Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 599
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: leet
Аз продължавам да вдигам малкия, само в краен случай. Също бих му обяснила, но той е с годинка по-малък от вашите деца и нищо не разбира още Simple Smile
Иначе пия фолиева киселина по 1 таблетка на ден, започнах ги като разбрах че съм бременна.
При мен нищо ново, чакам си прегледа след 2 седмици. Мисля да отида към 8г.с., за да чуем сърчице и направо да ме запише за ЖК, така беше и с първата ми бременност.
Пандора, една приятелка с отрицателен резус фактор роди миналата година живо и здраво бебче. Не се притеснявай, сигурна съм че всичко ще бъде наред Hug

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 08:24 от Bibi85

# 46
  • Мнения: 75
Здравейте - да се запиша и аз с много трепет и страхове, това ми е първа бременност след дългогодишни опити и отчаяние, но Девата реши да ме възнагради с двойна радост.
На 12.07. съм на преглед за уточняване на термина, но по мои сметки е на 27.02.2014, но след като се порових в нета виждам, че близнетата живот и здраве всичко да е наред, излизат по-раничко.
Виждам, че тук има доста ветеранки мами  bouquet, така че приемам съвети за всичко, от гаденето и повръщането до кървенето  Sad, иначе на всички ни желая късмет и лека бременност. Пазете се!

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте, записвам се и аз тук с предполагаем термин 13.03.2014. Имам момиченце на 3 год, и 8 месеца. Бремеността е планирана и се надявам всичко да е наред.

Още не съм ходила на преглед, но мисля да го направя към края на месеца.

# 48
  • Мнения: 16
Момичета от сутринта имам силни болки в кръста, трябва ли да се притеснявам или се шашкам напразно?

# 49
  • Мнения: 488
Гери, и аз имам, но ги отдавам на дископатията ми.... Ако имаш възможност полегни, почини и виж дали ще ти размине...?

# 50
  • Мнения: 636
Честито момичета, желая ви лека и безпроблемна бременност !!!  Hug

# 51
  • Мнения: 95
Започнахме да се събираме Мартенската дружина  Party

Гергана Георгиева полежи ако имаш възможност. Можеш да пиеш Но Шпа също за облекчаване на болките.

Аз нямам никакви симтоми на бременост, освен разбира се липсата на цикъл и положителните тестове. Но не се и натискам за симтоми де. С първата ми бременост бях по същия начин, дано и сега да изкарам така леко.

# 52
  • Мнения: 488
Оптимист, дано.
Наистина се заформяме вече   Hands Clap
Добре дошли на най-новите мамчета Simple Smile

# 53
  • Мнения: 75
оптимист - ти май си и щастливка, аз от положителния резултат или повръщам или ми се гади, като се спра и химикал не мога да вдигна, толкова съм уморена.
Винаги съм си мислила, че ще съм от жените "котки" , че няма и да разбера, че съм бременна, но го чаках толкова дълго и няма да се оплаквам.
Иначе и мен ме боли кръста, като при МЦ, но само, когато се натоваря, просто си полегни.

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
За сега аз също се чувствам добре, като изключим умората и сънливостта. Същото беше и с първата ми бременност.

Оптимист !!! дано да е така и занапред Simple Smile

# 55
  • Мнения: 16
Освен болките в кръста за капак се появи и леко кървене, което ме кара да се шашкам още повече. Утре ще ходя до лекаря и ще го питам на какво се дължи и ако трябва да ми изпише нещо. В други теми четох, че са им изписвали Дуфастон, но не мисля да рискувам Simple Smile Иначе и аз нямам симтоми, освен сънливост и умора Simple Smile

# 56
  • Мнения: 488
Гери, явно при теб болката ще е в кръста, вместо в коремчето.
Звънни му на доктора и му кажи за болката и кървенето, а за сега си легни и почивай активно.
Моя преглед почти настъпи, от вчера съм на тръни и притеснена дали всичко е наред и нямам търпение вече...

# 57
  • Мнения: 16
Гери, явно при теб болката ще е в кръста, вместо в коремчето.
Звънни му на доктора и му кажи за болката и кървенето, а за сега си легни и почивай активно.
Моя преглед почти настъпи, от вчера съм на тръни и притеснена дали всичко е наред и нямам търпение вече...
Успех! Дано всичко е наред Simple Smile

# 58
  • Мнения: 16
Не издържах и се обадих на лекаря ми и отидох на преглед изписа ми Дуфастон да пия и каза да си почивам активно, прати ме и на изследване и на урина за по сигурно

# 59
  • Мнения: 75
Не издържах и се обадих на лекаря ми и отидох на преглед изписа ми Дуфастон да пия и каза да си почивам активно, прати ме и на изследване и на урина за по сигурно

бъди спокойна - аз лежах в болницата и то не за кървене, а за цели парцали съсиреци - шока ми беше огромен и бях убедена, че съм изгубила бебоците, но не .... и надявам се да не се повтаря, а и до сега си прокървявам къде розаво, къде кафеникаво, научих се да не се шашкам и да стискам зъби.
Късмет мила и щастлив финал!

Общи условия

Активация на акаунт