофей да минава през всички негативни случки и емоции, а често и физическа саморазправа. За да е готов, значи или е лудо влюбен, или побъркан, като в повечето случаи второто е характеристика на първото. Мъже-жени, няма значение - системата работи доста добре.

Това описаното според мен е само за хора с много свободно време, нищо друго по-интересно за правене и странни разбирания за достойнство. Да не говорим, че е и безмислено. Добре, ще прогонят някакси съперника, но нещата няма да спрат дотам. Като се появи следващият "крадец" ( а появата му е неминуема, просто въпрос на време в подобни връзки ) целия този цирк трябва да започне отначало. И за какво? Да задържиш някой, който явно не иска да бъде задържан?.... Stop  

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, да, за теб може да е цирк за хора със свободно време, но за участниците в такива триъгълници си е живата реалност! Просто не знаеш за такива истории и нее си виждала в какво може да се превърне човек само и само да запази това, което има!

# 14
  • Мнения: 442
Винаги се търси оправдание за изневярата, а няма такова. Изневярата си е изневяра.
Ако има проблеми в семейството, се решават. Ако вече няма решение и не обичаш, си отиваш. Има много начини - връзките, бракът не са за мързеливци. Искат се компромиси, старание да ги поддържаш, а това са усилия, които някои хора не желаят да полагат и вместо да вземат окончателно решение, се оставят по течението.
А, че не се краде, не се краде. И все пак ми е чудно какво би могло да ме привлече в обвързан, който няма топки да вземе окончателно решение за отношенията с жена си. Но пък е въпрос на манталитет.

Общи условия

Активация на акаунт