ЯНУАРСКОТО дете се готви за море! (49)

  • 50 317
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Фея, защо не си поръчаш кластра на желирани бонбонки от iherb?
Страхотна е. Мога да ти дам код за 5-10$ отстъпка.

# 691
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug
Аз вече съм на работа
Всички в къщи/и нашите включително/ изкарахме морския вирус и от ол инклузива няма и следа Mr. Green,Нелката е най отслабнала, Sad вчера я примерих и е 15кг.

Фея  Hug правилно си сметнала дозата и аз така го давам

На всички с поводи които съм изпуснала,желая много здраве и усмивки  Hug

p.s.
Елиф Шафак има нова книга "Дворецът на бълхите"




# 692
  • Мнения: 251
Здравейте и от мен!

Успешна нова учебна година на всички ученици и учители в темичката!   bouquet

Елч, вие започнахте ли вече? Успешна и на теб!   bouquet

# 693
  • Мнения: 183
Благодаря Тути, ЛюбаHug

Тути  spoko дано вече да сте по- добре и никакви болести повече. Това се отнася и за всички останали.  Heart Eyes

Аз нещо се замотах с изследванията , евентуално утре ще свършим тази работа и другата седмица с песен заминаваме(живот и здраве).

Хубав ден и здраве от нас.

# 694
  • София
  • Мнения: 311
Аз вчера пуснах каката в новата градина, утре мисля Боян да заминава на ясла за първи път и треска ме тресе. Той от една седмица е започнал да мига силно с очи, все едно има тик. Много се надявам да е нещо на очите (от слънцето, алергия илли нещо такова), но където и да потърся детски офталмолог, все има часове след 10 дена. Записах във Вижън за 30 ти септември. Иначе чета за тикове и се вкарвам във филми.
Боян е 14 кг/102 см.
Успешен ден на всички!

# 695
  • Мнения: 251
Аз влезнах, но забравих...

Люба, честит имен ден!   bouquet

Рал, днес ли празнувате вие? Да ти е жива и здрава малката именичка!   bouquet

мрм, ходили сме при Димитрова, преглежда някъде около Южния парк, както и в токуда, направи ми добро впечатление. дано да няма нищо притеснително.

# 696
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Адис, благодаря ти.

Честит празник, момичета, на вас и семействата ви!

# 697
  • Мнения: 183
Ееее , извинете ме - да са живи и здрави всички именяци (и  други празнуващи днес)  и с гордост да си носят имената - весел празник.

Мрм дано няма нищо притеснително  Praynig  Hug. На една приятелка момченцето и мигаше така около седмица , но тя го отдаде на някакво преживяване и се оказа права- отшумя.

# 698
  • Мнения: 455
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ейприл, амнезия /двете Надета/, на Люба, на Любомира на Рал, Вяра на Мила.....и дано не пропускам някого....Бъдете здрави, щастливи и имената ви се споменават само с добро! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Аз пак да питам мамите на момченца - има ли майки, които не са забелвали пишоци? Една колежка днес дойде да ми каже, че водила сина си и да водя и аз Сами. Много беше настоятелна, но и казах, че не сме решили с ММ дали да го правим. Не знам кое е правилно, изчетох нета....

На всички ученичета и всички преподаватели мами - успешна нова учебна година!!!  bouquet

мрм - дано да е нещо незначително. Стискам палци за яслата утре!

# 699
  • Мнения: 2 590
Честит имен ден на всички празнуващи!
ЧЕстит празник на софиянци!
Успешна учебна година на всички ученици и преподаватели и попътен вятър!

ние карахме също ротавирус, но аз не му казвам морски, защото ние си живеем тук и нищо ни нямаше цяло лято, отидохме в Плевен забележете и ни хвана там. Откарахме 5 дни в болницата и беше леле, мале. Страшно повръщане, не наливат деган, а само оводняват с глюкоза и солената вода, напукаха и 6 вени, докато вземат венозна кръв, изкриваха една игла на абоката, сменяха нов, всички пръсти надупкани. Няма Тв,няма нет, но за сметка на това има хлебарки. Измъкнахме се накрая де, но беше кошмар.  #Cussing out Sick
Детето е свалило 1 кг, беше хванала 13.4 преди разболяването, а сега е 12,4 кг и 93 см.

На ясла няма да ходим, затова не давам отчети.
Обаче пък дневния памперс сме го махнали от май месец, а нощния от юни месец  Party
Имаме един единствен фал с нощния и то на сутринта, стана хукна да слиза от леглото викайки "имам пиш", но явно се събуди не достатъчно на време и пусна докато слизаше от леглото и то на ръба и продължи да пиша на земята търчейки към тоалетната  hahaha Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 311
Бенджолина, ужасно звучи, добре, че е минало!
Emilly1212, аз не съм, все си правя оглушки и чакам нещо само да се случи, а и мм е много против.
 
Честит инем ден на празнуващите днес!

# 701
  • Мнения: 16
Честит празник на всички именници и на софиянци!

Бенджолина, това което описваш е ужасно, изправиха ми се косите. За съжаление това ми е представата за държавните болници и много се моля да не ми се случва да попадам в тях, особено с детенце.

Петър е 93см, не съм го теглила скоро, носи 24 номер обувки в момента. Пак трябва да купувам пантофи 2 чифта, пролетта купувах, вече са малки.

На ясла тръгна без проблем след двумесечна ваканция, харесва си му и това е.

Тази сутрин юнакът счупи кошарата на сестра си, понеже си умира да се качва вътре. Добре че ще може да се направи, защото ще ни трябва още доста време.

Искам да ви питам има ли детенце, което да не разпознава още цветовете? Наш Петър не може да ги оправи  newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 418
Честит празник на всички именници и на всички софиянци! Hug
Димара, и наш Виктор не различава добре цветовете, имам чувството че по-лесно ще научи таблицата за умножение! Mr. Green
Емили, ние свършихме тая работа с пишлето още в самото начало. Сега чат-пат го забелваме като го къпем, за да не залепва.
Мрм, дано не е нещо сериозно и бързо да отмине! Hug

# 703
  • Мнения: 251
димара, хич не се притеснявай за цветовете, доста по-големи от тях деца не ги познават...

емили, за забелването...хирурга, който ни го направи на нас, ни каза, че ако детето има фимоза, както беше в нашия случай т.е. напълно затворено, колкото и да дърпаш въобще не се отлепва, няма как да се отвори само и все в един момент ще трябва да се направи от специалист. колкото по-рано, толкова по-добре за детето. аз мисля че съм писала и преди, че приятелка го правиха вече на голямо дете и беше много смущаващо за него. ако обаче се забелва поне донякъде, предполагам че може и само да се забели. при вас как е, какво ти казва лл, то нали знаеш мнения по въпроса много...

# 704
  • Мнения: 295
Мацки,привет!
С лекинко закъснение да честитя първия учебен ден  на всички ученици и учители!Да е спорна и спокойнановата учебна година!На преподаващите желая многосилиикураж,зада продължават напред и да разпръскват светлинатаназнаниетооколо себе си!
Благодаря сърдечно за пожеланията за  вчерашния празник!На всичкиименици/от вчера/пожелавам да са здрави,позитивни,силни и успешни!
Дара също още се забърква с цветовете.Уж ги знае,но не винаги успява да ги нацели,ама....хич не ми и пука.... Simple Smileще ги оправи все някой ден.
Бенджи, Hugважното е,че всичковече е приключило....

Общи условия

Активация на акаунт