LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 859
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 360
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Да споделя и аз - една приятелка ми даде от нейните 2 хапчета да видя как ще е - и вчера сутринта изпих хапчето наистина апетит никакъв нямах -към 2 хапнах една круша за да сложа нещо в устата все пак и после към 4:30 още малко хапнах и това беше -легнах си вечерта и после се събудих към 1:30 и това ми беше спането -само два часа - разхождах се из къщата каточе е денем - после се помъчих пак да заспя и след 4:30 съм заспала до 6:30 часа -това е . Днес сутринта не пих второто хапче ще го изпия утре -да мога днес да се наспя.Иначе си има сухота в устата и безсъние, апетит никакъв .

# 361
  • Мнения: 83
Момичета...чета ви и не мога да ви се начудя. Не осъзнавате ли, че приемате амфетамини с тоя прехвален Липовон! Резултата е безспорен! Амфетамините подтискат центъра на глада в мозъка...за това някой дори се насилват за да хапнат нещо. Предизвикват невиждана сухота в устата...водят до безсъние! Човек на амфетамини може да не спи с дни! (в по големи дози ако се взима).
Че ще отслабнете спор няма...НО НА КАКВА ЦЕНА!

# 362
  • Мнения: 25
Момичета...чета ви и не мога да ви се начудя. Не осъзнавате ли, че приемате амфетамини с тоя прехвален Липовон! Резултата е безспорен! Амфетамините подтискат центъра на глада в мозъка...за това някой дори се насилват за да хапнат нещо. Предизвикват невиждана сухота в устата...водят до безсъние! Човек на амфетамини може да не спи с дни! (в по големи дози ако се взима).
Че ще отслабнете спор няма...НО НА КАКВА ЦЕНА!

цената е висока, но се разбира много късно

# 363
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Приемах липовон преди година и половина и мога да кажа ,че имаше ефект, за един месец свалих 3-4 кг . Но проблемът ми е друг ,след като изчетох повечето коментари разбрах, че само при мен е имало един странен страничен ефект. Кожата ми започна да мирише много странно-на лошо! Странно е и, че до ден днешен от време на време го усещам това нещо.Освен ,че сама го раэбирах ми го казваха и мои близки ,че "воня". Някой има ли представа какво е това? странно ми е защо само при мен е имало такъв страничен ефект и съм сигурна ,че е от хапчетата .. Rolling Eyes

# 364
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен! Приемах липовон преди година и половина и мога да кажа ,че имаше ефект, за един месец свалих 3-4 кг . Но проблемът ми е друг ,след като изчетох повечето коментари разбрах, че само при мен е имало един странен страничен ефект. Кожата ми започна да мирише много странно-на лошо! Странно е и, че до ден днешен от време на време го усещам това нещо.Освен ,че сама го раэбирах ми го казваха и мои близки ,че "воня". Някой има ли представа какво е това? странно ми е защо само при мен е имало такъв страничен ефект и съм сигурна ,че е от хапчетата .. Rolling Eyes

Относно странната миризма на потта, в предишните теми пак го бях срещала. Само, че там момичето пишеше, че когато тренира миризмата на потта и е по- странна. Аз не тренирам , но ако не си сложа сух дезодоранта е ужасно....да бих казала , че е по - различно . Аз смятам че е така от хормоналния бисбаланс. Нали не мислите , че има само натурални съставки?

# 365
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Момичета...чета ви и не мога да ви се начудя. Не осъзнавате ли, че приемате амфетамини с тоя прехвален Липовон! Резултата е безспорен! Амфетамините подтискат центъра на глада в мозъка...за това някой дори се насилват за да хапнат нещо. Предизвикват невиждана сухота в устата...водят до безсъние! Човек на амфетамини може да не спи с дни! (в по големи дози ако се взима).
Че ще отслабнете спор няма...НО НА КАКВА ЦЕНА!

Аз отлично знам че има амфетамини , но при положение ,че не усещам тази страшна сухота в устата и бих казала че вечерно време си лягам изморена и си заспивам веднага -будя се към 4 сутринта въртя се около 30мин и пак си заспивам, та амфетамините са съвсем малко -колкото да подтиснат апетита .Имах проблеми само с първото хапче спах около 2часа и се събудих бодра бодра , но повече нямах подобен проблем. Аз съм си взела малката опаковка и ги пия през ден , хапвам плодове и салатки

# 366
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Момичета...чета ви и не мога да ви се начудя. Не осъзнавате ли, че приемате амфетамини с тоя прехвален Липовон! Резултата е безспорен! Амфетамините подтискат центъра на глада в мозъка...за това някой дори се насилват за да хапнат нещо. Предизвикват невиждана сухота в устата...водят до безсъние! Човек на амфетамини може да не спи с дни! (в по големи дози ако се взима).
Че ще отслабнете спор няма...НО НА КАКВА ЦЕНА!
за 50лв - и работи , за разлика от другите евтини боклуци ,които ти излизат през носа .

# 367
  • Мнения: 25
и това излиза през носа....може и през други места. Жалкото е , че някой от дилърите е платил, за да я има тази тема и влизат тук да си рекламират продуктите.

# 368
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Приемах липовон преди година и половина и мога да кажа ,че имаше ефект, за един месец свалих 3-4 кг . Но проблемът ми е друг ,след като изчетох повечето коментари разбрах, че само при мен е имало един странен страничен ефект. Кожата ми започна да мирише много странно-на лошо! Странно е и, че до ден днешен от време на време го усещам това нещо.Освен ,че сама го раэбирах ми го казваха и мои близки ,че "воня". Някой има ли представа какво е това? странно ми е защо само при мен е имало такъв страничен ефект и съм сигурна ,че е от хапчетата .. Rolling Eyes

Относно странната миризма на потта, в предишните теми пак го бях срещала. Само, че там момичето пишеше, че когато тренира миризмата на потта и е по- странна. Аз не тренирам , но ако не си сложа сух дезодоранта е ужасно....да бих казала , че е по - различно . Аз смятам че е така от хормоналния бисбаланс. Нали не мислите , че има само натурални съставки?
Да ясно ми е ,че не е на натурална основа. просто не бях чувала за друг с подобни симптоми ,но сега съм по-спокойна! да наистина се усеща най-силно от потта и то не само докато се приема липовон ,но и дълго след това,поне при мен е така...

# 369
  • Мнения: 113
Здравейте, интвересува ме някой който е поръчвал в последните 2 месеца примерно и е било истинско да ми даде линк т.е категорично да намаляват апетита и ускоряват метаболизма(аз и 2 приятелки сме пили преди и знам какво е, но тези които улучвам сега нямат нищо общо). Може и да е мейзитанг или лида също   bouquet

# 370
  • Мнения: 83
и това излиза през носа....може и през други места. Жалкото е , че някой от дилърите е платил, за да я има тази тема и влизат тук да си рекламират продуктите.

Напълно съм съгласна! Но...както се казва..."каквото си направиш сам, и Господ не може да ти го направи". Има хора, готови да пият и радиоактивни съставки, ако това ще им гарантира стройна фигура.Ама...личен избор е! Демокрация! Simple Smile

# 371
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
дилърите и платените хора си личат -влизат с току що направена регистрация -изказват си мнението и напускат . Аз го хваля продукта защото наистина има ефект наистина подтиска апетита и има резултат. В петъка получих една опаковка която си разделих с една приятелка
michelle367  поръчах хапчетата от този сайт http://www.lipovon-bg.com/

# 372
  • Мнения: 83
дилърите и платените хора си личат -влизат с току що направена регистрация -изказват си мнението и напускат . Аз го хваля продукта защото наистина има ефект наистина подтиска апетита и има резултат. В петъка получих една опаковка която си разделих с една приятелка
michelle367  поръчах хапчетата от този сайт http://www.lipovon-bg.com/

Никой не оспорва ефекта! Нито резултатите. Да, отслабва се! С много и за кратко време! Но щетите, който тоя наркотик и хормони  нанасят на организма са зловещи. Макар да не ги усещате на момента. Може да ги усетите след 5 години....и да се чудите ...."ама що така стана?"   Ама пък...ще сте слаби....ако това ви успокоява......

# 373
  • Мнения: 25
дилърите и платените хора си личат -влизат с току що направена регистрация -изказват си мнението и напускат . Аз го хваля продукта защото наистина има ефект наистина подтиска апетита и има резултат. В петъка получих една опаковка която си разделих с една приятелка
michelle367  поръчах хапчетата от този сайт http://www.lipovon-bg.com/

Никой не оспорва ефекта! Нито резултатите. Да, отслабва се! С много и за кратко време! Но щетите, който тоя наркотик и хормони  нанасят на организма са зловещи. Макар да не ги усещате на момента. Може да ги усетите след 5 години....и да се чудите ...."ама що така стана?"   Ама пък...ще сте слаби....ако това ви успокоява......


Е аз съм пример за това , след няма и една година  - дебела и болна  Mr. Green
Преди да ги поръчам четох много негативни отзиви , но си казвам ....о на мен няма да ми се случи...да да , ама нееее. А когато писах , че темата е платена имах предвид, че дори и темите във форума се плащат на бгмама - не е безплатна платформата....или поне в частта си където се коментират определени точни продукти. После темата се подхваща и лавинообразно се завихря.

# 374
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, момичета! Ако Липовон съдържа наистина само Гарциния и Худия, защо не си взимате тези две съставки от други източници? Например Гарцинията е 12 лв., а вносителя е доказан на пазара от 20 години. Фенове сме им и ползваме доста техни неща.
Ето вариант и за Худия. Не познавам фирмата, но директно от нея цената е 12 лв. без ддс.
Ако Липовон наистина съдържа само тези съставки, би трябвало, спазвайки съотношенията, ефекта да е същия. Пия Гарциния от месец и се чудех с какво да подсиля ефекта, така попаднах на темата.

Общи условия

Активация на акаунт