Пластмасови купи Tupperware - лъжа или истина?

  • 207 955
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И аз имам такава купа за месене още от 98г (май беше), но нещо не си представям как точно ще ми омеси тесто, само го забърква май  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз имам такава купа за месене още от 98г (май беше), но нещо не си представям как точно ще ми омеси тесто, само го забърква май  newsm78
Точно така е. Нещо не омесва, може да разбърка. Например - тестото за пита трябва да се усети.
 Аз също ползвам продуктите от миналия век  Joy , а съм дистрибутор откакто са легално у нас. Всички съдове са супер, но не са вълшебни...

# 77
  • Мнения: 2 073
...Всички съдове са супер, но не са вълшебни...

Именно  Peace
Имам доста съдове и уреди на фирмата, доволна съм, пак бих си купила, но чак пък нещо невероятно не са. Имам и обикновени кутии, които ползвам понякога, но някаква фрапантна разлика не съм видяла.
НЕ съм доволна от кърпата за миене на прозорци със студена водя, налага се да ги минавам няколко пъти, все остават следи. Накрая си взема памучен парцал с препарат и всичко светва  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 544
От кога се чудя тези  идейни джиджавки в Бон апети какви са, а то какво било.
Миналата седмица в мола, пред Пикадили имаше временен щанд на фирмата и сега се ядосвам, че не отидох да разгледам и разпитам. Ако знаех, че е толкова тегаво да си купиш нещо, или дори само да му разбереш цената, щях да пренебрегна ревящото човече в количката.

# 79
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте, аз съм дистрибутор, ако някой има интерес да ми пише! Другата седмица ще има много интересни промоции  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 391
Здравейте  Grinning

И от мен! Парти правя, където ме поканят, ако има някой интерес нека пише лично съобщение. Също и за всичко, което го вълнува  Peace. Родих се с тези съдове! Не съм от най-великите домакини, поради липсата на време - стандартното положение - майка с две деца, работи до 19ч всеки ден, чудя се как да смогна  с всичките задачи. С тези джаджи се справям за нула време и маникюра си ми остава непокътнат, и мъжа и децата сити и доволни, защото освен всичко друго ме налегна готварска муза и творчески ентусиазъм! То като ти е лесно и приятно всичко става песен и живота е лесен Grinning  Mr. Green

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте, радвам се че има тема тук!   имам само шише за вода и една купа, но според мен продуктите за супер. АЗ си ги купих от представител миналата година,бях на едно парти, искам да попитам само така ли се продават или имат магазин?

# 82
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте, радвам се че има тема тук!   имам само шише за вода и една купа, но според мен продуктите за супер. АЗ си ги купих от представител миналата година,бях на едно парти, искам да попитам само така ли се продават или имат магазин?
Здравейте! Няма магазин. Продуктите се продават на парти. Овикновено доволен клиент събира 4-5 приятелки и демонстратора прави тематично парти за около 40 мин. За домакинята има подарък. Ако не е удобно партито да е в
Дома, имаме и офис , в който също е възможно да се направи партито. Там за мен е и по-удобно, защото има повечето продукти и хората могат да ги видят и пипнат.

# 83
  • Мнения: 14 502
Искам да ви се похваля как си подквасих мляко в термосерва. Купих го без да знам за какво точно ще го ползвам, из разни руски форуми споделят, че квасят мляко в него. Ами наистина стана, за първи път в живота си квася мляко, с прясно мляко от магазина, даже не можах хубаво да му разбъркам закваската, но стана!

Много съм доволна, все се колебаех дали да купувам уред за приготвяне на кисело мляко и ми се струваше безсмислено.

Следващото нещо, което ще пробвам е да варя яйца в него Sunglasses

# 84
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Кое е термосерв?
Мисля, че мляко може да се кваси и в тази купа, която рекламират с месене на тесто.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Преди време питах в темата за дистрибутори, да споделя, че съм доволна от качеството на продуктите. Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 4 578
 Може да квасите в почти всички купи.

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 22:43 от Спокойна

# 87
# 88
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Мляко може да се кваси във всички купи....

# 89
  • Мнения: 14 502
А квасили ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт