Отново заедно с "Aşka Sürgün", проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '25

  • 53 928
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 188
Тара не съм аз,признавам си без бой Laughing
Клипчето е хубаво ама много ми е смешен в началото как надига чашата.

http://www.youtube.com/watch?v=BNcSkv6hKPE&feature=youtu.be
Аз изчезвам може би до утре вечер.
Скрит текст:
отивам да си видя голямото момиче

# 31
  • Мнения: 1 117
Щастлива майка!Приятно прекарване! Hug
А сега си признайте кой направи това:
Скрит текст:
Силветооо......... Joy

http://www.youtube.com/watch?v=h3SUZNBjC9k
Абе... то беше голям калабълък! newsm78 Силвето трябва да си признае Laughing

# 32
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
За всички фенки на Берен
http://www.youtube.com/watch?v=JYn3S-mjtV8

# 33
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте, калпазанки отново!  Hug

Вили, тези хубави снимки ми помогнаха да изкарам работният ден, че днес шефа беше решил да мрънка само, за да е помрънкал на всички!  Hug  
Силве, много хубава целувка си залепила на момчето! Направо с предупреждение : "Не пипай! Мой е!:   smile3534


Наздраве с новата ни напитка :  beer


Ето днешната серия - http://play.novatv.bg/play/316666/?autostart=true

Аз се потапям в сериаята, ама сигурно ще бъда така  afwitch  
Този път яхнах метлата, заради това влечуго Ресул. Как се държа с детето, даже му посяга! Сакън, ако не носи пистолет и не стреля с него - не е мъж!  ooooh! Идиот е този човек! Да беше там татко Шахвар да го види и най-сетне да му тегли един хубав бой, ама не ...  Crossing Arms
Дестан и тя днес ги плещи едни - направили сватба с рокля и було! Къде видя тя рокля не знам (да не би това костюмче с което беше и даже е, когато посрещат родителите и да го приемат за рокля, ама едва ли  newsm78)?! Було обаче имаше! Жалко, че не стана това, което трябваше!  Tired

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 20:10 от ChemistryLady

# 34
  • Мнения: 0
Вили, момичето ти дано е добре! И точно това имах предвид като писах за стихотворенията, които пускаш. За мен ново и хубаво стихотворение, без да знам автора. Ако не го прочета тук, не бих го намерила Simple Smile. А е хубаво Peace За това Hug  bouquet
Вили, за хубавите снимки на МК Heart Eyes
Тара, тази целувка на бузата на ЙД да не е на ДИ Laughing. Я виж аватарът й да не се припокрива с нея Grinning.



И обратното-нейната глава, върху неговото рамо
 


Млад и мустакат Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=eh1lVRkVhvk

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 20:25 от Iva49

# 35
  • Мнения: 1 875
Добра вечер,момичета! Hug

# 36
  • Мнения: 1 875
Ох бе,на тоя калпазанин всичко му отива и е все хубав,но защо ми се вижда много тъжен винаги,има някаква постоянна тъга в топлия му поглед,а и усмивката му и тя ми е някак си тъжна!

# 37
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Keskinowa, използвай бутона редактирай. Не е препоръчително да се пускат 2 поста на един потребител един, след друг.

Това е нещо любимо, което обичам да си чета понякога  Peace
Скрит текст:
Пърси Биш Шели - Лека нощ

Ти "лека нощ" ми каза, мила,
но лека ли ще е нощта?
Щом двама ни е разделила,
тогава ще е тежка тя!

Макар душата ти любяща
да чака края на нощта,
ти с "лека нощ" не ме изпращай,
защото ще е тежка тя!

Блазе на тез, които знаят,
че двама ще са през нощта!
Те "лека нощ" не си желаят,
но винаги е лека тя!

# 38
  • Мнения: 1 875
А тук ако не греша дуетното изпълнение е баща и син

                                                         Chemistry Lady,благодаря за съвета,извинявам се,но не знаех,няма да се повтори.                                                                       

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 22:23 от Keskinowa

# 39
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Keskinowa, няма проблем! Hug Казвам ти го да не ти направят проблем модераторите (случвало се е).
Казвай ми Ива.  Hug  

След това стихотворение не мога да не накарам Махсун да посвири малко!

# 40
  • Мнения: 0
Иве,  newsm10обичам това стихотворение!
Кески, така и не разбрахме какво учи Махмут, но май не върви по пътя на баща си.
 smile3524

# 41
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Иве, ако си намеря сборника с любимите стихотворения ще напиша още такива неща, но прерових къщата и не мога да го намеря. Сигурно е в Бургас, ама скоро няма да ходя там и трябва да разчитам на спомените ми за заглавията (а аз не ги помня повечето  ooooh!).

Тъй и тъй е почнал да свири да изпълни и "Лунната соната".

# 42
  • Мнения: 1 875
Да,много дискретен е тоя човек относно семейството си.Аз съм съвсем нова при вас,но доста се порових и това ,което намирам е само професионални изяви,а може би и не търся където трябва.Например не открих снимка на първата му съпруга и единственна до сега. Embarassed

# 43
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Keskinowa, няма и да откриеш. Страшно се крие Махсун. Аз даже се учудвам, че има снимки на сина му като малък из нета.
До някъде го разбирам, че иска да запази част от живота си само за него (особено с турските папараци, те са ужасни). Но от друга страна като фен съм пристрастна и искам малко повече инфо за живота му (любовници, връзки и тем подобни) - не само за нещата, които прави.

# 44
  • Мнения: 1 875
Иве,другите артисти поддържат любопитството на феновете ,като повдигат завесата на личния си живот от време на време по мъничко.Махсун ги държи в обятията си с песните си,като му гледах концертите,успява да подлуди и мъже, и жени-голям чаровник и стратег е! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт