ВМ-НВХ (НВ-ВМХ), част 61

  • 43 233
  • 727
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 677
Ами и аз се чудя, затова събирам идеи  Hug
Соята не ми е на сърце. Може би ще поизляза от режима за две седмици. Поне зеленчуци всякакви мога да си ям на корем, тахан, кокосово масло - все ще се оправя без да ям хляб всеки ден.
Рибата е само един ден  Mr. Green

# 376
  • Мнения: 11 031
Едните пости май разрешаваха риба newsm78
Май само в определени дни беше  newsm78
Ако се пости без всякакви животинси продукти, остават кокосово масло и зехтин като мазнини и зеленчуци. Протеините обаче от къде биха идвали се чудя.

# 377
  • Мнения: 2 677
Елда, чиа ще включа сигурно за протеините, ядки  newsm78

# 378
  • Мнения: 685
Протеините обаче от къде биха идвали се чудя.

Малко леща и грах. В тях има доста протеини. Фъстъчено масло (моето е 30 на 100гр протеини), освен тахана.

# 379
  • Мнения: 2 677
Грах, да  Heart Eyes  Благодаря за идеите  Hug

# 380
  • Мнения: 11 031
Елда, чиа ще включа сигурно за протеините  newsm78
Да, за такива източници се сетих и аз, киноата нали също я дават с уж добро съотношение. Ще се вдигнат малко въглехидратите неминуемо така, но в крайна сметка в случая ако желаеш да постиш, това е по-важно Simple Smile
Царевица се сещам също, но да грахът е по-добър избор.

# 381
  • Мнения: 2 677
Да, ще постя, правя го от години. Последните две беше лесно - спирах само месото  Mr. Green Но и сега ще се справя  Flutter

# 382
  • Мнения: 11 031
Да, ще постя, правя го от години. Последните две беше лесно - спирах само месото  Mr. Green Но и сега ще се справя  Flutter
А сега мислиш ли да ограничиш всичко животинско?

# 383
  • Мнения: 6 347
Ако ще са само две седмици, няма да е голям проблем. Повече ядки, кокос и кокосово масло, варива плюс зеленчуци и плодове, а рибата - в дните, когато е разрешена. Имах някакъв спомен, че някой от постовете разрешава риба през цялото време, а коледният - само в петък, но не съм никак в течение на тези неща Embarassed

# 384
  • Мнения: X
благодаря ви
аз съм добре вече, само първата нощ беше малко кофти, с чести посещения до 00  Embarassed
сега си пия пеницилина и внимавам да не ям млечни по време на приема
и чакам резултати от бактериалното изследване

тук продават един сироп от червена боровинка (в началото го мислех за мечо грозде, но латинското име се оказа друго) точно за такива проблеми, пия и от него
даже много ми харесва и в някои от тукашните режимни сайтове го дават като заместител на виното
100гр концентрат съдържа само 2%В, а се разрежда 1:5 и накрая в сока няма почти В

открихме сезона на зелевите салати
тук пуснаха прясно зеле, което става за ядене
ще се възползваме от него, докато има, че бързо му минава сезонът и после остава онова твърдото, дето никак не може да се яде

фата, сусам и тахан?
и всякакви ядки и семки

тук взехме от тахана с какао от гръцката седмица в ЛИДЛ
е, няма такъв вкус
за съжаление са наблъскали захар и глюкоза
но ще пробвам моя натурален тахан с малко какао как ще е

# 385
  • Мнения: 2 677
Ули, поста е без животински храни. Само на 6-ти август риба. Аа, на 15-ти също риба, че тази година се пада в сряда  Laughing
Ще се справя, не ме мислете, но може и да не наминавам много, че да не чета за пържолки  Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 13:46 от fata_morgana

# 386
  • Мнения: 11 031
Аз поръчах орехов тахан, като дойде ще кажа как е.

# 387
  • Мнения: 20 250
За постите може да се пробва и нахут, аз съм си правила много вкусен хумус.

Момичета, ще ме извините за лаишкият въпрос, но искам за попитам за въглехидратното зареждане, за което пише Шоки. Интересно ми е ако човек реши да го прави, колко дена трябва да е то? Попрочетох няколко статии, но там се споменават предимно спортисти и маратонци.

Аз от половин година някак постепенно изключих хляба и сладките неща от менюто си и съм много учудена от тялото си. Преди имах моменти в които ако не ям повече от 3-4 часа и започваше да ми става лошо, имах чувството, че ще припадна, разтреперват ми се ръцете и в такива моменти съм яла нещо сладко. И все ме е било страх, че ако не ям хляб или сладко ще ми стане лошо. А сега виждам, че не е така. Simple Smile

А на приятели които ме питат как съм отслабнала им казвам, че съм увеличила секса  Wink  Laughing  На другите не давам обяснения.

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 14:18 от Lemy

# 388
  • Мнения: 2 677
Сетих се и за нахута, да - отдавна не бях правила, а имам вкъщи  Peace

# 389
  • Мнения: 685
Аз поръчах орехов тахан, като дойде ще кажа как е.
Аз днес му се чудех, но не посмях да взема. Да кажеш после как е. Simple Smile


Разчетох се за кокосовото масло и намерих една много интересна статия. Може и да сте я чели, но ще я споделя. Обясняват и за наситените мазнини. http://www.sparkpeople.com/resource/nutrition_articles.asp?id=1799

Някой правил ли си е домашно? http://www.youtube.com/watch?v=jRulHuzbegA

Общи условия

Активация на акаунт