До септември не остана, но пък първо ще опустошим бостана! Тема № 20

  • 29 837
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 66
Момичета, много сте готини   Hug Hug Hug
Сега ще звънна на ММ да му кажа , че тази количка си остава , и да я взимаме Simple Smile
Много ви благодаря !

Амели , и аз не знам как точно става и за кош за кола, ама така пише  newsm78 Ето това чудо , става и за кош за новородено и за кола
http://img10.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/19121755_1_585x461.jpg
Ама и аз идея си нямам ... , не съм я виждала на живо Sad

ioana_g аз в петък съм в София. Имах някакво намерение след болницата, да идем до Айко. Така , че е вариант  Peace

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте. Днес ходих на ЖК с идеята, че ще ми вземат микробиология и ще ми дадат болничния. Да, ама не! Лекарят не бил на работа /не разбрах защо/, но сестрата каза, че е объркал при изчислението и излизам в 45-дневния на 26. Но тъй като тя не може да ми пусне нито болничен, нито изследвания... ще ходя пак на 29-и. Объркват ми се плановете с каса "Заплати", бях им обещала днес копие от болничния, но не става. Ще ми удържат след раждането от еднократната помощ. Поне ми пуснаха тонове - били добри. А, относно спането - сестрата каза, че мога да спя на която страна ми е удобно, стига да не съм по гръб. Така че не се притеснявайте дали е надясно или наляво! soAmazing, много си е хубава количката - грабииии! Нинка,  Hug Нашият зимен кош също става и за кола - има си разни джаджи, за които се връзват коланите. Затова така са ти написали. Като отидете да я вземете, нека ви обяснят как става точно.

# 707
  • До морето :)
  • Мнения: 328
So^Amazing , всички колички все пак са съобразени със средните бебешки размери  Laughing
Но не всички бебета се съобразяват с размера на зимния кош.  hahaha
Елена на 2 месеца в коша за новородено
Елена на 3 месеца в коша за новородено:
Че коша е малък - малък е, ама Ели растеше с бясна скорост. Роди се 3,500, на 1 месец беше 5.200, на 2 месеца 6,500. После вече не ги помня, ама пак по много качваше. Че и моята глупава количка нямаше напълно легнало положение на летния кош. Добре, че от 5-тия месец си седеше стабилно сама, та я преместих по-рано. Иначе щеше да види разходки с количка на кукуво лято.

So^amasing, на мен много ми харесва количката, а и е лека.

Ushana, как така ще ти удържат от еднократната помощ? От къде? От работа, от Държавата?  newsm78

# 708
  • Мнения: 15
Пак сме изписали темата Whistling
Сега ме замислихте, че нашия кош може да ни умалее newsm78 ама квото е ще го мислим в движение Flutter

# 709
  • Мнения: 0
Лече, от работата дават еднократна помощ за раждане на дете.  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 172

Но не всички бебета се съобразяват с размера на зимния кош.  hahaha


Ти току-що я отказа жената от харесаната количка  Mr. Green

# 711
  • До морето :)
  • Мнения: 328

Но не всички бебета се съобразяват с размера на зимния кош.  hahaha


Ти току-що я отказа жената от харесаната количка  Mr. Green
Е, нееее, моя беше наистина малък. Дано никой от тука не си е купил като моята Бертони Плазма.  Praynig А и нейната нали има напълно легнало положение на летния кош. Къде-къде е Хане-то пред Бертони.... Ехеееееее

ushana, такива работодатели да има навсякъде....

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 65
Задачка закачка!
Имате две странички да изпишете до 17 часа, когато ще трябва да излезна за да се видим с момичетата от Пловдив. Ако не успеете, като изпишете страничките някой да открие новата тема, която вече съм пуснала  Grinning и да сложи линк към нея. Ако не сте ги изписали докато се върнем от срещата ще го направя аз.
Дано ви хареса...  Embarassed

 smile3525

# 713
  • Мнения: 66

Но не всички бебета се съобразяват с размера на зимния кош.  hahaha


Ти току-що я отказа жената от харесаната количка  Mr. Green



То по- неориентирана от мен , относно количките, няма  Grinning  Но мисля, че няма да се откажа.

# 714
  • Мнения: 1 028
So^Amazing Точно на Jane matrix - коша дето става за кола е ужасно малък. Не вярвам да стане на бебе над 3 месеца, ако е този дето гледах на живо, че тук не го виждам.
Най-добре питай в темата за количките, за Jane специално има доста отзиви.

Ето темата, все ще се намери някое мамче да те упъти:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726135.0

Както са ти писали ако количката има легнало положение ще е ок с едно зимно чувалче. Въпросът е че може да ви потрябва столче за кола.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 65
So^Amazing - Има в youtube много клипчета за тази количка, ако не си ги видяла вече де, може да ги видиш на този линк

http://www.google.bg/?gws_rd=cr#tbm=vid&sclient=psy-ab&q … =1247&bih=677

Предполагам, че от тях ще оформиш мнението си.

# 716
  • Мнения: 29
Sleeping Beauty  Hug не съм прочела постта на Дария, сори. Казвам веднага: 10 гр настърган джинджифил с 250 гр мед. За възрастен човек м/у 5-6 ч.л. на ден, а за дете 2-3 ч.л.
Дано да помогне  Hug
So^Amazing Аз съм по-неорентирана вярвай ми Joy вчера реших да видя на живо количките и то хванах точно тази, която ти показваш и толкова ми хареса колко мазно се движе, но какво и що по-нея разглеждах набързо по външен вид, но не съм се задълбочавала. Харесах си една друга, много мазнааа беше и тя, ама като видях 1500 лв ми дойде в повече, но като цяло  съм много зле ooooh!
Кремчето го нямаше в аптеката и сега като се пребирам ще го взема да мажа коленцата:)

# 717
  • Мнения: 66
 Confused Сега ще питам в темата за количките.

DianaR, снощи цяла вечер ги гледах тези клипчета  Embarassed Проблемът ми е, че не мога да преценя. Не знам кое се води малко и кое не. То вярно, че си зависи от бебето, ама аз нямам представа как изглежда бебе на 3м или на 6м  Confused Ето това ми е най-големия проблем.

# 718
  • Мнения: 4 076
Confused Сега ще питам в темата за количките.

DianaR, снощи цяла вечер ги гледах тези клипчета  Embarassed Проблемът ми е, че не мога да преценя. Не знам кое се води малко и кое не. То вярно, че си зависи от бебето, ама аз нямам представа как изглежда бебе на 3м или на 6м  Confused Ето това ми е най-големия проблем.
Сега се сетих, че аз съм звъняла в Айко да питам за различни размери на неща, които не са написани в сайта им. Защо не се обадиш и да ги помолиш да ти кажат дължина и ширина на зимния кош? Предполагам, че ще имат това инфо или ще могат да премерят най-малкото. Само се обади в магазин, в който има количката налична.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт