ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна

  • 75 122
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ами да, добре е да се пуснат имунологични. Макар че и сега НК-то да излезе високо преди процедура трябва да се направи задължително контрола. А ТСХ-то как ти е?

# 601
  • Варна
  • Мнения: 708
Момичета, Емин коригира ли ТСХ над 2,5, че мойта док. последно въобще не го отрази, а то беше 2,91?

# 602
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз не бих почнала процедура с ТСХ над 2. Търсете добър ендокринолог.

# 603
  • Мнения: 425
ТСХ беше високо  към 6 отиваше ,сега вече е 2,75 и съм с малко увеличена доза от седмица.Хормоните ми по принцип са си в норма,само с  това ТСХ или съм в хиперфункция или хипо,още не може да ми се регулира.

# 604
  • Варна
  • Мнения: 708
Дайте акъл за добър ендо, моля! Аз ходих при д-р Томова неколкократно в "Надежда", но тя така и не сметна това за проблем, може би подобни стойности са проблем само при правене на стинулации, не знам!

# 605
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ами д-р Емил Начев. Само че е в София.

# 606
  • Варна
  • Мнения: 708
ИИи, чак София, някой от Варна тук да се включи ако може, предполагам че д-р Емин ще вземе някакво решение за корекция с лекарства, но все пак за по-нататък сигурно ще ми е необходим.

# 607
  • Варна
  • Мнения: 149
Дайте акъл за добър ендо, моля! Аз ходих при д-р Томова неколкократно в "Надежда", но тя така и не сметна това за проблем, може би подобни стойности са проблем само при правене на стинулации, не знам!

За Варна ако те устройва, д-р Райков ,с две ръце препоръчвам, от февруари съм при него, ТСХ ми беше....14, който ни знае, бебе правим, не,че като го свали на 1,3 съм забременяла,нооо всички знаем,колко е важно за забременяване,износване,и т.н. правилното функциониране на щит.жлеза.
Та, доволна съм от д-р Райков, ако искаш координати,пиши ми на ЛС.

# 608
  • Варна
  • Мнения: 708
Аз него съм го чувала, даже веднъж се пробвах да запиша час, но ми казаха че близкия месец бил пълен. Някакъв такъв спомен имам, после четох разни негативни коментари за него и така и не се обадих повече.
Добре де, аз едно не мога да си обесня, как може за едно и също нещо, всеки лекар да си има собствена теория. Ок, правим ин витро, добре ама оттам нататък всеки лекар със собствени разбирания, за изследвания и стойности, няма ли как да се уеднаквят. Как до сега не са разбрали - да, при тези стойности има проблем, или не няма? newsm78

# 609
  • UK
  • Мнения: 5 999
Дайте акъл за добър ендо, моля! Аз ходих при д-р Томова неколкократно в "Надежда", но тя така и не сметна това за проблем, може би подобни стойности са проблем само при правене на стинулации, не знам!

Д-р Райков МЦ Плюс в уличката за общината Hug

# 610
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз него съм го чувала, даже веднъж се пробвах да запиша час, но ми казаха че близкия месец бил пълен. Някакъв такъв спомен имам, после четох разни негативни коментари за него и така и не се обадих повече.
Добре де, аз едно не мога да си обесня, как може за едно и също нещо, всеки лекар да си има собствена теория. Ок, правим ин витро, добре ама оттам нататък всеки лекар със собствени разбирания, за изследвания и стойности, няма ли как да се уеднаквят. Как до сега не са разбрали - да, при тези стойности има проблем, или не няма? newsm78

За часовете е така, ама ако приемеш един съвет, можеш да отидеш в центъра, където приема вечер (само трябва да видиш, в кои дни приемаше newsm78) след 18.00 часа!!! Приема всички и без час и никого не връща. Работи и с направление по НЗОК Hug

А по отношение на другото, не е  до разбирания, а по-скоро до разл теории и схващания, то с вс лекарски съсловия е така, едните са привърженици на едната теория, др на друга, оттам и различните подходи при лечението на самото заболяване Peace

Иначе д-р Емин си е донякъде Mr. Green добър в своята област на работа- гинекологията, но той не е  ендокринолог, по-скоро има познания в областта, дотолкова, доколкото вие, всички ги имате Crazy

# 611
  • Мнения: 88
Така за витамините взех ги и аз, 145 лв за мен и 145 лв за мъжа. И още 100 лв за Andrositol, прахчета за мъжа.  Доста парички фръкнаха днес, дано поне има смисъл. Ама нещо почвам да се съмнявам че всичко там е свързано с пускане на много изследвания , въпреки че вече сме ги правили на други места и тези витамини, и да си плащаме по много. Дано не съм права и дано не е пак загуба на време, че годинките си летят.

# 612
  • Мнения: 481
От Андрозитола при нас нямаше ефект. 3 месеца го пи по две прахчета на ден. Дано повлияе на мъжа ти. Няма да навреди поне.

# 613
  • Мнения: 88
На мен ми каза по 1 прахче на ден плюс витамините.

# 614
  • Мнения: 909
На мен ТСХ след положителния тест беше 5.89 при стойности Мин. / Макс. реф. ст-ст - 0.34 ÷ 5.60
изписах ми еутирокс и тази седмица ми предстои контролен да видим дали се е смъкнало

Общи условия

Активация на акаунт