Частни училища-информативна тема

  • 66 652
  • 955
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: X


Транспортът 800 евро ли е?
Ако да, значи таксата на Питагор общо е 4200 евро.


А в Св.София е 4100 за ПУК (с вкл.транспорт, храна и допълнителни занимания; като имат танци, тенис и театър по програма) и 4700 за горните класове (с вкл. транспорт, храна и допълнителни занимания - например, дъщеря ми ходи на пиано допълнително и не плащаме)

# 946
  • София
  • Мнения: 5 013
Линк към мнение за Питагор:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742366.msg26436732#msg26436732

Допълнителните дейности са английска литература, информатика, баскетбол, футбол, тенис на маса, вокална група, приложни изкуства и танци (може би хип-хоп и народни, но не съм съвсем сигурна).

# 947
  • Мнения: 5 259
Нещо за таксата в Рьорих някой да знае?

# 948
  • Мнения: 7 263


Транспортът 800 евро ли е?
Ако да, значи таксата на Питагор общо е 4200 евро.



Не бих обобщавала така, транспорта е екстра, която доста хора не ползват - тоест таксата си е такса, транспорт плащаш, ако го ползваш. Има опция и за транспорт само в едната посока, която е по-евтина.  Peace
Отделно не смятам, че на фона на тези такси 200 - 300 Е биха решили избора ми. Ако имам да дам 4200, ще имам вероятно и 4500

# 949
  • Мнения: X


Транспортът 800 евро ли е?
Ако да, значи таксата на Питагор общо е 4200 евро.



Не бих обобщавала така, транспорта е екстра, която доста хора не ползват - тоест таксата си е такса, транспорт плащаш, ако го ползваш.


Ние със сигурност щяхме да ползваме транспорт в двете посоки, нямаме възможност да разкарваме децата 2 пъти дневно. (затова за всяко ЧУ гледам крайната такса, включваща транспорт и храна)

А в Св.София отбиват от таксата, ако не ползваш транспорт. Предложиха ни при записване, но аз не запомних точно колко, май 300 евро беше. Ще попитам.


Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 12:57 от Анонимен

# 950
  • Мнения: 967
Във ФЛ имат мед. сестра, подписва се формуляр дали искаш да викат линейка и към Пирогов. При децата най-добре е да се кара към Пирогов. Ако не искаш може да ти се обадят и да кажеш какво да правят. Пробвали сме с други болници в екстрени случаи с децата, детски хирург имат май само там, така че си е най-сигурното ако нещо страшно стане.
В Увекинд също имат мед. сестра!

# 951
  • Мнения: 3 181
Тия цифри в каква валута са? Rolling Eyes
евро

# 952
  • София
  • Мнения: 10 825
Понеже се опитвам да оформя една таблица, която да сложим в първа страница в новата тема моля за информация таксата на "Св. Климент Охридски" включва ли храна и транспорт, ако не -по колко са и спорта. От по-популярните училища виждам че липсва и "Петър Берон", информация за него може ли да даде някой?

# 953
  • София
  • Мнения: 6 675
Петър Берон - такса 3 600 евро, плаща се на 2 вноски, в таксата е вкл. храна, плуване, танци.
Допълнително по желание - 900 евро транспорт в двете посоки или 450 в едната.
Заплащат се допълнително учебници по англ. и спомагателни по др. предмети за около 360 лв. годишно за ПУК.

Между другото - в Света София заплащахте ли нещо за учебници/материали, допълнително над таксата?
Днес мен лично приятно ме изненадоха от Петър Берон, че ПУК ще учат на 01 ноември - честно казано, всички неучебни дни за мен са проблем заради работата, налага се да ползвам жена за гледане през това време.

Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 15:33 от Olive

# 954
  • София
  • Мнения: 10 825
Петър Берон - такса 3 600 евро,....
Между другото - в Света София заплащахте ли нещо за учебници/материали, допълнително над таксата?

Благодаря, Olive!
В "Св. София" за ПУК осигуряват всичко необходимо, в това число - тетрадките, моливи, флумастери и т.н. От първи клас нагоре тетрадките и учебните пособия си ги купуваме ние, учубниците се осигуряват от училището. Допълнителни плащания за ПУК, 1-ви и 2-ри клас няма, по-нагоре не знам как е.

# 955
  • София
  • Мнения: 10 825
По идея и препоръка на Фран Джонсън направих нова тема

Моля, заповядайте в нея!

Общи условия

Активация на акаунт