Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 067
А, Яни. ти си млада, имаш време ехеее.. А нас ЕГН-то ни гони вече Simple Smile
Вие не хапвате в градината, Виктор пък отказва да ходи там по голяма нужда. Как ли не му говорих, не иска...

# 601
  • Мнения: 984
Отивам и във ФБ да се отчета  Simple Smile
Може ли някой да ми прати ЛС коя е групата?

# 602
  • София
  • Мнения: 13 204
Ехааа, Мейдънли, много се радвам! Hug
Лека бременност ти пожелавам и прекрасно бебче! Hug

# 603
  • Мнения: 2 196
А, Яни. ти си млада, имаш време ехеее.. А нас ЕГН-то ни гони вече Simple Smile
Вие не хапвате в градината, Виктор пък отказва да ходи там по голяма нужда. Как ли не му говорих, не иска...

А,спокойно,Ники също не ходи,но той като ходеше
 на ДГ си беше изградил режим и голямата работа я вършеше като се приберем...предполагам сега пак ще е така.
А за младата-не съм толкова...тая година ставам на 28,ама до 35 имам време да мисля.Нека детето още да порасне,че ми е адски палав и нервите ми са разклатени  Rolling Eyes

# 604
  • Мнения: 43
Maidenly,честито и тук  Hug
Дара също не винаги ходи там ......но според зависи !
Iani87,ехееее 28 .....колко си младичка ,имаш времееее ,аз на 28 Дара родих  Laughing
И тук да споделя за тези ,които не четат във ФБ,че и ние живот и здраве всичко да е наред около 01.10 ще се надяваме да гушнем живо и здраво бебоче  Grinning
За сега е в пъти по-тежко отколкото с Дара -до 13ч. е ужасно Sick
Дано всичко е наред занапред ,чакам си да влезна в 4ти ,дано поолекнат нещата !
Изкарах още от началото едно тежко боледуване ......сега в градината обявиха скарлатина ,та майките си спряхме децата .....не ми е сега времето за такива излишни боледувания !!!
Надявам се и тук да се пораздвижи темата ,както във ФБ!
Хубав ден !

# 605
  • Мнения: 984
Честито ichkata83! Много се радвам!
Дано стане по-леко и гушнеш здраво бебче на есен.
И аз родих моите деца с такава разлика. Мисля, че се получи мнгого добре  Mr. Green

# 606
  • София
  • Мнения: 10 695
Ехаааа, честито на бременните мами!
И на мен ми беше тежко с втората бременност, но нали знаете една с една няма еднаква, изтърпява се.
За възрастта няма да коментирам , хаха.

# 607
  • София
  • Мнения: 13 204
Ичка, лека бременност и на теб! Hug Hug Hug
Ще ви следим как дебелеете  Mr. Green
Ехххх... колко са сладки тия мигове Heart Eyes

# 608
  • София
  • Мнения: 3 067
Ау, Ваче не думай  Twisted Evil Една приятелка като й казах и почти веднага ми заръча да внимавам какво ям и колко ям, защото вече щяло да ми е по-трудно с килограмите, минали били години  Crazy

Този път плацентата ми е предна и малко ниска, каза доктора. Щели сме да я чакаме да се вдигне от растежа на матката. Не беше притеснен, ама аз се зачудих сега. Някой бил ли е с такава плацента? Първия път беше задна и нищо не са ми казвали ниска ли е, висока ли е.

# 609
  • София
  • Мнения: 10 695
При мен с Лили беше ниска, вдигна се към 5- ти месец, обхващаше шийката, но проблеми като кървене не съм имала.
А за кг е мноооооого относително, с Жорко качих 11, а сега 4, родих бебе 3,4 кг. Wink

# 610
  • София
  • Мнения: 13 204
Ау, Ваче не думай  Twisted Evil Една приятелка като й казах и почти веднага ми заръча да внимавам какво ям и колко ям, защото вече щяло да ми е по-трудно с килограмите, минали били години  Crazy

Този път плацентата ми е предна и малко ниска, каза доктора. Щели сме да я чакаме да се вдигне от растежа на матката. Не беше притеснен, ама аз се зачудих сега. Някой бил ли е с такава плацента? Първия път беше задна и нищо не са ми казвали ниска ли е, висока ли е.

Ааа, че аз като се пазих втория път, какво от това.. пак си качих 30 кила  Twisted Evil
Аз бях втория път с предна плацента, нищо страшно няма. Първия път бях по задна стена. Ти нормално ли роди първия път?

# 611
  • София
  • Мнения: 3 067
Ваче, нормално родих и сега ми се ще така  Praynig
Магнет, само 4 килограма, браво! Как успя? Теб мисля, че съм те засичала в темата за гестационния диабет, но с юнчетата не си те спомням, явно втория път е станал? Чудя се какво да очаквам този път, че най-вероятно пак ще ме стигне, въпреки че се опитвам да ограничавам от сега въглехидратите, но е трудно, ееехх..

# 612
  • София
  • Мнения: 10 695
Да с Лили ме хвана гестационния, ан заради диетата за него качих само толкова, аз от самото начало уж ограничавах... но в началото не ми се и ядеше, с Лили ми беше адски зле и ядях само таратор и череши  лятото..

# 613
  • София
  • Мнения: 13 204
Мейдънли, нямаш значи проблеми, щом ще раждаш нормално! Hug

# 614
  • Мнения: 4 370
Честито и тук на Ичката и Майденли! Очакваме новини от вас!

През почивните дни водихме Никола на ски почивка. Учихме го да кара ски, но не е много ентусиазиран. Сутрин иска иска ските, а като го качим и бързо му омръзва. Най много остана доволен от обиколката с шейната с кучета. С него се спускахме повечко по баирите с шейна и аз не можах да си покарам много ски, но надявам се от догодина да влиза в час и да се пързаляме заедно.

Общи условия

Активация на акаунт