Отново заедно с "Aşka Sürgün", проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '24

  • 64 383
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 188
Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:15 от вили-72

# 706
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Хей, здравейте!
 Tada
Виждам,че купона тече в пълна сила. Музика, танци,хубава храна и ....... едни още по хубави кафеви очи. Какво му трябва повече на човек.  Joy Joy Joy Joy Joy
Силве,
Скрит текст:
smile3511 подозирах аз,че това хубаво стихче съм го свалила от темата, трябваше да се досетя,че имаш нещо общо с него, но толкова много ми харесва,че нямаше как да не те поздравя с него за РД. Като компенсация за гафа  smile3534

# 707
  • Мнения: 69
Силве, сериала с Й.Д. от който сложих клип не знам заглавието, но май наистина е "Османска история". Просто много ми хареса семейната картина. Simple Smile А нова тема, скоро скоро Simple Smile!

Тази ханъм до Махсун е красива, но с тази прическа, бива ли. Той определено изглежда много добре. Но не ми изглежда да е скорошна снимката.



# 708
  • Мнения: 188
Снимката не е нова http://www.loadtr.com/296725-MAHSUN_k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1g%C3%B … Zuleyha_hanim.htm

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:02 от вили-72

# 709
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, мерси за масажа!


Снимката с ханъмата е стара. Още от първото гледане на сериала е.

# 710
# 711
  • Мнения: 69
Диди, отсвира на тази песен ми се стори познат, много много слушан от мен и се сетих. Ето другия вариант, изпълняван от сръбската Гранд-звезда - ЦЕЦА:



Само не знам на кого е оригинала!?

# 712
  • Мнения: 188
http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/859202- … til-oykuye-yaradi

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:02 от вили-72

# 713
  • Мнения: 898
Ди няма никакво значение коя песен оригинала нали все е балканска музика



Ама леля Дестан приготви всичко по традициите за сватбата само забрави са каже на охраната да не пускат кобрата  newsm61 Хайде спринта започна

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 14:28 от didanka73

# 714
  • Мнения: 0
Токът спря ненадейно, и аз отлетях ....енергийно Joy Joy
Вили, извинявай, нали вече остарях Grinning и съм сбъркала името на филма - точно това е "Любов извън закона".
Диди Hug, колко хубаво е, че си сложила клипа на "Еlbette", аз нямах този кураж, но мисля, че звучи добре. Peace  bouquet
Иве 49, 2 пъти вече ни съвпада мнението, накрая ми се струва, че ние сме прекалено критични към жените до нашето момче. Дано да не изпаднем в крайност, но тази жена...НЕЕЕЕЕЕ! Joy Joy
Ди,   bouquet аз ЙД ще го видя като татко и в Имението, незнам дали го гледаш, но и в твоя клип с порасналите дечица е готин. Само че в клипа видя ли, направили си деца, ама забравили вратата отключена..... Joy JoyГрешка Peace
Дея Hug, това стихче и по-рано го бях слагала в темата, но само Ивето 49 го отрази. Впоследствие разбрах, че и на нея слабост са и стиховете Peace и за да не звучи разговора задкулисно, ще си позволя да го сложа пак, в спойлер разбира се.
Това ще бъде моят поздрав за всички Дами в нашата тема.
Скрит текст:
~ СИЛНИТЕ ~
Силните плачат сами.
Не ръкомахат. Не викат.
В гръб не забиват ками.
И не се кланят на никого.
Те овладяват света,
без да си губят душата.
Ала вървят и вървят
само напред и нататък!
Въпреки вечния страх.
Въпреки всяка измама.
Никой не може без тях.
Рамо за силните няма.
Те знаят как да простят,
как на доброто да служат.
Те не поглеждат назад.
И не говорят ненужно.
Те са внезапни искри
от небесата дарени.
Тяхната воля твори
нови, незнайни вселени.
Въпреки цялата мъст
и доживотната завист,
още влекат своя кръст
и до безкрай се раздават.
Мъката не ги ломи,
прави ги по-всемогъщи.
Силните плачат сами.
Но времената обръщат.

Автор - Веселина Атанасова

# 715
  • Мнения: 0
Силве, харесвам стихотворенията, които си пускала. От едно време харесвам стихотворението на Станка Пенчева, което също постна тук. Ако ти е под ръка, хайде пак Heart Eyes
Скрит текст:
За това, че е по- добре да вярваш на хората и да бъдеш много пъти лъган, отколкото да не повярваш веднъж и да сбърксш

# 716
  • Мнения: 898
Силве  Hug   тази песен на Джандан  е постнах за теб защото мислех , че ще ти хареса .      love001За стихчето  " Силните "  впечатлиха ме  особено няколко фрази
"....Те овладяват света,
без да си губят душата......Рамо за силните няма......     "

# 717
  • Мнения: 0
Силве, харесвам стихотворенията, които си пускала. От едно време харесвам стихотворението на Станка Пенчева, което също постна тук. Ако ти е под ръка, хайде пак Heart Eyes
Скрит текст:
За това, че е по- добре да вярваш на хората и да бъдеш много пъти лъган, отколкото да не повярваш веднъж и да сбърксш

Иве 49, веднага получаваш Цената на доверието и като бонус за закъснението /ама тока наистина е нещо слаб/, е, ще го видиш... Heart Eyes
Скрит текст:
Цената на доверието

Така съм създадена,
че предпочитам
да се усмихна - вместо да се намръщя,
да погаля - вместо да ударя,
да повярвам -
щом ме погледнат в очите.
Много пъти
са ме лъгали.
Дори най-скъпите, най-близките.
Обичта ми са тъпкали,
с думи са ме оплитали -
и пак ме гледаха в очите.
Може
още сто пъти да ме излъжат.
Нека.
Едно не искам:
заради стоте измами
веднъж да не повярвам само
на очите, които наистина
са били искрени.
Станка Пенчева


.....Не съм ограбена, опустошена.
Нима се свършва огънят,
защото някого е грял?
Нима пресекват изворите чисти,
защото някой ожаднял
е дълго пил
и тръгнал си, нехайно е свалил
във кладенчето камъни и листи?
Избистри се душата ми.
Изтласка
мътното и гнилото.
И бликат пак водите ласкави
с предишна сила.
Не се прощава.
Но се надживява.
Ако на този свят
са вземали от тебе -
значи си богат.
А взелият е беден.
   Станка Пенчева

Диди Hug, чак сега разбирам, че и ти си почитателка на стиховете. Радвам се, че ти е харесало. А за Джандан - наистина ми харесва тази песен /вече писах къде я чух за пръв път/ и в темата момичетата дори бяха направили клип с превод и сцени от филма /ще се постарая да го открия  в старата тема /. Ти си по музикална от мен, но все си мисля, че оригинала е на Джандан newsm78 Но и Цеца я изпълнява добре, пък и както казваш ти, нали е Балканска /по Дидито/ Hug

# 718
  • Мнения: 0
Мернах по една кабеларка, че повтарят едно сериалче и се сетих за хубавата песен в изпълнение на IL DIWO. Слагам в спойлер, защото песните в страницата са на друга вълна.
Скрит текст:
Силве, ако ти харесва песента е поздрав за теб Hug

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:00 от Iva49

# 719
  • Мнения: 898
Силве може ли романтичка да не обича поезията  Heart Eyes
Скрит текст:
Пейо Яворов
ДВЕ ХУБАВИ ОЧИ


 
Две хубави очи. Душата на дете
в две хубави очи; - музика - лъчи.
Не искат и не обещават те. . .
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли!
Страсти и неволи
        ще хвърлят утре върху тях
булото на срам и грях.
Булото на срам и грях -
        не ще го хвърлят върху тях
страсти и неволи.
Душата ми се моли,
дете,
душата ми се моли. . .
Не искат и не обещават те! -
Две хубави очи. Музика, лъчи
в две хубави очи. Душата на дете.
 

Ванче направо в десетката с това изпълнение на този обожаван квартет от мен  newsm10

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:05 от didanka73

Общи условия

Активация на акаунт