Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 28 тема

  • 26 682
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Аз припалвам само и само да отида до тоалетна, защото моят организъм не признава нито Лактулоза, нито нищооо.... Ако не припалвам през ден-два, мога да си откарам близо две седмици без wc!!!  #Shocked #Shocked #Shocked

# 16
  • Мнения: 107
хмм, и аз дърпам по 1 на ден заради тоалетната, но и ми се допушва, обаче като запаля и се чудя защо я пуша, ноо помага за wc-to

# 17
  • Мнения: 81
Добре дошли на новите мами smile3525

аз от както пия магнезиев диаспорал нямам проблем с WC Rolling Eyes
а цигарите ги спрях при предната ми бременност преди 1.5г Crazy

кога усетихте мъниците да мърдат newsm78 аз още не съм  ooooh! и започвам да се изнервям Blush

# 18
  • Мнения: 107
Nelly* ти в коя седмица си,  аз усетих бебето към 19г.с. може би

# 19
  • Мнения: 81
Утре ставам точно в 20 г.с Rolling Eyes но за сега ниииищо Crazy

# 20
  • Мнения: 107
една приятелка сега е в 23 и го усети  за първи път миналата седмица, не мисля че това е притеснително,а и може да си го усетила и да не си разбрала че е то

# 21
  • Мнения: 81
Може и така да е Mr. Green то като не знаеш какво да очакваш при всеки е различно, дано го усетя скоро.

Луз де Луна а с теб какво стана преминаха ли ти контракциите - добре че не се е наложило прием в болницата Praynig

# 22
  • Мнения: 107
контракциите сякаш намаляха, забелязах, че са по-скоро вечер. сега пия  гинипрал и  верапамил, които никак не ми харесват, но утре съм при доктора и ще разбера кое как е, дори ще поискам да ми ги намали малко, защото ми създават дискомфорт
Незнам вие през какъв период посещавате лекаря, но аз на 2 седмици съм при него, понякога и по веднъж на седмица. Следя си шийката, пускам микробиологии, наглеждам бебето. Та Nelly* при следващия преглед ще видиш, че бебенцето е добре, ще го усетиш скоро, може изведнъж да стане активно

# 23
  • Мнения: 11
Аз го усетих някъде към 21 седмица горе долу, но не си спомням с точност. Спокойно всичко е в норма Simple Smile даже майка ми преди това все ме питаше усещаш ли го, усещаш ли го.... беше ме запитала още от 16та седмица и й се скарах, защото така като ме питаше и си мислих, че явно трябва да почна да го усещам и се притеснявах, а то явно се усеща към 21, 22ра.

# 24
  • Мнения: 11
luz de la luna и аз го пиех тоя гинепрал с изоптин, направо ми се изправя косата като се сетя за тях  Sick чувствах се меко казано дискомфортно. Не знаех на кой свят се намирам, чувствах се като наркоманка  Grinning дано не ги пиеш дълго време и нещата да се поуспокоят.

# 25
  • Мнения: 107
благодаря, пия ги 4x 1 и утре ще попитам дали може да ги намаля на 3 x 1. Ако може може, ако не, ще се поизмъча още малко   Simple Smile няма как

# 26
  • Мнения: 5
И аз пия гинипрал 4×1,  много сърцебиене получавам от него , но няма как иначе с моите контракции, макор че пак си ги имам.

# 27
  • Мнения: 747
Аз спрях цигарите в момента, в който видях двете чертички и до сега да чукна на дърво не съм пристъпила наложената от мен забрана. Понякога ми се иска само една, но знам, че направя ли го веднъж няма да е само една
За трудното раждане на лежащите - при мен мита е напълно развенчан. Отидох да раждам с пълно разкритие, добре че ми падна тапата да се усетя за какво иде реч. Болките не бяха по-силни от менструалните, така че не се отчайвайте. Е, наложи се вакуум екстракцио, защото Боби беше накривичко, а и аз напъвах неправилно. Наложи се да ме клъцнат отдолу и шевовете заздравяха за около месец. Доста болезнено беше след тази епизиотомия при всяка крачка и опит за сядане, но всичко мина и замина. Чувството да родиш нормално е прекрасно (не че съм раждала секцио де), даже е прекрасно да минеш през болките във всичките и фази. Може да звъчи мазохистично, но е така.
Отидох да раждам много положително настроена и в страхотно настроение. Този момент го чаках толкова дълго, толкова много лежах само и само да стигна до 9-ти месец и да имам живо и здраво детенце. Каквото и да ставаше в денят на раждането не ми пукаше, защото си знаех, че този ден ще бъде свят и съкровен за мен. Датата, на който за пръв път ще стана мама и когато моето момченце ще празнува рожденните си дни.  Няма нищо страшно да родите момичета, ако все още се страхувате от самият процес на раждане е добре да прочетете темите "Смешно" ли е раждането. Тези теми наистина зареждат положително и съм сигурна, че и вие ще разкажете там за  вашият невероятен ден на раждане  Hug

За усешането на бебчетата - не се притеснявайте, до 23-24 може и да не ги усетите. Аз моя бебчо го усетих в 16 г.с. и в 17 вече виждах трептения по корема ми от малките му ритничета  Heart Eyes Важно е бебчо да си се развива добре. За усещането е от значение дали плацентата е предна или задна. При една от двете, мисля, че задната, бебчо се усеща по-късно.

За наркоманията от някой лекарства  Mr. Green - ами не го мислете, хората треви пушат, боцкат се само и само да не се почувстват на този свят, а вие искате да ги спирате  hahaha hahaha hahaha
Гинипрала не го пийте на гладно, а си "подложете" нещо на стомахчето преди приема. С времето организма свиква и няма сърцебиене

# 28
  • Мнения: 81
В събота съм на док за фетална морфология и редовен преглед  Mr. Green и аз ходя на 2 седмици и въпреки това изпуснахме шийката Rolling Eyes очаквам и пола да потвърдят че неща се криеше предният път Crazy

с лекарствата е страшно  Mr. Green наркомания от всякъде hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 107
Шийката последно беше 3,7 см, утре пак ще я измерим, Надявам се с тези лекарства- гинипрал, но шпа и магнезии да има малко контракции за да няма скъсяване, нито разкритие поне до след 30 седмица

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 23:04 от luz de la luna

Общи условия

Активация на акаунт