Професионални серии за коса - тема 53

  • 45 439
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 372
За кератиновата терапия на ЕКС и тук е имало страхотни отзиви, Wackamotto.
Съжалявам, че не намирам линк. Потърси, заслужава си да се прочете.  Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 5 549
Момичета,интересно ми е след баня колко броя продукти слагате на косата си (и какви)  
Един до два,зависи.
Обикновено ако ползвам лилавата топка и преди нея пръсвам с на Милк шейк спрея,който е без отмиване,за да мога да се среша.
 Иначе другите ми неща са коприната на ЧИ,слънцезащитният серум на Лакме (него го ползвам в комбинация с шампоана и маската от серията),Л2 и ако използвам преса задължително слагам от цимента на Керасаз и май това са,гледам да не си натоварвам косата с много продукти един върху друг.
 

# 737
  • Мнения: 3 421
Нова тема? Flutter

# 738
  • Мнения: 153
Здравейте, заинтригувахте ме това със цимента на керастаз за преса и за какво служи? Може ли снимка или линк? Благодаря предварително  Simple Smile


Момичета,интересно ми е след баня колко броя продукти слагате на косата си (и какви)  
Един до два,зависи.
Обикновено ако ползвам лилавата топка и преди нея пръсвам с на Милк шейк спрея,който е без отмиване,за да мога да се среша.
 Иначе другите ми неща са коприната на ЧИ,слънцезащитният серум на Лакме (него го ползвам в комбинация с шампоана и маската от серията),Л2 и ако използвам преса задължително слагам от цимента на Керасаз и май това са,гледам да не си натоварвам косата с много продукти един върху друг.
 

# 739
# 740
  • Мнения: 17
Здравейте Simple Smile

Моля да ми препоръчате щадяща боя за боядисване на бели коси. Ползвала съм боите на Лакме и Макадамия от професионалните на ЗР. Макадамия дава блясък и сравнителна мекота, но не ми покрива добре белите коси. Лакме оцветява добре и косата ми изглежда страхотно, но като че ли ми изсушава косата, а последно време имам и лек косопад, възможно е да е от боята.

Благодаря за всички предложения  Praynig  bouquet

# 741
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Вече от една седмица ползвам Кристалист + маска елексир и съм много доволна. Косата ми е подредена, обемна с блясък не се омазнява в корена и не ми се лющи скалпа, от както си направих кичури много странно, че лющенето и мазната себорея изчезнаха  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 259
Какво става с оранжевата ампула и бустер,не ги зареждат в ЗР .... да не са ги спрели ????  ooooh! Thinking

# 743
  • Мнения: X
АЗ да се оплача какво се е случило с мойта коса след използване на вафли. По принцип през 2-3 месеца след като ме изсуши фризорката, ми слагаше на няколко места вафли, за да ми държи по-дълго време прическата, иначе пада веднага, с много тежка коса съм. Последния път усетих, че на места е поизгоряла, и се отказах от тези вафли. Но като ме боядисваше се оказа, че един кичур ми е скъсан и е останал около 5-6 см.от корена (добре, че не е най-отгоре). Направо не знам какво да кажа, не ги използвам често, за да ми изгори така, не ми е слагала лак като ги прави, по принцип ми е дебела и здрава косата. Останах изумена. В къщи не използвам преса, а само четка и сешоар, но не я опъвам много.
Боядисваш ли се?
И не ви ли писна с тази драма кой колко често си мие косата  ooooh! Който колкото си иска да я мие, негова си работа... Мине не мине време и пак се започва вечния въпрос.  Tired

# 744
  • Мнения: 2 562
______Freya_______ ,че то само ние с  tyzarka го повдигнахме този въпрос като моя отговор беше на нейния първи пост  Rolling Eyes Не виждам какво толкова че темата някой пак я повдига,ако човек няма проблеми с начина си на живот защо да се притеснява какво се споделя тук?Откакто я има темата всеки ден някой нов човек задава въпроси на които не само в предните теми,ами в предните страници на настоящата тема вече някой е отговорил на други подобни питания.Защо темата за миенето на косата да е табу?Нека повече момичета се образоват и разберат че всекидневното миене НЕ изтощава косата,а само липсата на точните продукти за нея Peace Щом едни и същи шампоани,маски, финиши и термозащити-Л2,Олео релакс,Хрома термик,цимента и т.н ги дъвчем всеки ден от години,това с какво е по-различно?Нали става дума за грижа за косата...

# 745
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Момичета, ще се боядисвам и имам зелена и оранжева ампула на керастаз, и ботокс на лореал, кое е най- подходящо след боя.

# 746
  • Мнения: 3 421
На мен ми предстои боядисване,обаче ще си походя още малко с черните корени  Laughing След боя задължително протеина в 2 стъпки  Peace

# 747
  • София
  • Мнения: 1 936
Протеинът в две стъпки не се ли ползваше преди боя? Или бъркам newsm78

# 748
  • Мнения: 3 421
Протеинът в две стъпки не се ли ползваше преди боя? Или бъркам newsm78
Ииииии,май така беше  ooooh! Благодаря за поправката.Та значи преди боя   Grinning

# 749
  • Мнения: 21 332
Момичета,може ли да ми поръчате нещо оформящо за коса и същевременно щадящо - за разрошване ?

Общи условия

Активация на акаунт