СГСАГ "Христо Ботев"

  • 48 021
  • 224
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 610
Някой дали има информация за класни ръководители вече? И аз звънях да питам за организацията на 16.09.2019 г., но освен часа за откриване друго не ми казаха...Как точно ще се разпознаят паралелките сред множеството, как ще се събират, не знам - нещо объркано ми се струва...

# 61
  • Мнения: 182
Качили са на сайта програмата.В нея пише и класните.

# 62
  • София
  • Мнения: 411
Качили са на сайта програмата.В нея пише и класните.
Моят син е 8 Д клас, видях коя му е класната, но нещо не мога да се ориентирам във всички съкращения на предметите.

# 63
  • Мнения: 182
и аз малко се почудих, но ги схванах Grinning  . Кои не са ти ясни?

# 64
  • София
  • Мнения: 411
и аз малко се почудих, но ги схванах Grinning  . Кои не са ти ясни?
Например С и МФв.

# 65
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
С е само на 8д, в същата стая и при същата учителка като инф. техн. Ще разберат на 16ти.
Мфв - модул физ. възп. (доп. час физическо).

# 66
  • София
  • Мнения: 411
С е само на 8д, в същата стая и при същата учителка като инф. техн. Ще разберат на 16ти.
Мфв - модул физ. възп. (доп. час физическо).
Благодаря.

# 67
  • Мнения: 479
Здравейте, как е минал първият учебен ден? Дъщеря ми е харесала класната си, която явно е по инф.технологии. И на мен някои от предметите не са ми ясни, и те са само в нашия клас : като С и Клуб. В другите осми класове не ги видях.

# 68
  • София
  • Мнения: 610
Здравейте, как е минал първият учебен ден? Дъщеря ми е харесала класната си, която явно е по инф.технологии. И на мен някои от предметите не са ми ясни, и те са само в нашия клас : като С и Клуб. В другите осми класове не ги видях.
Синът ми също е харесал класната (за същата госпожа става дума), каза че са 27 деца, ще събират пари за учебник по НЕ и утре може би ще разбере за съкращенията в програмата. За съжаление той вчера беше с температура и днес не е в особена кондиция, но се наявам бързо да му мине...

# 69
  • Мнения: 182
а защо са 27?

# 70
  • София
  • Мнения: 411
Аз вчера присъствах на откриването на учебната година. И на мен ми хареса класната на 8 д клас. Днес ще събират по 45 лева за учебници по немски език. Освен това евентуалната дата за родителска среща е 24 септември от 18,30 часа, но трябва да се следи сайта за допълнителна информация. Стаята им е на 3 етаж, като ще се местят само по информационни технологии. Обясни се, че картите за достъп сега се раздават безплатно, но при загубена карта се плаща 5 лева за нова, като зам. директорката каза, че в 12 клас няма да дадат диплома на този, който не си върне картата.
Ако се сетя още нещо ще пиша.

# 71
  • Мнения: 5
Здравейте,
Има ли родител на дете от 8 б клас, който да сподели от вчерашната среща нещо важно/ тъй като не можах да присъствам/. Ще съм благодарна..

# 72
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Моят е 8а. Не съм ходила вчера.
Почти нищо не каза - 27 деца били, защото имали близнаци. Момичетата - десетина. Класната е по математика и му харесала. Класната стая е на 3-я етаж.
Нищо не знаеше и не беше разбрал за родителска среща, както и за учебниците по английски.
maichence, благодаря за инфото.

Изненадах се от вида на пропуска. Искаха снимки по мейл, а накрая - една чисто бяла пластика, а името на детето - залепено с тиксо отгоре.

# 73
  • Мнения: 5
Предполагам ще им кажат, когато са готови...или
Някой успя ли да се регистрира в електронния дневник на сайта ?
Разбрах че въпреки това ще имат бележници.

# 74
  • София
  • Мнения: 750
8 Е, приятно ми е!
Не виждам линк за ел. дневник в сайта...

Общи условия

Активация на акаунт