Раждане секцио в Торакс - Пловдив

  • 26 308
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 89
tania_tsvetanova Да сте живи здрави, честито! Радвам се, че пишеш добри отзиви, много е хубаво, че сте били малко бебета, за да имате нужното внимание. Аз секцио съм преживяла с първото и знам какво е, а за упойката ти ли избра да е пълна?

# 61
  • Мнения: 2
Моето АГ ми препоръча да съм с пълна упойка, аз исках спинална и много се радвам, че я послушах, защото когато ме вкараха в операционната и ме хвана страх с толкова много хора около мен. Молех се по-бързо да ми сложат упойката, нямаше да издържа със спиналната. Тя ми каза, че тази упойка ,която слагат в клиниката няма нищо общо с тези в държавните болници/ по-скъпа била, затова е и скъпа операцията / - и наистина много лесно излязох от упойката.

# 62
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен! Да се похваля, че вече съм майка на едно хубаво момченце. Нещата около раждането доста се объркаха, стигна се до спешно секцио. Благодарение на докторите Христо и Роман Кунчеви и двамата сме живи и здрави и след една седмица в болницата вече сме си в къщи. Персонала също е на ниво. Учат те да си къпеш бебето,давас ти съвети свързани с бебето. А иначе по време на операцията бях с епидорална упойка и бях в съзнанше през цялото време.

# 63
  • Мнения: 199
Фифорана, много съжалявам, че е имало проблеми при раждането, но се радвам, че сте добре! Бъдете живи и здрави и се гушкайте вече на спокойствие.   bouquet

# 64
  • Мнения: 2
FIFORANA, честито! Да ти е жив и здрав бебо!  smile3525

# 65
  • Мнения: 26
Благодаря ви момичета. Честито и от мен на тези, които имат бебчета, а на другите желая леко раждане и всичко да мине успешно  Peace  Peace  Peace

# 66
  • Мнения: 425
Честито и от мен за тези, които имат бебчета!
Кои гинеколози работят в Торакс? Преди 2 години когато раждах бяха Велевски, Патишанов, Иванов и други, но уж тези лекари вече не работят там.

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен искам само да препоръчам с двете ръце Д-р Видева от Торакс , изключителен професионалист, раждах при нея и съм много доволна.

# 68
  • Мнения: 332
Можете ли да ми кажете какви са цените за установяване на бременност при Христо Кунчев без направление и колко време се чака да си запиша час? Благодаря предварително Simple Smile

# 69
  • Мнения: 127
Veninka92 незнам за цена но за час може да си запазиш няколко дни по рано да речем 2-3 дни . Аз си следя бременноста при него и съм много доволна . Късмет   bouquet

# 70
  • Мнения: 1
Д-р Видева?Може ли някой да даде съвет дали е добър лекар?Изгубихме първия плод,заради некадърници и почти никакво отношение след 10 дневен престой в болница на жена ми и то по време на престоя и там.След много трудности и 15 месеца тя отново е бременна и този път търся кадърни лекари.Видева е от градчето,от където сме и работи в Торакс.И след всичко написано:бихте ли ми я препоръчали?Благодарности и хубав ден

# 71
  • Мнения: 6
Здравейте някой скоро раждал ли е секцио в Торакс и каква е цената ?

# 72
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Здравейте някой скоро раждал ли е секцио в Торакс и каква е цената ?
Аз, на 6ти януари, спешно непланирано. Секциото и нормалното също е 1000 лева, 30 лв. консултация с анестезиолог и 350 мисля беше присъствие на таткото, но не го препоръчват. Допълнително се плаща и ако искаш видео по време на раждане. В тези 1000 лева ти е включено всичко, може да отидеш само с четка и паста за зъби и зарядно. Аз препоръчвам джапанки за къпане, защото дават само чехли, които не можеш да мокриш. Ако имаш още въпроси, питай ще се радвам да помогна

# 73
  • Мнения: 47
Аз си водя там ЖК при Хр. Кунчев и съм много доволна,но съм с плацента превия и може и да не успея да родя там. Но лежах 2 пъти за кървене и също съм много доволна. Относно раждането щяло да е 1200лв. От тази гадина поне така ми казаха на рецепцията това включва всичко и анестезиолога,но едно момиче каза ,че не са и подсигорили нищо освен пижама и на бебето една дрешка.

# 74
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Аз си водя там ЖК при Хр. Кунчев и съм много доволна,но съм с плацента превия и може и да не успея да родя там. Но лежах 2 пъти за кървене и също съм много доволна. Относно раждането щяло да е 1200лв. От тази гадина поне така ми казаха на рецепцията това включва всичко и анестезиолога,но едно момиче каза ,че не са и подсигорили нищо освен пижама и на бебето една дрешка.
Аз също родих ТАЗИ година, както лазах по рано на 6 януари. Платих 1030 лева. Аз също бях при доктор Кунчев, и момичето което ти е казало тов явно нишо не си е искала. И аз си носих личната козметика естествено (коя жена не би) и пижама си носих, защото си исках моите. Ако си поискаш всичко ти дават. В държавна болница ако ви покажа списъка с неща, които трябва да носиш за теб, за бебето, за болницата ще се хванете за главата. Естествено, че ще си вземеш собственото бельо и козметика за себе си. За бебо нишичко не съм носила, само комплекта за изписване накрая. Пращала съм запитване за цени и услуги, ако някой има интерес нека ми пише, ще му покажа какво са ми отговорили хората официално.

Общи условия

Активация на акаунт