Отмяна на забраната за тютюнопушене-2013 "За" или "Против"

  • 12 929
  • 402
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Въпросът е ясен.
Аз съм категорично за оставане на забраната в сегашния й вид.
 Дългогодишен пушач съм. По-скоро бях, допреди 4 години, но все още  ужасно ми се пуши.

Ето кадри от протеста, който се състоя преди няколко дни, няма масовки, а само няколко мнения на експерти. Забележете, че повечето време говорят за децата ни. Впрочем 90% от хората там бяха на възраст 20-25 или млади семейства с деца.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=20&oid=12360&galid=97892

Споделете вашето мнение.
Ако има вече такава тема, с радост ще изтрия тази, само ми пуснете линк, защото рових но не намерих.
Направо не ми се вярва Thinking.

# 1
# 2
  • France
  • Мнения: 726
За отмяната!
Не станаха ли много темите?

# 3
  • Мнения: 222
Благодаря за ликовете.
Така може да се види аргументацията на различните гледни точки.


Първата тема е от юли 2009.
Колко тъжно пророчески е първия коментар
Цитат
Съвсем скоро ще влезе тази забрана и в България 
  Според мен мисля , че ще се сблъскат нашите управници с протестите на собственици на заведения, опасяващи се от загуби в бизнеса, тъй като ще бъде забранено да се пуши в кафенета, барове, ресторанти, нощни клубове и търговско-развлекателни центрове, както и във всички видове транспорт. Глобата за нарушителите предполагам ще бъде достатъчно жестока ...
Как мислите , ще успее ли закона в България да влезе в сила , или сте на мнение , че всяко чудо - за три дни ...

# 4
  • Мнения: X
За частична отмяна. Между другото със или без тази тема, отмяната ще е факт в най-скоро време.   Sunglasses

# 5
  • Мнения: 222
За отмяната!
Не станаха ли много темите?

Стари теми са и не са анкети.
Аз ги прегледах. Много поучително.

Мисля, че има смисъл да остане, нали сега върви дебата, ако вече не са решили.
В средите на по-големите (ни) деца  Wink това е топ тема.
Масово са против отмяната, въпреки че много от тях пушат.
Както казаха в клипчето лекарите , те наистина са най-уязвими, особено когато са на дискотека и танцуват , вдишват активно, работят като сервитьори и т.н. Изобщо аргументи има , но дали някой ще ги чуе.

# 6
  • Мнения: 222
Между другото със или без тази тема, отмяната ще е факт в най-скоро време.   Sunglasses
Че тези хора общественото мнение не го ли имат предвид?
Риторичен въпрос.

Моят баща казваше - Правата не се дават, те се вземат.

# 7
  • Мнения: 814
За забраната съм.

# 8
  • Мнения: 222
За частична отмяна. Между другото със или без тази тема, отмяната ще е факт в най-скоро време.   Sunglasses

Опссссссс, вземам си назад въпросът от преди малко.
Вече Не съм изненадана и  от мнението ти.. Досега четох  и всъщност още чета една тема , в която политическите ти пристрастия са повече от ясни.


 

# 9
  • София
  • Мнения: 5 883
Изобщо аргументи има , но дали някой ще ги чуе.
Никой нищо няма да чуе, вервай ми.

# 10
  • Мнения: 222
А ако викаме силно?

# 11
  • София
  • Мнения: 5 883
Е, ще пробваме естествено.

# 12
  • Мнения: X
Досега четох  и всъщност още чета една тема , в която политическите ти пристрастия са повече от ясни.



Сподели моля, че на мене на са ми много ясни.  Mr. Green
Ти за какъв/каква се изживяваш, че пускаш тема съдържаща въпрос и после анализираш потребители, които са отговорили, след като си чел мненията им по други теми? Това някакъв обичай от Сусурлево ли е?

# 13
  • Мнения: 222
Тонът ти не ме изненадва изобщо, дерзай все така.


# 14
  • Мнения: 5 892
ЗА забраната. Не пуша и цигарения дим ми е отвратителен.  Sick Отделно колко по-добре се чустваш, ако се напиеш на чист въздух/ доколкото е възможно да е чист по дискотеките/  Peace

Общи условия

Активация на акаунт