Как и с какво перете бебешките дрешки?

  • 5 778
  • 178
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 271
Перем с Персил Сензитив - много съм доволна Hug

# 61
  • Мнения: 505
Teo-bebe mnogo hubavo miri6e i e kombiniran s omekotitel Ne se e obrivala do sega i sum mnogo dovolna. Celia i 6kaf miri6e na hubavo ot praha za prane Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 626
Със Сано Максима и омекотилет на същата фирма и съм много  доволна.

# 63
  • Мнения: 1 503
Здравейте ,
Скоро ми предстой да стана майка и реших да се консултирам с вас Grinning
Чувала съм различни мнения относно прането.Някои майки перат на ръка,други използват пералня.Някои ползват течен препарат и омекотител,а други не newsm78.Кажете кой е най-добрия вариант???Естествено ще съм доволна ако препоръчате и някои марки на препарати

Последна редакция: ср, 25 яну 2006, 21:01 от ~Цвети~

# 64
  • Мнения: 8 505
В пералня с прах и омекотител.Така откакто се е родила.Не съм купувала бебешки прахове.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
В пералня с прах .Омекотителя е отскоро,но слагам 1/3 от дозата.

# 66
  • Мнения: 1 382
И аз като reflex,само че преди да се роди дзвера купих някаква течност за пране,която сега си стои  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 481
В пералня с бебешки прах, включвам и бутона за допълнително изплаване. Омекотителя не е за препоръчване, тъй като се влива след последното плакнене, т.е. остава по дрехите и може да раздразни нежната бебешка кожа. От самото раждане ползвам Тео бебе- много добре изпира и мирише хубаво. Успех в избора!

# 68
  • Мнения: 539
В пералнята с бебешки прах. Понякога когато имам 2-3 дрешки ги изпирам на ръка с бебешки сапун.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 708
В пералнята с бебешки прах за пране. Все още не използвам омекотител, но не знам защо  newsm78 Май е време да започна, но все ме е страх от обриви ... Аз лично ползвам Сано максима или Персил Сенситив

# 70
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз лично отговорих с втората опция. Пера със Сано Максима и омекотителя на Ленор-бебешкия..Понякога ползвам и Тео бебе и очудващо съм много доволна от него.

# 71
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
В пералнята с обикновен прах. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 271
По-често на ръка и със сапун!

# 73
  • Мнения: 87
na men mi predstoi skoro da zapo4na da pera,no moia priatelka mi kaza,4e pere s teo-bebe.mnogo e dovolna,evtin  e a i go ima navsiakade.a omekotitel polzva silan na koito  ima beb4e.toi e bebe6ki

# 74
  • Мнения: 3 760
С Тео Бебе. Не слагам омекотител. Така пера вс. нейно. На 40 о

Общи условия

Активация на акаунт