Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 595
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: X




Здравейте мили майчета!
Отварям тази тема, спомняйки си с много мили чувства за миналата година по това време, когато видях чаканите две чертички. Никога няма да забравя вълненията, които преживях, заедно със семейството си, в последващите 9 месеца.

Пожелавам и на вас лека бременност, наслаждавайте се на миговете, всеки един от тях е изключително ценен и този период в живота си ще помните винаги!

Едно от първите неща, които ще видите след раждането, е:






Съвсем скоро след това ще видите и това:




През една част от времето, независимо дали имате спокойно или ревливо бебе, то ще изглежда така:




След изминаването на няколко месеца, бебчето ви със сигурност все по-често ще изглежда така:



А ето и някои връзки, които ще ви бъдат полезни през различни периоди от бременността ви.



В темичката ни се записаха:
Mimi_jobnoto, 24г. от Варна, термин 04.03., втора бременност
бу-бу, на 27 години от гр. Ловеч, термин 07.03, втора бременност
Пандора, на 30 години от гр.Бургас, термин 07.03, първа бременност,
kraseto_iv, 23 години от София, термин 09.03, втора бременност
Sisilia, на 30 г. от гр. София, термин 13.03, втора бременност
Magi_Ko, 23 години от гр. Шумен, термин 15.03, първа бременност

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 10:48 от Анонимен

# 1
  • Мнения: X
И отново здравейте от мен.
Пожелавам ви темичката ви бързо да се пълни с положителни емоции!
Пишете ми на лични, за да ви добавям лека полека в списък с имена, термин и друга информация.
По-натам ще се наложи някоя от вас да поеме отварянето на темичките, но за това ще говорим като напълним настоящата.

На всички вас - ЧЕСТИТО!

# 2
  • Мнения: 371
Страхотна темичка, Нощна птица  Hug   bouquet  Дано се напълни скоро със много щастливи бъдещи майчета, чакащи своите красиви мартенички!  Heart Eyes
Добре дошли на всички, които тук ще споделят най-съкровените вълнения през следващите 9 месеца   bouquet! Пожелавам ви здраве и щастие да свети в очичките на малките ви съкровища през март 2014г. !

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 51
Добре дошли на всички бъдещи МАРТенски мами!

Преди една година по това време аз вече не чаках да ми дойде Simple Smile Надявам се скоро първите от вас да се престрашат и да се запишат в тази чудесна тема. Нощна птица   bouquet

Пожелавам на всички ви една прекрасна бременност, изпълнена с усмивки и положителни емоции. Изживейте спокойни 9 месеца и гушкайте своите бебчета на финала  Hug

# 4
  • Мнения: 37
Страхотна нова темичка, спомням си и аз с малко носталгия как се записах за първата ми темичка за бременни по това време миналата година. Желая на бъдещите мами да изживеят и споделят тук страхотните емоции от чудото на бременността Simple Smile

# 5
  • Мнения: 12
Здравейте Simple Smile Защо мартенските мами са толкова плахи? Какво чакате? Аз силно се надявам да съм една от вас и да си имам една пухкава мартеничка! Ако ли не, пожелавам на всички ви лека и успешна бременност и прекрасни бебоци на финала!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 165
малко им е рано сякаш  newsm78
аз се тествах на 7 юли, термина ми беше средата на март.
пък аз доста подраних щото беше инвитро, иначе чакат все пак някакво закъснение  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 371
Дааа, моят първи положителен тест беше на 15ти юли, термин - 19ти Март. Силно стискам палци на бъдещите мартенки - добрите новини да идват бързо  Hug   bouquet
П.С. Аз още си пазя теста  Heart Eyes

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 51
Не е рано, не е рано... аз си направих тест на 29 юни след 3 дневно закъснение... Терминът ми беше 2 март. Така, че им е време на мартеничките да започнат да се записват 

mimaozka, стискам палци  Hug

# 9
  • Мнения: leet
Здравейте, момичета! След 5 дневно закъснение на цикъла днес видях двете чертички и съм много щастлива! Не вярвах, че ще стане от първия месец, макар че и първия път забременях бързо! Имаме още едно детенце на 1,5 години. Мечтата ми беше децата ми да са с малка разлика и ето че се случи.
Искам да ви разкажа нещо интересно: и при двете ми бременности малко преди да видя положителните тестове сънувах, че съм бременна с коремче Grinning

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 20:33 от Bibi85

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте ! Дойде и моя ред да се включа в темата, макар и малко неочаквано, след 4 дневно закъснение днес видяхме двете чертички. За мен ще е първо детенце и се надявам да си помагаме със съвети и наблюдения около бременноста. Късмет на всички!  Simple Smile Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 278
Хайде и от мен един запис Simple Smile
Втора бременност ми е, имам син на 4г.8м. Силно се надявам на момиченце този път или поне на някое по-кротичко момченце  Laughing

Благодаря на миналогодишните мартенки за темичката  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: leet
А някоя от вас ходи ли на лекар и кога мислите да отидете? Аз още не съм, но нямам търпение, за да се успокоя, че всичко е наред Praynig

# 13
  • Мнения: 218
Здравейте прекрасни Мартенски мами!И аз съм за тази тема...днес ще ходя за да видим колко плодни сака имам...а живот и здраве в края на другата седмица като чуем на-прекрасният звук от сърчица....смело слагам лентичката.
късмет на всички

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! След 4 дневно закъснение на цикъла днес видях двете чертички и съм много щастлива и малко притеснена! Имам още едно детенце на 11,5 години. Все още не съм ходила на преглед говорих с доктора и тои ми каза да заповядам към 17.07.2013 да видим дали всичко е наред .

Общи условия

Активация на акаунт