Отговори
# 45
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78

Ах, провокаторка такава!



Моят мъж има един съученик, който като ходи да се подстригва все внимава да спре фризьорката преди да му е стигнала до кръста.   rotfImbo rotfImbo rotfImbo
ш той бая вълнясал тряа да е  ooooh! ша задръсти машинката  ooooh!

Обират го първо с ножицата Mr. Green. Ох, виждала съм го на язовир на риболов, гол до кръста ... Sick не помня после колко нощи сънувах кошмари. А жена му една нежна, фина ... той направо на горила си прилича. Но пък е много точен във всяко отношение. Пък и аз предимно облечен го срещам. Mr. Green

# 46
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Бибо Hug следващия ще го скипря в проект ще е ,преди това някакъв смешен ще направя с Бу и Ча Mr. Green И след това с всичките им целувки,ами може диспансера да изберете каква да е песента,аз иначе слагам само Мико,ама може не всички да го харесват,Ренка да пусне една анкета и ще я изберете вие песента  Peace

# 47
  • Мнения: 11 820
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78

Ах, провокаторка такава!
  Joy  Hug

# 48
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78
Да и нейния Толгаханчо  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 107
Моят мъж има един съученик, който като ходи да се подстригва все внимава да спре фризьорката преди да му е стигнала до кръста.   rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ахахахаха, той до къде има коса тоя съученик  Mr. Green не искам и да знам какво е на... други местенца леко така тъмни  ooooh!

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
  Пфуууу Гюзелак такъв  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 11 820
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78
Да и нейния Толгаханчо  Mr. Green
а той вече история сега Чатайчо  Joy

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Моят мъж има един съученик, който като ходи да се подстригва все внимава да спре фризьорката преди да му е стигнала до кръста.   rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ахахахаха, той до къде има коса тоя съученик  Mr. Green не искам и да знам какво е на... други местенца леко така тъмни  ooooh!
Пфуууу хайде стига,че ще повърна,а тъкмо един сладолед си хапвам тука  Sick

# 53
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78

Серенайката нек си има близначета, нейна си работа, ама тез не съ нейните  smile3533
Еййй, пак не легнах  ooooh!

# 54
  • Мнения: 5
Бибо Hug следващия ще го скипря в проект ще е ,преди това някакъв смешен ще направя с Бу и Ча Mr. Green И след това с всичките им целувки,ами може диспансера да изберете каква да е песента,аз иначе слагам само Мико,ама може не всички да го харесват,Ренка да пусне една анкета и ще я изберете вие песента  Peace
Благодаря нямам претенции но може и нашата всеобща любима

# 55
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78
Да и нейния Толгаханчо  Mr. Green
а той вече история сега Чатайчо  Joy
Дето е горяло,пак ще гори да знаеш Mr. Green Ти вземи хапни нещо,че виж къде ти летят мислите на гладно  Mr. Green

# 56
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Габи,казваш лека от близначетата на Серенайката ли  newsm78

Серенайката нек си има близначета, нейна си работа, ама тез не съ нейните  smile3533
Еййй, пак не легнах  ooooh!
Ххаххахахах ти обаче да уточниш,а така да няма не разбрали  Joy Joy

# 57
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайдеее, чакат ни да си лягаме  Mr. Green

# 58
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Ако ще е целувчен клип аз съм за "Фила ме". И не ме връщайте да го пиша на гръцки, че няма да мога.

В комичния клип непременно да включиш хрупането на джанки!

# 59
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Бибо Hug следващия ще го скипря в проект ще е ,преди това някакъв смешен ще направя с Бу и Ча Mr. Green И след това с всичките им целувки,ами може диспансера да изберете каква да е песента,аз иначе слагам само Мико,ама може не всички да го харесват,Ренка да пусне една анкета и ще я изберете вие песента  Peace
Благодаря нямам претенции но може и нашата всеобща любима
Освен аз се сещам само за една,Не тръгвам на Мико,ама много ще ми е интересно с анкета,гостите от балкона какво ще изберат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт