Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 24 598
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте! След два положителни теста, и аз се включвам в темата. Като за първа бременност имам доста въпроси, но решихме да запазим ценната информация от семейства и приятели, докато сме убедени, че всичко е наред. Затова се надявам тук да намеря полезни съвети за следващите месеци. Засега започнах да пия фолиева киселина и чакам с нетърпение прегледа другата седмица.
Лека бременност на всички preggo

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте, преди 3 дни и аз видях две чертички и в понеделник сме на лекар. Надявам се всичко да е наред Simple Smile

# 17
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен, аз също съм бъдеща мартенска мама, живот и здраве всичко да е наред. Това ми е втора бременност. Имам момиченце на 4 години и много се надявам да си имаме момченце този път  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте!
Записвам се и аз в тази темичка след 3 положителни теста Simple Smile Според моите изчисления, терминът ми трябва да е на 07.03 Peace Говорих с лекаря си, запазих си час чак за 24.07, за да можем да чуем и сърчице тогава евентуално. Simple Smile
На 27 години съм, втора бременност ми е. Доста ни изненада. Имаме дъщеричка, която през септември ще навърши 1 година Simple Smile Разликата им ще е 1 година и половина... В началото бях доста притеснена от този факт, но сега вече съм по- спокойна и съм на мнение, че ще се справим. Simple Smile

# 19
  • Мнения: leet
Бу - бу, и аз имам малко дете на 1,5г., живот и здраве като се роди другото бебе ще бъдат с 2г. разлика, при нас беше планирана бременност. Притеснявам се малко, защото откакто проходи малкия е много палав, но ще се справим Grinning
Гледам, че повечето от вас ще изчакат с първия преглед. На мен ми е много притеснено, макар че ми е втора бременност и при първата нямах никакви проблеми. Имам чувството, че има цяла вечност до първия преглед. Веднъж да видим сърчицето и ще се успокоя Simple Smile

# 20
  • Мнения: 26
Здравейте мили момичета!

Аз съм на 30 години и това е моята първа и много желана бременност, резултат от репродуктивната медицина. На 19-ия ден след овулацията с преглед се установи наличие на един плоден сак с размер 0,46 см. Термин на раждане 07.03.2014г.

Желая лека бременност и прекрасен пухкав финал на всички  Hug

# 21
  • Мнения: 46
Добре дошли, момичета  Hug Пожелавам ви много лека, безпроблемна, красива и спокойна бременност и нека догодина и вие да получите своите малки сладки мартенички, които да направят животът ви много по-красив Simple Smile

# 22
  • Мнения: 488
Здравейте бъдещи мами! Simple Smile
И аз се очертавам с термин 7ми март, по един от калкулаторите в интернет.
Последия ми МЦ беше на 1ви юни. Бременността беше изненада за нас, но е Божи Дар и се радваме. Имам син на 2г. и половина и нямам представа какъв батко ще бъде, че е много ревнив Simple Smile
Мислех, че е рано за мартенска темичка и се зарадвах да я видя. Благодаря на създателката Simple Smile
Аз съм на 25год. живеем в София Simple Smile
Казвам се Любомира и ще ми е приятно да споделяме вълнения, радости и тревоги с вас! Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 13:56 от lyubomira_naidenova

# 23
  • Мнения: 9
Биби, супер Simple Smile Значи и ти ще си с породени дечица Simple Smile Аз още не мога да определя малката дали е палава, или не е, защото е мъничка, но времето ще покаже... Дано да нямаме много проблеми, макар че знам, че никак няма да ни е лесно. Обаче съм оптимист и съм сигурна, че ще се справим. Simple Smile А ти кога си на преглед? На мен също ми е доста притеснено, но гледам да не го мисля толкова много. По- добре е така, за да можем да чуем направо сърчице и да съм спокойна. А и сега ако отида, рискувам да не се види нищо... и ще се притеснявам много повече, отколкото сега...

Пандора, Любомира, добре дошли! Hug Лека бременност и здрави бебчета на финала! Heart Eyes Доста момичета се очертаваме май с термин за 07.03 Grinning Току виж си имаме изненади за Деня на майката Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 488
Добре заварила Бу-бу  Wink Нищо чудно за 8ми март да сме в родилното  Heart Eyes
Много е вълнуващо, от сега се заглеждам по разни бебешки неща, че аз повечето от сина ми раздадох на познати.

# 25
  • Мнения: leet
При моята лекарка не се запазват предварително часове, а се ходи на деня и се чака ред. Затова изчаквам да дойде време, за да отида. За първата бременност си спомням, че отидох няколко дни след като видях теста, потвърди бременност, но ме извика пак на преглед чак в 8г.с. Като минала вече по този път би трябвало да ми е по-спокойно, но се притеснявам доста, поне докато чуя сърчице Heart Eyes
Момичета, вие в коя седмица ще ходите на преглед, за да чуете сърчице- 7г.с. или 8г.с.?

# 26
  • Мнения: 9
Биби, аз ще ходя към средата на 7 г.с.  Simple Smile

Любомира, на мен също ми е едно такова мило.. и днес се разрових из най- бебешките неща на дъщеря ми Simple Smile Тя още си е бебе, ама... липсват ми онези съвсем бебешките дни Grinning Аз пък всичко пазя, но не всичко става за повторна употреба. Най- вероятно ще използвам само най- запазените и неносени дрешки Simple Smile Миналия път прекалих с пазаруването, та сега мисля да се въздържам, защото се убедих, че е безсмислено...

# 27
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте и аз се записвам тук втора много чакана бременност ми е и си имам едно пораснало мартенски бебе вече Simple Smile това е най прекрасното време за раждане от личен опит го знам .
Аз на преглед ще ида последната седмица на юли:)

# 28
  • Мнения: 488
Биби, аз утре ще звъня на лекаря, при който се роди сина ми, искам той да ми проследи бременността, само хубави неща съм чувала за него, а и работи със ЗК Simple Smile та не знам какво ще каже за час, ден и т.н. но по мои сметки (без кръчмар) може още в 6та или 7ма седмица да направим 1ви преглед. Сърчицето по учебник се чува вече май?! Но не знам на ехограф кога се чува...?
Бу-бу, за дрешки искам да вземем новички, щото искам да пазарувам в розово, а не да ползвам синьото хи-хи, дано мечтата ми се сбъдне и имам девойка, много искам  Praynig  Laughing
Иначе то съвсем бебешките не са толкова от значение какъв цвят ще са Simple Smile Аз да си призная и колички разглеждах, абе много от рано започнах с тези неща  ooooh! Party Crazy
Чери, добре дошла Simple Smile

# 29
  • Мнения: 22 436
Честито и от мен на вече разбралите чудесната новина. )
Нека темата се напълни с много положителни емоции. )

Общи условия

Активация на акаунт