LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 289 169
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2
Привет и от мен!
От доста време следя и тази, а и предната тема за тези хапчета. Май най-сетне убедих себе си да си ги поръчам и да ги пробвам. Надявам се да има ефект, аз наскоро свалих 6 кг. с помощта на хранителен режим, но на последно време нямам много време да го спазвам и затова реших да пробвам липовона. Дано с него да успея да сваля нужните ми 3-4кг. Смятам да го комбинирам със тренировки по зумба. Как мислите, ще има ли ефект или да не си давам парите???
И последно - нали това е оригиналният сайт??? - http://www.lipovon-bg.com/
Благодаря ви и лек ден !!!

# 346
  • Мнения: 777
Да се запиша и аз тук, въпреки, че виждам темата сега, след като изпих първата си опаковка Липовон. Започнах с диета - Японско чудо на 23.01, която спазих само 1 седмица - с нея свалих 4 кг. После моя приятелка, на която споделих, че съм на диета ми каза, че е пила Липовон. Реших и аз да пробвам, попрочетох информацията из интернет, разгледах и различните сайтове, но това "истински" и "фалшиви" хапчета изобщо не ми вдъхна доверие, затова я попитах от къде си го е купила тя. Отговора беше от магазин за хранителни и фитнес добавки, който съществува на реален адрес в нашия град... Намерих телефона и си поръчах и така след седмицата с Японско чудо започнах и Липовона, само че в съчетание с НВД диета - месо, риба, сирене, яйца и салати. Спрях сладкото и хляба, плодове - много рядко, а вечер като ми се прияде сладко - ям няколко лъжици мед... е, имам и няколко прегрешения разбира се Simple Smile  Днес - след месец и 5 дена, броени от 23.01 съм с 9.700 кг надолу и съм много доволна.  Flutter Вярвам, че хапчетата ми помогнаха да сваля повече килограми в съчетание с диетата, защото преди с 90 дневната за целия период свалих едва 8 кг. Поръчах си още една опаковка, защото желанието ми е да сваля още 5-6 кг, дано да успея... При мен освен сухота в устата, други странични ефекти няма, чувствам се добре. Ще продължа и този месец и после ще ги прекъсна, защото мъжа, с който разговарях от магазина ми каза, че е добре след 2 месеца прием да има 1-2 месеца почивка  Peace Желая ви успех и дано всички достигнем желаното тегло! А за тези, които имат съмнения... просто искам да знаят, че  Липовон наистина действа, стига да не се тъпчем с пици, шоколади и газирано  Laughing

# 347
  • Мнения: 2
браво аз съм на същото мненое а вие с какво тегло стартирахте диетата и липовона ? защото и аз съм на същия принцип като вас за сега 1 седмица и нещо съм 4 кг. надолу, но и килцата ми са доста де продължавам си сътрин с мюслито вече мисля че съм пристрастена към него за сега аз си почивам от липовона е имам и прегрешения но мисля 4е не много за тази дори вече бих казала почти две съм хапнала ч филиика хляб а снощи бях на рожден ден на една приятелка и нямаше как да устоя на тортата беше страхотна , и до там Simple Smile но си знам че като седна на колелото колкото повече прегрешения толкова повече въртене ме чака  Crazy успеххх и за напред на всички дами стараещи се да изглеждат добре

# 348
  • Мнения: 777
И моите са доста  Embarassed Може би затова резултата ми е по-добър...

# 349
  • Мнения: 25
от Липовона си докарах хормонални проблеми и сега само изследванията ми струват 2 пъти повече от липовона.

# 350
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
от Липовона си докарах хормонални проблеми и сега само изследванията ми струват 2 пъти повече от липовона.

бихте ли пояснили -как така хормонални проблеми-какво стана и може ли да попитам с какви килограми сте стартирали и колко време сте пили Липовон ?

# 351
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
20 + ден. Няма свалени килограми, няма жажда, гладна съм си както и преди. Единствено ужасна сухота на гърлото, която няма общо с жаждата. Яд ме е за парите дето дадох...

# 352
  • Мнения: 777
А откъде го купихте? И сигурна ли сте, че хормоналните нарушения се дължат точно на него, а не на нещо друго? Понякога има хормонални нарушения на организма и без да сте пили Липовон, а просто защото нещо се случва на организма и хормоните са индикатор за това...  Peace

# 353
  • Мнения: 506
Хормоналните проблеми могат да се появят и от диета. Аз си ги имам от кърменето. При мен липовона действа около 15 дни през които свалих 5,5 кг. Нямах никакви странични ефекти, просто след 15 ден започна да ми се усилва апетита и аз го спрях. Стартирах с 64 кг, когато го спрях бях 58-59, сега около две седмици след спирането съм 60-61.

# 354
  • София
  • Мнения: 3 735
от Липовона си докарах хормонални проблеми и сега само изследванията ми струват 2 пъти повече от липовона.
Много странно....лично аз години лекувах кисти на яйчниците и хормонлни проблеми....
При отслабването с липовон това ми беше едно от опасенията и веднага като ги спрях си пуснах изследвани....нищо нямаше....
(и преди съм го споменавала)

# 355
  • Мнения: 2
Здравейте!
Пиша,за да ви кажа,че днес липовона ми дойде (и изненадващо доставката ми беше 3,50  Sunglasses , въпреки че четейки вашите мнения останах с впечатлението,че ще ме напуснах около 7 лв.). Почвам го още утре сутрин ... Но да се консултирам - на опаковката само пише да се пие по 1 капсула сутрин ... На гладно, нали??? Някой, който го е пиел, би ли ме просветлил, ако греша?
Благодаря Wink Стискам палци

# 356
  • Мнения: 25
Относно хормоналните проблеми - никога до сега не съм имала, а сега ми откриха висок инсулин и нивата на прогестирола не са в норма, лятото след спирането на Липовона започна умората, много време ми отнемаше да свърша нещо, а имам 2 деца и ангажименти. Преди това съм писала , че от Лоповона имах и халюцинации. Пих го 2 месеца , започнах от 84 кг , свалих 6 кг , После за около 1 м. качих 2 кг и ., после още 2 кг. та сега съм 82 кг. И на мен много ми се иска да има едно чудно хапче и лесно да сваля едни 20 кг,, но лесно няма в тоя живот  - трябва си режим и спорт. Ако имаше начин да върна времето назад  - не бих си поръчала Липовон - вредите са повече от ползите. Хората са различни и организмите по - различен начин реагират. Това , че при мен се е случило така е може би  единичен случай, може и да не е от Липовона , но е факт , че след като го пих се отключиха проблемите. Пожелавам на всички, дето се борят с килограмите да вярват повече в собствените си сили и воля, а не на рекламирани добавки

# 357
  • Мнения: 62
Привет на всички! Много четох и много премислях. Накрая си поръчах хапчетата и вчера пристигнаха. Днес сутринта изпих първото. Опитвала съм какво ли не. Преди години имаше по аптеките едни хапчета Линдакса. С тях бях отслабнала доста, но ги спряха за съжаление. Опитвала съм й Лида, Акай бери, Зелено кафе, но никакъв резултат. Но с тях  не бях сериозна никак. Сега възлагам надежда на Липовон. Стартирам с 86кг. и съм си поставила за цел да сваля 6кг. за един месец. Как мислете смела ли е моята цел или е постижима?

# 358
  • Мнения: 2
Нека си кажа моя резултат за сега. Вчера ми беше седмия ден и следобяд се претеглих - бях с 1,2кг. надолу. Wink Дано продължавам така Simple Smile
От както пия хапчетата наистина апетитът ми е намалял ... Наблягам на плодове и салати. Wink Два пъти в седмицата ходя и на зумба.
Първите три дни от приема на Липовон като виждах храна и наистина ми се ... отвръщаваше Sad Ядях насила, колкото да има нещо в организма ми. После вече си наложих да хапвам, защото целта ми не е да отслабна с без да слагам и хапка в устата си.
Надявам се за месец да постигна резултати!
Успех!

# 359
  • Мнения: 251
След толкова положителни отзиви реших и аз да си го поръчам. По принцип чух за Липовон от един приятел пред 2-3 години, но не се престраших да си го взема тогава. В четвъртък си го поръчах вечерта и го очаквам в понеделник. Най-късно вторник ще го почна, но както се познавам няма да мирясам докато не го опитам веднага  Laughing Трябва да се влиза във форма за лятото..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт