искам да си имам бебе

  • 7 377
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 16
Благодаря дано и аз се моля да е станало.Аз бях споделила за съня си снощи пак сънувах един сън в които зная че съм бременна-незнам на какжо се дължи вече.По принцип цикъла ми е на 16 трябва да е миналия месец ми закъсня 3 дни тъй като пих Дуфастон и сега незнам вече кога да го очаквам..  Grinning.А през  тези дни болки в корема имам гадене болки в кръста вече не ми се мисли какво е и какво не.Разговарях с възрастна жена и тя казва че в деня на Богородица човек сънували ли нещо -съня става реалност до колко е вярно незнам.

# 121
  • Мнения: 2 286
По едно време, когато много исках 2-ро бебе, за да са с малка разлика децата, мъжът ми не искаше. Пазехме се много, после започнах пак да си пия противозачатъчните, обаче продължавах толкова много да искам бебе, че се надявах да забременя, въпреки хапчетата.
Та единия месец като си реших, че е станало Crazy - даже не ми се пушеше, ставаше ми лошо и кафе не ми се пиеше, викам си КРАЙ, бременна съм #Crazy Laughing . За другите симптоми, дето и с първата си (истинска Laughing ) бременност ги нямах, да не ти разправям...

Не искам да ми приемаш думите като заяждане или нещо гадно Hug , но знам колко боли от отрицателния тест Hug

# 122
  • Мнения: 16
Здравейте отново много ми е притеснено.Закъснявами с 2 дни.Днес се събуждам гледам леко зацапване.Незнам какви мерки за възприемам.Тест не съм правила

# 123
  • Мнения: 196
Здравейте отново много ми е притеснено.Закъснявами с 2 дни.Днес се събуждам гледам леко зацапване.Незнам какви мерки за възприемам.Тест не съм правила

ми направи първо тест пък после взимай мерки.

Общи условия

Активация на акаунт