Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 596
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: leet
Момичета, знаете ли кое ме притеснява-вдигането на малкия. Знам, че не трябва да се вдига тежко, но няма как изобщо да не го правя. Нали трябва да го сложа в количката, да го сваля, понякога го пускам да върви, а той бяга в обратна посока Grinning Вие какво мислите по въпроса? В момента е около 10кг.
Иначе с тази бременност, както и с първата се чувствам страхотно. Нямам гадене или други неразположения. Единствения недостатък е, че косата ми започна да се омазнява бързо Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 278
Момичета, знаете ли кое ме притеснява-вдигането на малкия. Знам, че не трябва да се вдига тежко, но няма как изобщо да не го правя. Нали трябва да го сложа в количката, да го сваля, понякога го пускам да върви, а той бяга в обратна посока Grinning Вие какво мислите по въпроса? В момента е около 10кг.

Моят е 20кг.  и доскоро си го разнасях  Laughing Вече не го вдигам де, а и той се съобразява Simple Smile 10кг не са чак толкова много, ако се налага да го вдигаш, поемай тежестта с мускулите на ръцете и краката, а не с кръста. Клякаш долу, гушваш го максимално близо до теб и се изправяш, натоварвайки краката. Дано ме разбра  Laughing

На мен започна да ми се гади от миризми  Sick , както и зачестиха посещенията на тоалетната. На доктор съм в четвъртък и на мен ми е за втори път и уж не би трябвало да се шашкам, но нямам търпение вече.

# 32
  • Мнения: 488
Добро утро! Simple Smile
И мен ме притеснява вдигането на тежко, щото ме приболва.
Аз разбрах преди дни де, ама от както знам съм му обяснила, че Анджело вече е голям и тежък и когато мама го гушка и я боли коремчето и  става лошо и той ме разбира миличкия, много ми е умничък, на мама момчето  Heart Eyes
Снощи го оставих при леля ми, че цяло лято няма да ходи на ясла и с мъжа ми вечерта правихме любов. И днес сутринта получих кървене, кафяво. Звъннах на доктора, който искам да ме гледа обясних му всичко, каза да пия дуфастон и утре в три и половина съм на преглед да види какво става. Взех си болнични за 3 дни, дано да отшуми. Аз съм касиерка в Кауфланд и работата не е от най-леките, ама се надявам да ме щадят и пазят докато дойде време за болнични. Само се моля всичко да му е наред на фъстъчето в коремчето.

# 33
  • Мнения: 488
Сиси, аз с 1вата бременност бях така с гаденето и повръщането. От всякакви миризми ми прилошаваше и от хубави и от лоши. Сетивата ми толкова се бяха изострили, че усещах дъха на хората... нещо, което с нормален нос няма да усетиш, освен ако е много нехигиеничен  Embarassed
Първите 3 месеца аз вместо да качвам - свалях, докато не излязох в болнични повръщането ми беше като храненето - често и редовно. Много гадно, дано бързо да ти отшуми това неразположение.

# 34
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,благодаря за темата, записвам се и аз да ви следя.Терминът ми е 11.03. За мен е втора бременост - имам момченче на 4 год.

# 35
  • Мнения: 26
Днес ходих да си изследвам кръвна група и резус фактор, че от един сериозен списък с необходими изследвания само това ми беше останало да направя. Не мога да ви опиша изненадата си, когато ми подадоха картата с отрицателен резус фактор, не знам как до сега съм живяла в заблуда, че съм положителен, какъвто е и съпругът ми  ooooh!... много неприятно!

# 36
  • Мнения: 95
Здравейте момичета, аз също сега при втората бременост се притеснявам много, въпреки че първата ми беше напълно нормална и безпроблемна. Одавам го на това, че сега имам много информация за най-различни случаи, а преди изобщо не съм си мислила, че нещо лошо може да ми се случи.
Важното е да мислим положително и да сме спокойни и всячески се опитвам да то правя  Naughty

На лекар мисля да ходя към края на месеца.

# 37
  • Мнения: 488
Пандора, 1во детенце ли ти е, че не знаеше за групата?
И сега какво каза доктора или още не си му казала?
Правилно Оптимист! и аз така мисля, само с положително мислене Simple Smile
Аз си взех 3 дни болнични и сега си стоя у дома на спалнята и болката спря и кървенето на кафявото също, дано да не е нищо сериозно!  Praynig

# 38
  • Мнения: 26
Това ми е първа бременност, не съм казала на доктора още, имам записан час за втори преглед чак на 22.07. Сега се чудя да му се обадя ли или новината за резус фактора може да изчака до 22-ри  Thinking
Няма да крия, че се притесних малко, след всички мъки през които минах, за да забременея, все се надявах, че няма да има повече неприятни изненади, но уви...

# 39
  • Мнения: 16
Днес бяхме на лекар и сме големи около 5 мм, след 2 седмици сме на преглед пак, за да чуем и сърчицето Simple Smile много съм щастлива Simple Smile

# 40
  • Мнения: 488
Пандора, не знам, може би като се чувстваш добре новината може да изчака Simple Smile Не се тревожи, не съм запозната много с тези неща с отрицателната група, но успяват жените да имат деца, така че не се тревожи. Всичко ще е наред.
Гери, честито за прегледа. Моя ще е утре, дано няма нищо сериозно. Днес цял ден лежа, пия си Дуфастона, за сега като че ли се поукротиха нещата, но като стана си имам леки болки...

# 41
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Хехе колко много малки каки и батковци се заформят тук  Mr. Green Аз не смеех да пиша на 2.07. видях  EFP и изненадата беше много голяма...не знаех да се зарадвам ли или не, на Борсата съм в момента, малкия др. месец почва ясла...Но в събота прокървих, чак днес бях на преглед и осъзнах колко съм щастлива едва когато Аг каза че може да се закрепи с лекарства.
По моя преценка и интернет термина е около 4.03, но ще е февруарче пак, понеже първия път се наложи секцио.
Момичета, знаете ли кое ме притеснява-вдигането на малкия. Знам, че не трябва да се вдига тежко, но няма как изобщо да не го правя. Нали трябва да го сложа в количката, да го сваля, понякога го пускам да върви, а той бяга в обратна посока Grinning Вие какво мислите по въпроса? В момента е около 10кг.

Аз много се притеснявах че от това се е получило, но лекаря каза че по скоро е от ранната бременност, понеже е в самото начало и е възможно да има кървене, но аз все пак гледам да не го вдигам. 12кг. е за протокола.

Леко бременнеене на всички!

ПП И аз пия Дуфастон и Дицинон

# 42
  • Мнения: 26
lyubomira_naidenova благодаря за окуражителните думи. Доколкото разбрах при първа бременност рискът да се развият антитела към бебето е значително по-малък, така че засега се поуспокоих и реших да изчакам прегледа на 22-ри, за да чуя и мнението на доктора.

# 43
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте момичета!
И аз да се присъединя към Вашата група. Днес бях на първи преглед, определиха термин - 03 март.
Лека бременност на всички и дано скоро да гушкаме по едно (поне) малко човече!

# 44
  • Мнения: 488
Добро утро Simple Smile
Добре дошли на новите мами  Hug
Мими, нашите деца са наборчета като гледам Simple Smile Ти от кой град си?
Аз на моя син му обясних, че вече е голям и тежък като батко и мама като го вдигне и  става лошо на коремчето и започва да я боли и той ме разбира не настоява да се гушкаме. Иначе винаги е бил много любвеобилен и много се гушка и целува  Heart Eyes
Днес ми е прегледа в три и половина, ще се каже от какво е било кървенето. Иначе от снощи няма нищо на превръзката, явно дуфастона си върши работата.
Пиете ли ФК? Моята бременност не беше планувана, но като разбрах веднага си взех ФОЛАЦИД, едно голямо шишенце вътре с 90 таблетки май беше, точно за 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт