41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" - гр София - тема за информация 2

  • 73 613
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 65
А можеш ли да споделиш кои ще са класните за 1 клас през следващата година (2020/2021).
Благодаря.

# 241
  • Мнения: 13
Здравейте!

Има ли дни на отворени врати в училището?
Благодаря!

# 242
  • София
  • Мнения: 2 679
Има обикновено през априлската ваканция. Можете да се срещнете с учителите, които ще водят първи клас, предполагам и с тези, които ще водят предучилищната.

# 243
  • Мнения: 339
1. ПГ е до обяд, мисля че няма занималня, но може и да греша.
Сънчо, дали наистина е така. Аз миналата седмица записах детето си в ПГ, но в системата на детските градини изрично пишеше целодневна организация.
Аз по принцип нямам проблем да вземам детето си по обяд, но понякога ми излизат ангажименти, които не мога да отложа, а няма кой да гледа дъщеря ми. Няма да е коректно да ни подведат така.
А иначе моите впечатления са, че в улилището хигиената не е на ниво, самото то е малко занемарено /може би нямат достатъчно пари да го поддържат/, секретарката и директорката ми се видяха малко дръпнати.
Накараха ми се, тъй като със записването на детето за ПУГ, исках да пусна и документи за 1 клас. Щала съм да им блокирам две места. 😆 Все едно, че свободното не могат да си го запълнят на следващо класиране, но реших, че не ми харесва достатъчно училището, за да се разправям. Все пак не ми е на живот и смърт детето ми да учи там.
Дано поне обучението в ПУГ да е на ниво.
 

# 244
  • Мнения: 339
Забравих и друго да попитам - до колко часа е ПУГ, ако е в полудневна форма, кога трябва да отида да си взема детето от училище.

# 245
  • Мнения: 408
Забравих и друго да попитам - до колко часа е ПУГ, ако е в полудневна форма, кога трябва да отида да си взема детето от училище.

До сега винаги са били в две групи с 12-15 деца, до обяд, но от Септември е планирано да бъде целодневно обучението, в една група, до 22 деца.

# 246
  • Мнения: 408
Има ли майки на ученици, били сега в 4ти клас при Жанета Дамбова? Малкия ми син е приет в 1ви клас при нея, а нямам никакво инфо, освен, че е много млада - на 24 години 😆
Бяхме писали 1во желание при Монова, но не го приеха там.

# 247
  • София
  • Мнения: 476
Ние сме приети при г-жа Иванова. Днес се записахме и директорката каза, че тя ще бъде класна на децата до 4 клас. Smile

# 248
  • Мнения: 96
И нашето момче е записано в класа на г-жа Дамбова. На отворените врати се срещнахме с нея и ми се стори много симпатична и детето също много си я хареса Simple Smile

# 249
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте, някой знае ли коя преподавателка ще вземе 1б ?

# 250
  • София
  • Мнения: 476
Здравейте, някой знае ли коя преподавателка ще вземе 1б ?
1 б клас ще го води г-жа Иванова   bouquet

# 251
  • Мнения: 2 022
А знае ли се кои ще бъдат класни на 5-те класове?

# 252
  • София
  • Мнения: 1 387
А знае ли се кои ще бъдат класни на 5-те класове?

Дъщеря ми завършва 7 клас, така че със сигурност г-жа Томова по БЕЛ
Другите по същата логика:
Хаджова АЕ
Гаубич ( мисля, че така се пише) БЕЛ
Славова МАТ, но тя със сигурност ще се пенсионира и нямам идея, кой ще поеме четвъртата паралелка.

# 253
  • Мнения: 1
Има ли майки на ученици, били сега в 4ти клас при Жанета Дамбова? Малкия ми син е приет в 1ви клас при нея, а нямам никакво инфо, освен, че е много млада - на 24 години 😆
Бяхме писали 1во желание при Монова, но не го приеха там.
Тя е нова учителка за училището.

# 254
  • Мнения: 3
Здравейте, приеха детето ми в първи клас в 41-во и ще се радвам, ако някой има информация относно учителите, които ще поемат първолаците тази година 2021/2022. Имена, кои от тях са за предпочитане и т.н.  Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт