Фотография за начинаещи - 10 тема

  • 25 449
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Villysweety, благодаря за новата тема!   bouquet

Солей, аз не съм имала никакви проблеми с твоя стрийм - и преди, и сега.  Simple Smile

Такова оживление тук никога не е било. Не мога да ви смогна на снимките.  Grinning Много се радвам, че темата се движи на пълни обороти.  Hug

Кайлис, бързо оздравяване!  Simple Smile И аз не съм в цветущо здраве и форма, всеки ден се чудя дали ще имам сили да продължа с проектите, затова напълно ти съчувствам.  Hug

Снимки по седмичното предизвикателство и летния проект.


Coffee / Day 19 by Colorful Place, on Flickr


Rice / Day 18 by Colorful Place, on Flickr

# 16
  • Мнения: 533
Здравейте. Следях предната ви тема, но реших в тази да се запиша. Обичам да правя снимки, но засега не съм много знаеща. Преди месец си взех канон 600д и сега още го изучавам. Снимала съм преди години с 40д, но това ми беше работата, имах настройки и всичко, само трябваше да хвана момента. Сега ми е малко трудно още с настройките и като цяло нямам много време. Надявам се от вас да науча полезни неща. И за да не е гол запис ще пусна една снимка Simple Smile

Приемам всякакви критики и съвети!

# 17
  • Мнения: 0
И аз се престраших да се запиша! До сега четях тайно Simple Smile По-добре късно отколкото никога!!! Може да съм единствената начинаеща от темата , ноооо ще ме изтраете малко ....докато наваксам ако мога Simple Smile



DSC_6904 by galcheto, on Flickr

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 17:17 от galchetoit

# 18
  • Мнения: 3 211
Вили, благодаря за новата тема.
Бях си качила на флашка днес да качвам снимки, като ги отварям на компютъра в офиса се появяват едни черти на половината кадър, добре, че още ги имам на камерата.

Юлското ми е много трудно да следвам, аз съм прагматичен и буквален човек, трудно се отпускам за някакви творчески мисли, а нямам и време да се посветя. Когато имам идея ще снимам.
И лятното също, ама засега ще го мъча.
И за да не е гол запис, пускам една стара снимка, която не съм пускала тук:

IMG_5943 by Veron4e, on Flickr

deiza, като начало си направи акаунт във flickr, там коментираме, слагаме бележки и т.н.

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 16:25 от very nice

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Я, нова тема! Мерси за което! Hug

Да не е гол запис, ето една снимка, която не съм пускала тук, въпреки, че я ъплоуднах във Фликр оня ден.


Colourful Smile by chockolina, on Flickr

# 20
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
deiza, добре дошла и честита камера. от тази тема със сигурност ще научиш доста полезни неща.  Simple Smile Всяка една от нас има профил във www.flickr.com, там публикуваме и коментираме снимките си.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 682

Кайлис, бързо оздравяване!  Simple Smile И аз не съм в цветущо здраве и форма, всеки ден се чудя дали ще имам сили да продължа с проектите, затова напълно ти съчувствам.  Hug

Благодаря, но при мен ще отмине след около 6 месеца   Blush

# 22
  • Мнения: 27
нещо носталгично от мен

с носталгия by di4kadi4kova, on Flickr

# 23
  • Мнения: 3 988
Добре дошли на новите момичета. Нека фокусът и светлината да са с вас. Simple Smile

Снимка по годишния:


190/365 by Solley Eaton, on Flickr

Другите по-късно. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
Вили, благодаря и аз за темата!   bouquet

Солей, мога да те фейвам и коментирам, йей!

Зайче правене на снимка през деня..малко мисия невъзможна..за това бързам рано, рано някой да не ми крадне идеята, че и без това са ми малко смотани
Добро...добро утро ви спретнах с бремения корем
Ааа, така ще кажеш Simple Smile Искаш да ни направиш задачата по-трудна.
Като гледах последната ти снимка, така ми се прияде...

Кайлис, за Клер не познах, но ти да не би да...?  Blush

Къде зачезна Руми?

# 25
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Kадър отпреди 10-тина минути:

SOOC by Tinkerbell Tedd, on Flickr
Само с документални цели Simple Smile Вече бурята се вихри. Това класира ли се за облаци? Simple Smile
От вчера нямам снимки, че синът ми изкара някакъв ултра гаден летен вирус. Днес снимах уж номер, ама не този за който бяхме тръгнали, че бурята ни застигна.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте дами,

Изчезнах тази седмица. Sad Но предвид, че се разболях доста зверски, направо имам късмет, че снимах по нещо всеки ден. Ето един от дните.


10/93 by Jill on the go, on Flickr

Като събера сили и ми остане малко свободно време ще пусна и останалите.

# 27
  • Мнения: 2 185

Кайлис, бързо оздравяване!  Simple Smile И аз не съм в цветущо здраве и форма, всеки ден се чудя дали ще имам сили да продължа с проектите, затова напълно ти съчувствам.  Hug

Благодаря, но при мен ще отмине след около 6 месеца   Blush

А-ха! Ето я и истинката бременлинка  Wink !? Дано не подведа сега и аз целия народ, хаха.

Гол запис, нямам снимки за сега, тоест имам, с моята бременна приятелка, но отказвам вече да ги пускам, че ако още някой реши, че аз съм бременна ще взема сигурно наистина да забременея  ooooh! Laughing

Солей, не ми се искаше да се изплесквам под снимката във Фликр, но тук ще ти споделя, че не ми допада на мен обработката  Blush , иначе Дани е сладур и половина. Ако много държиш на тази тоналност, според мен поне зачисти леко очите, че малко неестествено седи така (според мен).

# 28
  • Мнения: 1
Добре дошли на новите момичета,
Без деца съм и затова днешната ми снимка по летния е цветенце, снимано в абсолютния център, но защото кацна пчеличка, трябва ли да кропвам или е добре да остане център, приемам мнения и препоръки всякакви

19/93 by evelinaedreva, on Flickr

# 29
  • софия
  • Мнения: 3 425
Честита нова тема, девойки!
Clairette, а сега ходи обяснявай, че нямаш сестра  Joy
 Ако има някой бременен освен Дивчо, желая леко бременеене. Не искам да изпусна новина, но трудно ви достигам.
 Добре дошли на новите попълнения!   bouquet
 от мен по юлския, другите нямам идея кога ще качвам.

Number sign plate /building/ by Svetoslava!, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт