Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 28 тема

  • 26 690
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 298
За щастие аз не пуша, така че нямах този проблем, но кафето го спрях още от двете черти. Така си реших  Simple Smile. Бебчо го усетих от първите още в 15 г.с, но беше единично около веднъж - два пъти седмично. Сега от към 19 г.с го усещам всеки ден, но пак ту много интензивно по повече време без прекъсване, ту отделни ритници по на рядко.
А за раждането аз ще съм секцио, не е по мое желание и още се надявам да ми дадат естествено, но не ми се вярва. Имам операция на миомни възли и до раждането ще съ минали точно 2 години, но на лекарите им се струва твърде скоро, също и плацентата ако не се вдигне, а и астмата, станаха 3 причини за секцио  Sad

# 31
  • Мнения: 153
И аз да се запиша ... добре дошли на новите мами  Hug за цигарите и аз си попушвам по 5 на ден знам много е безотговорно но към 8 мия месец ще ги спра за раждането аз съм секцио заради очите но и по оринцип вече го предпочитам

# 32
  • Мнения: 129
Малеее, много пушачки се извъдихме!!! А аз си мислех, че съм само аз... Горките ни бебчета!!! Свекърва ми един път ме видя как си дърпам от цигарата на ММ и направо щеше да ми издере очите. От тогава предпочитам да съм нелегална.  Mr. Green

# 33
  • велико търново
  • Мнения: 190
аз до 6-ия месец се стърпях щото 4ух 4е първите 3,4 месеца докато се оформя детето не е хубаво  Rolling Eyes но от 6 до сега (по4вам 9) съм си купила 2 кутии карелия ултима и в4ера сии купих малък син мерилин правете сметка колко съм пушила за 2,3 месеца  Simple Smile моя мъж ми се кара и аз скришом от него пуша,по принцип не бях голяма пуша4ка карах 1 седмица с една кутия,ама сега ми се допушва леко  Blush Blush Blush много мои познати казват 4е са пушили през цялата бременности са родили живи и здрави деца Wink ние алкохола като не сме по4нали е добре  Laughing Grinning Joy

# 34
  • Мнения: 153
То само това остава да земем да се наливаме и с алкохол   Laughing а иначе и аз избягвам да пуша пред мм че ми го изкарвва през .... ooooh!

# 35
  • Мнения: 5
И аз да се запиша ... добре дошли на новите мами  Hug за цигарите и аз си попушвам по 5 на ден знам много е безотговорно но към 8 мия месец ще ги спра за раждането аз съм секцио заради очите но и по оринцип вече го предпочитам

Би ли споделила какъв е твоят проблем с очите?

# 36
  • Мнения: 161
Аз не пуша, но пък си пия по чаша бира / 300 мл/ почти всеки ден без първите 3 месеца. И с каката пиех и сега не мога да я отърва от бирата  Laughing
Някой питаше преди за раждането след лежане - аз лежах 9 месеца и родих за 4 часа 4 кила бебе, така че при мен това не повлия. Но може и индивидуално да е.
Добре дошли на новите мами, късмет на всички ни.  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 298
Момичета, случвало ли ви се е да ви се вие свят с часове? Днес съм много зле, първо се събудих в 6 ч и мъжо още беше в къщи, ставам и не мога да вървя в правя линия, едвам до тоалетната отидох, легнах, викам ще се оправя, докато спя и пак ми се вие свят, усещам го, докато лежа  Rolling Eyes Shocked, сега станах в 10 и пак същата работа, едвам отидох да си направя айран и сандвичи, викам да не ми е паднало кръвното. За жалост още нямам апарат за кръвно и не знам ниско ли е, високо ли е и въобще от кръвно ли е? Сега лежа и пак ми се вие свят, дори докато пиша и ми се гади. Моля, ако някой знае нещо или му се е случвало да пише.

# 38
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Как сте сладурки,в тази жега ,пазете се от слънцето  Peace  Добре дошли на новите мамчета,лека и безпроблемна до термин и приятно лежане  Hug kadrova4kata,човек като лежи по много и понякога се случва виене на свят,кръвно може да е,как си с хемоглобина да не е много нисък,с напредването на бременноста пада,колко ти е?      Като стана дума за цигарите,не съм била от най страстните пушачки,но все си мислех че една да е цигарка ама ще пална,да ама не,още преди да разбера че съм бременна почти не пушех,а след ткато разбрах веднага почти ги спрях от раз,и оттогава не съм пушила и НЕЩА И ДА ГИ ВИДА,повдига ми се от тях,тъпи цигари,питам се как съм могла да пуша тези ...............))))Хубав ден на всички!

# 39
  • Мнения: 1 298
Лаленце, хемоглобина ми е добре, преди няколко дни ми го изследваха и беше 132. Може би е от кръвното, но дали е ниско или високо се пита, нямам апарат и няма къде да го измеря, за да взема мерки, ще трябва да чакам само да мине  Sad

# 40
  • Мнения: 153
Дани аз съм с -5 дйоптъра на едното и -075 на другото око и има опасност от отлепяне на ретината при нормално раждане ...макар един док да ми каза че то нямало значение щот сестра му била -8 и раждала нормално ама то му се. Знае славата на тоя така че неговите приказки са прах в очите за мен а ти с колко дйоптара си ... кадровачката по принцип виенето на свят се дължи на ниско кръвно или хемоглобин но най добре да го измериш преди да вземеш мерки

# 41
  • Мнения: 11
Здравейте мами!
Кадровачката, милата не ти завиждам, още ли ти е така? На мен днес сутринта ми стана някво гадно, не ми се е било свят, а се едно загубих усещане за света и ми беше едно задушно, не ми стигаше въздух. Така ми се е случвало като ми е било ниско кръвното, но като го премерих беше 118 на 72 уж е нормално, въпреки, че винаги съм била с ниско и нз може пък това сега да ми е високо Simple Smile ужасна работа е с тези състояния страни в които изпадаме, ама така е затова си има диагнозна Бременност  Simple Smile всеки ден ти крои нещо ново. А тамън си бях взела душче, намазаха се със всичките му там мазнотии против суха кожа, абе наконтих се отвсякъде, и си викам сега ще звънна на една приятелка на морето да чуя нещо позитивно, легнах отпуснах се, взех телефона и хоп губиш усещане за света  Grinning Grinning Grinning За това кадровачке мила не ти завиждам цял ден да ти се вие свят, пиши как си че се притесних! И си купете апарат задължително, или искай от някой назаем beer

# 42
  • Мнения: 5
Papi1990, аз съм с -5.5  диоптъра и на двете очи, но това беше преди година, сега от бременността мисля, че се е увеличил, защото виждам по-зле. Странното е, че си правих изследване за налягането на очните дъна и ми казаха, че всичко е ок, да си раждам нормално. Но честно казано се притеснявам от отлепване на ретината. Ако изследването не беше толкова гадно, бих го повторила в друга клиника. И затова се чудя дали да се доверя на докторката.

# 43
  • Мнения: 96
Я да се запиша и аз ,че ви следя нищо,че вече съм родила.Благодаря за новата темичка на Фусти!  bouquet
Добре дошли на новите майчета,да знаете,че оттук се излиза с бебенца и на термин,вярвайте и мислете позитивно!

# 44
  • Мнения: 398
kadrova4kata, на няколко пъти ми се е виело свят и ми ставаше лошо - ниско кръвно. Хубаво е да си вземеш един апарат от аптеката, не са скъпи. Аз си взех.Особено последните месеци е добре да си го следиш по често.
Благодаря на мамите,които споделиха за раждането как е минало след лежане. Успокоихте ме  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт