Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 594
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 333
irenadubai, аз съм с термин 5-ти март и чухме сърчице в 7г.с.+2 дни, но съм чувала и за случаи в които се чува по-късно. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред и ще си отдъхнеш спокойна Hug

Относно количките моят съвет е да не взимате прекалено скъпа комбинирана, защото след няколко месеца няма да ви е необходима. Обикновено комбинираните колички са тежки, а някои колкото и да са скъпи и красиви са с малък кош и багажник. С първата бременност ни дадоха една комбинирана количка, ползвахме я 6 месеца и после си купихме лека и много маневрена лятна количка. Понеже планирахме второ бебче продадохме лятната и си купихме количка втора употреба на Макларън с големи гуми и много широк кош. В момента малкия се събира и спи, когато сме на разходка, без да му стърчат краката, за разлика от някои много скъпи марки.

# 721
  • Мнения: 85
Bibi85 с видеозон през корема ли го чухте?

# 722
  • Мнения: 1 333
Bibi85 с видеозон през корема ли го чухте?
Да, но може би има значение и от видеозоните, нали казваш че са стари. Щом сте видели сърчице в 6г.с. си мисля, че тук апаратите са стари, а не че има проблем с бебето Hug

# 723
  • Мнения: 116
Здравейте, група! Simple Smile Добре сте си поприказвали и днес, много положителна атмосфера придобива темата!
Ирена - от мен силно гуш!  Hug  Аз може да се каже, че вървя по размери на ултразвук с термин 6 март, макар че по мои сметки е 2 или 3-ти, та не зная колко съм показателна, но днес успяхме да видим сърцето с коремен ехограф. Но, пак подчертавам - аз съм сигурна, че съм с може би седмица по-напред... Заради страшно нередовния цикъл, все още не е много ясно. Стискам палци!   bouquet
Йоанке, продължаваме серията съвпадения - и аз съм на фетална морфлогия в Марковс на 27-ми август  hahaha Само, че съм при Атанасова, от 10ч. - може да се запознаем, ако си там по това време Wink. Иначе - относно питането дали сме под наем - неее, и ние сме при Свек  Wink И аз не знам къде ще го сложа бебето, като се роди, но това е друга тема - важното е да са ни живи и здрави дечицата!
В работата не съм казала още, запознах се с предвиденото от Кодекса на труда и мисля да го направя както си му е реда - с Уведомление, входящ номер и копие от амбулаторен лист. Работя в голяма и гадна компания - ще си изпипам всичко.

За Феталната морфология - потвърждавам, че при Димитър Марков няма часове до септември. Момичетата с по-късен термин могат все пак да успеят, ако държите на този доктор.

За имена сме мислили, но ми се иска още да ми отлежат в съзнанието и да свикна със звученето на трите имена заедно. Аз съм привърженик на подходящото съчетаване на първото име с презиме и фамилия - някак си Микеле Иванов не ми звучи добре, примерно...

Това е от мен за сега Simple Smile Много хубава вечер ви пожелавам и да не забравя да приветствам новите момичета с добре дошли! Стискам палци на всички ни! Simple Smile

# 724
  • Мнения: 9
Хайде, скачайте в Новата тема

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, от няколко дни следя Вашите коментари и  реших да се включа и аз.
Току що бях на първият си преглед и да ..... ще ставам "мама".
Седма седмица и 4 дни - термин 8-ми Март.
Много съм щастлива. Лекаря каза, че бебето се развива добре, здраво се е закрепило но и в двата ми яйчника има липса на жълто тяло и ми изписа  2 пъти дневно. Ако някой има същия проблем моля пишете опасно ли е това. Другото което ми казаха е че имам някакво отделяне на матката и е възможно да получа доста обилно кървене, което не било опасно за бебето защото се е закрепило здраво за матката. Това малко ме притесни.

# 726
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,
Аз отдавна не съм писала, но временно нямах интернет:) На 17/07 ходих за първи път на лекар и той потвърди наличието на "плоден сак" Simple Smile Но беше твърде рано да се чуе сърцето и ще ида в началото на август и тогава ще ми пусне и кръвните изследвания. На 18/03/14 ми е термина. Иначе се чувствам добре, много рядко ми се гади, хапвам си като преди, не съм качила грам, пия си кафе (след разрешение на доктора) и се радвам на живота:) Единственото неприятно нещо беше едно главоболие, точно един ден след като ви питах как сте се справяли с него. Такъв кошмар не съм изживявала скоро. Идеше ми да викам от болка. И пих само парацетамол. Споделих на доктора и той каза, че ако толкова силно ме боли мога да пийна аналгин, да не се измъчвам. Е, аз реших, че ако пак ми се случи пак ще си пия парацетамола и ще си рева от болка.
Вие кога смятате или вече сте казали на своите близки, че ще имате бебе? Единствено споделих на моята шефка, защото ако ми стане лошо или трябва да ходя на доктор да ме пуска без много обяснения. Аз не страдам от суеверия и мисля, когато чуем сърчицето да споделим поне на родителите си.

# 727
  • Мнения: 16
Относно количката в нашия малък град имаме само няколко магазина за детски пренадлежности и в единия си харесах количка на Cangaroo не е много скъп, но пък има всичко и мисля да е тя. Много е удобна с 4 колелета и е много лека идеална е щом се разходих малко в магазина с нея реших, че ова е моята количка сега трябва да видим само цвета какъв ще е, за да я купим Simple Smile и аз мисля, че няма смисъл от много скъпи дрехи все пак бебчо расте със секунди и трябва да работим с ММ само за неговите дрешки Simple Smile

# 728
  • Мнения: 29

Гери, Peace имаме си нова тема

Общи условия

Активация на акаунт