LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 533
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2
...... Аз все пак да си кажа резултата - за 1 месец свалих близо 5кг. и съм много радостна. Смятам да ги продължа още малко и съм сигурна,че ще продължа да свалям килограми. Надявам се всички да постигнете желаното си тегло, но не забравяйте спорта и правилното хранене.
Успех на всички Simple Smile

# 376
  • Мнения: 4
Здравейте! От 4 дни пия Липовон. Не изпитвам онзи глад,който ме тормозеше постоянно. Хапвам по-малко, с изключение,че и спя по-малко.. Явно този факт съпътства повечето приемащи Липовон. Не знам дали ще има ефект,но искрено се надявам. Ще ви пиша продължение.

# 377
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Едно време като пиех лида и мейзитанг беше така - намален апетит и значително намален сън. Това ме навежда на мисълта, че активната съставка е една  и съща....

# 378
  • Мнения: 152
Нали знаете, че има и сайт ментата. Този е оригинала http://www.lipovon-bg.com/ в зелените кутийки.Аз забелязвам, че и ми спират киселини сутрин. Но определено са като помощ при спазването на някаква диета. Нали знаете,че се пият 2 месеца и после почивка. Аз съм ги пила и повече и просто привикваш т.е. спират да подтискат апетита.   smile3515 Иначе аз си пия и алкохол с тях, не ми става лошо.

# 379
  • Мнения: 83
Едно време като пиех лида и мейзитанг беше така - намален апетит и значително намален сън. Това ме навежда на мисълта, че активната съставка е една  и съща....

Edна и съща е, да! Амфетамини!

# 380
  • Мнения: 152
Абе не ми миришат на амфетамини, но пък не съм химик.  newsm78

# 381
  • Мнения: 25
Абе не ми миришат на амфетамини, но пък не съм химик.  newsm78
Здравейте, още ли пиете Липовон?  И на какво ви мирише на вас?

# 382
  • Мнения: 152
Привет,

ами отваряла съм капсулата. На нищо  познато не ми мирише. Пък афетамините са доста конктетни като миризма.

# 383
  • Мнения: 20
И аз си купих пия ги от 19 дни някъде,но си спя нормално.Кога започнахте да сваляте килограми?

# 384
  • Мнения: 152
Ако не ме лъже паметта, първоначално, кгато започнах, след месец малко. май действат с натрупване.

# 385
  • Мнения: 20
Дано да е така,иначе съм объркала цифрите пия ги от 6 дни.

# 386
  • Мнения: 4
Здравейте! Приемам Липовон-а вече 8-ми ден. Чувствам се сравнително добре, вече почти нямам проблем със съня, даже се наспивам по-навреме (за разлика от преди:) ). Единствено чувствам сухота в гърлото и постоянно приемам вода.. На мен не ми миришат на нишо.. Някакъв резултат не усещам все още. Единственото, което ме радва е, че не изпитвам онзи зверски глад и хапвам доста по-малко. Дано имат ефект!

# 387
  • Мнения: 2
Здравейте на всички   bouquet И аз от днес почвам да пия липовон. Мисля да го съчетая с 90- дневната диета Simple Smile Ще Ви информирам за резултатите! Успех на всички слабеещи Hug

# 388
  • Мнения: 25
Здравейте на всички   bouquet И аз от днес почвам да пия липовон. Мисля да го съчетая с 90- дневната диета Simple Smile Ще Ви информирам за резултатите! Успех на всички слабеещи Hug


От 90 дневната диета ще отслабните и без Липовона и най - важното ще сте здрава.....Липовона нанася такива вреди на организма, но се разбира по - късно.

# 389
  • Мнения: 2
Да, с 90- дневната за шест месеца свалих 17кг, но си върнах 10 newsm78 Сега пак я започнах, но така или иначе вече съм купила и липовон. Поне опаковката да си изпия, че е 50 лева Joy

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 11:43 от alexa84

Общи условия

Активация на акаунт