Пластмасови купи Tupperware - лъжа или истина?

  • 207 832
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Всички купи стават за пренасяне на храна.Цени от 20до 60лв приблизително

# 61
  • На зелено
  • Мнения: 657
Майка ми, преди повече от 10 години, купи три купи/кутии с различна големина за съхранение на храна и две солници. Тогава беше "модно" колежки да си правят презентации, разменят каталози на Oriflame, Avon и като по-скъпи Tupperware и Amway. Та, тръгнах от там, че тези купи след толкова години редовно ползване, наистина не са "мръднали", но не са и пускани в миялна машина! А солничките, те просто се захабиха и не се ползват Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 4 578
Майка ми, преди повече от 10 години, купи три купи/кутии с различна големина за съхранение на храна и две солници. Тогава беше "модно" колежки да си правят презентации, разменят каталози на Oriflame, Avon и като по-скъпи Tupperware и Amway. Та, тръгнах от там, че тези купи след толкова години редовно ползване, наистина не са "мръднали", но не са и пускани в миялна машина! А солничките, те просто се захабиха и не се ползват Simple Smile

Аз всичко пускам в миялната. Кутиите за съхранение и миксерът са ми на 15 години. Миялната не им се е отразила  Hug

# 63
  • Мнения: 103
Преди 2 седмици и аз и купих големия миксер с бъркалките и една кръгла купичка. С миксера досега съм правила само таратор- много съм доволна- става равномерен и за секунди, слагам всичко вътре, дърпам въжнцето 4 пъти и готово. Ще съм благодарна ако споделите за какво друго мога да го ползвам- картофено пюре, зеленчуци за супа, друго? Купичката с капак е много приятна- всеки ден си нося салата или таратор на работа и вече съм й избила 10те лв. Тя ме спечели с това, че се затваря херметически и няма опасност да ми се разлее в чантата.
 (като при повечето други кутийки).
Не съм се зарибила да имам много продукти, но ако имате опит от кутията за сирене с решетката ще ми е полезен.

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 21:01 от vanirka

# 64
  • София
  • Мнения: 276
Здравей, vanirka! Аз имам от няколко месеца кутията за сирене и кашкавал с решетката. Определено има разлика в това колко дълго време издържа сиренето без да придобие неприятен дъх и да изсъхне, ако е в тапърската кутия спрямо това да е в обикновена кутия. Също така, ако сложа някое по-миризливо синьо сирене-не се омирисва хладилника. Доволна съм и я препоръчвам. Peace

# 65
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
И аз събрах вече няколко неща на Tupperware, но активно ползвам само чийзсмарт (това е с решетката) Simple Smile. Слагам си кашкавал и твърди сирена вътре, за бяло сирене май няма да стане, не съм пробвала. newsm78 Имам големия миксер шейкър, обаче не ми върши работа, защото ми трябва нещо още по-голямо. Взех го за палачинковата ми смес, ама тя излиза 1л. дозата, а миксерът е 750мл. Та за друго не го ползвам. Взех шише за вода за малкия, обаче се наложи да го хвърля. Едни пластмасови дъскички си взех, голямо разочарование, малки, тънки, не ми вършат никаква работа. Дори се притеснявам да режа върху тях, защото ножът ще ги нареже сигурно (ползвам керамичен). И цитрус преса имам, но нея ще си я ползвам, по-надеждна от тези за по 4-5 лв. ми изглежда, а и домат съм настъргвала там.
Мисля да си взема някоя от големите кани, които са оразмерени, не се сещам как точно се водят, но има от по 1.5л и 2л.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 578
Имам големия миксер шейкър,

Защо трябваше да хвърлиш шишето?
Ако искаш, прати ми мейл, ще ти дам рецепти за миксера. Палачинково тесто, когато ми е за повече от 4 човека бъркам в купите, слагаш всичко, обезвъздушаваш и въртиш купата. Добре разбърква.

# 67
  • Мнения: 14 497
Аз съм изключително доволна от чийзсмарта. Държа едновременно сирене и кашкавал, никакъв проблем и издържат и по една седмица. Не изсъхват, не се втвърдяват, перфектни са за консумация.

Другото, от което съм доволна, а и майка ми също (макар да ми мърмори защо съм й купила толкова скъпи кутии) са вентстмарт кутиите, за съхранение на плодове и зеленчуци. Стоят си пресни, така ккато са сложени. Особено такива бързоразвалящи се като зелена салата или ягоди, пресни са и след 3 дни в кутията.

# 68
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Накратко - не беше мито една седмица и след това не можах да отмия миризмата на тиня.
И аз съм харесала вентсмарт кутиите, но чакам някаква оферта, наистина са скъпички.

# 69
  • София
  • Мнения: 346
Момичета,проявявям интерес към продуктите и имам въпрос.Вариантите да си купя нещо от тях е само  да отида на  /или да направя/парти демонстрация  ли?

# 70
  • Мнения: 5
Преди две три години в заведението, където работех, се събираха част от дистрибуторките в района и почти всеки път бях на работа и без да искам се запознах с тази марка. Купила съм си шейкърче, с което джуркам айряни и сместа за палачинки или пържени филийки  Wink Мисля, че марката е добра, въпреки цените- скъпичко е.

# 71
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте!

Искам да поръчам нещо. Може ли някой дистрибутор да ми даде координати?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
И аз искам да купя детски шишета за вода, ама голяма тайна, издирвам как да стане това?
Писах им на сайта, получих някакъв стандартен отговор, после - нищо! Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 11
Здравейте! Аз също търся дистрибутор - искам да следя промоциите и да си допълня "колекцията" с неща, които ми харесват. Ако може някой да помогне - да пише!

# 74
  • Мнения: 1
Здравейте, ползвам продуктите на Таперуер от 2000год. Демонстратор съм от 2002год.
Продуктите не са вредни и не вредят на здравето ни, напротив съхраняват продуктите в хладилника, в килера, фризера без промени .
Не се страхувайте да ползвате съдовете. Те са създадени по иновативна технология и целта на създателите на тези продукти е не да са вредни а полезни и да са грижат за здравето на тези , които ги ползват. Аз съм от Хасково, работя в Пловдив. Отговарям с удоволствие на всички, които имат въпроси относно продуктите на Таперуер. Пишете ми на skype: tanka_tyankova

Общи условия

Активация на акаунт