Имаме си нова дарба - до септември ще сме като мама Барба! Тема № 21

  • 26 713
  • 747
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 260
Добро утро и от мен милички пупици   bouquet
Събуждам се от зверски кошмар, направо сърчицето ми ще изскочи и буца ми е заседнала в гърлото smile3515 Нямат ли край  тези кошмари  smile3511
Аз излизам да си взема болничния за 45 дни преди раждане, а вас ви пожелавам лек и усмихнат слънчев ден   bouquet. На всички който са на преглед ще стискам палчета и ги  чакам на отчет  Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 1 172
Ей, доживяхме я тая заветна 36-та седмица!!!!!!!! Пфууу, отдъхнах си  Laughing

# 722
  • Мнения: 285
Нинка и аз забелязах лентичката ти тия дни като пишеше , че бебчо там е с главата надолу , а на моята лентичка е седалищно все още  Mr. Green  

# 723
  • Мнения: 285
Ей, доживяхме я тая заветна 36-та седмица!!!!!!!! Пфууу, отдъхнах си  Laughing
Да ти е честита Амели , ти така и не си сложи лентичка , и аз все се чудя до къде си стигнала ...
Хайде , госпожицата може скоро да се появява вече  Peace

# 724
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Аз вече съм в 37 седмица. Много бързо ми мина това време, все едно никога не съм била в 7-ма, 17-та или 27-ма г.с.  ooooh! Още 4 седмици, не остана, вижда му се края. Чак взе да не ми се ражда.  Joy
Иначе и моя корем ми пречи много, особено като искам да видя нещо по-близо до огледалото. Коремът ми се опира до мивката и до там, не може напред.  Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 121
Нинка, мен така ме напуши смях като видях как ти се е обърнало бебето в лентичката Simple Smile Не знаех, че имат такива функции. Laughing

За корема, аз понеже недовиждам, и като се гримирам, все си блъскам корема в огледалото на гардероба  Joy От няколко дни започнаха да се изказват 4-Д баби и познати, че коремът ми се бил смъкнал вече надолу. При вас има ли такива "наблюдения"?

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Добро утро от мен и тук Simple Smile
sealover Седмаче Anni0422 RAQSVETLINA айде после на отчет...успех на всички - да няма грешки в болнични и всичко с малките бебоци да е наред. И аз днес съм на ЖК.
Леле като ви чета и гледам снимките във фейса - ама вие сте напълно готови с всичко. Аз направо...до никъде не съм стигнала. Все си викам, че е рано а ей го на днес почвам 34г.с.. Решила съм 36-та седмица да пера и оправям дрешки и багаж за болницата. И постепенно да купувам нещата, който ми останаха от дългия списък. Нещо не съм се настройла още за раждане. Все още съм на вълна мебели и тапети. хаха кога ли ще ме хвани шубрака от раждането....
Днес се надявам да не е такава голяма жега, че баш в 14:00ч на обед съм на ЖК и ще изпукам до Плевен, макар че колата има климатик. И трябва да ходим до МР БРИКОЛАЖ за тапети и лайсни и нам кви други джунджурии.
Сега трябва да ида до кабинета на баща ми, за да ми завери болничния картон, защото 2 седмици няма кой да се сети да му го даде да го завери и сега всичко на тагадък. Че и печат няма удома иначе сама щях да си го заверя.  Mr. Green ще се разходя до болницата тук- няма начин
Айде аз отивам да допия кафето, да посетя баща ми и палим гумите към доктора - ох откога я чакам таз дата Simple Smile))) после ще се отчитам. Чао чао за сега

# 727
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета. Стискам палци за прегледите! Ани, благодаря за информацията за намаленията   bouquet И аз вчера разглеждах във Фейсбука подредени шкафове и им се радвах, а аз още шкаф нямам! Хаха! На своя глава си спрях глобулите за бактериите - много зле ми се отразяваха. Сега писах на лекарката и чакам отговор. Ако ми звъннат, ще изтичам и на кола маска. Мимишинка, много добре изглеждаш. Аз до миналата седмица бях + 7  кг, но му отпуснах края с тортички и сладко. След малко ще се премеря да видим как съм се докарала. Дано времето днес не е тежко като вчера! Хубав ден ви желая!

# 728
  • Мнения: 15
Връщам се на отчет.Влязох,оставих си чантата,претеглих се, + още 1,5кг от предишната консултация,веднага след това измерено кръвно 130/70,но това още докато седна,без минута почивка  Shocked За бебо разбрах само,че е "едро бебе"..СЛедващата ми консултация е 29-30 август.Дотогава ще мина само да си покажа изследванията кръв и урина и това е. Нищо не ми е казано за тонове,за секрети и тн....  newsm78  А предния път ми се каза,че веднага след като ми се издаде 45 дневния болничен се започва с ходенето на тонове и тн.УФ!!! Излях си.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Добър ден. Успех на всички прегледи днес. Дано няма объркани болнични също и аз ви желая. Много е неприятно.
Веселото, във фейсбук е по-активна дейността май.
Ей, не остана верно време до раждането, а аз още си викам има време. То аз съм и на края на месеца чак. ushana, и моят скрин още го няма. Ще има малко по сериозно чистене зад дивана и това ще е. Ама прозорци да се мият ли пак? Вие как мислите? Аз мисля да не му осигурявам някаква стерилна среда.  newsm78
Седмаче, браво за прегледа. Важното е бебето да е добре.   bouquet

# 730
  • Мнения: 2
Здравейте!
Успех на всички, които днес са на преглед. Аз съм утре, притесняваме това, че ще ми вземат вагинален секрет / имам чувството, че съм девствена Wink /. И аз постоянно си удрям корема и доста ме боли след това. Сега организирам рожденния ден на Габи / в петък е / дано издържа, че от два дена ми е много тежко, чувствам се най-добре като лежа.
Петя и аз мисля да не осигурявам кой знае каква стерилна среда, няма смисъл да се изнежва толкова, защото после като излезе навън и ще прихваща всичко.
Активността във фейса е по-голяма, но там е и по-удобно.

# 731
  • Мнения: 72
здравейтее,аз се поопитах да чистя вчера,но толкова ми е трудно,общо взето ММ май ще я свърши повечето,и като ме хвана кръстааа после явно от умората,искам да кажа някой питаше за нощници,аз си взех от една втора употреба две,една до коляното и една по дълга доста ефтино,но също и тези който са от Варна в Мадара има от тези който ги водят за бременни с копченцата отстрани за 12,00 лв мисля най-много 12,.. лв,взех си една такава,това мисля е за сега,до скороо  bouquet Peace

# 732
  • Мнения: 1 172
Аз ще викам пак фирмата да почисти цялата къща докато сме в болницата. Уж не живеем на булевард, нито дори на толкова оживена улица, но у дома е страшна мръсотия, за един ден се събира прах, всеки ден бърша и мия пода и постоянно като стане течение, хвърчат едни малки сиви пухчета  Sick
Прозорците ми последно са мити през м.май и вече са доста напрашени.
У дома не е въпрос на стерилна среда,а на обичайна хигиена, просто е адски мръсно ( да не кажа,че е защото сме в София, да не вземе някой да се засегне), а в Ловеч прах се събира за 3-4 дена и е светло сив, докато софийския прах е черен и лепкав. Имам прах дори по рафтовете в гардероба  Tired

Нощници и аз си взех от втората употреба, имах късмета,че попаднах на 2 броя еднакви, нови (с етикет) и мой размер. Онзи ден гледах пак в една втора много запазени хавлии, не съм сигурна обаче дали са нови или ползвани,но имаше 4-5 снежно бели и меки като нови, по 9 лв, та се почудих...но не си взех, иначе не искам да си нося моята италианска супер готина хавлия в болницата

# 733
  • Мнения: 3
  Здравейте  Wink
  Кажете как да не ме е срам с мойте +20 килца. Като ви гледам на снимките и направо се депресирам. Чудех се възможно ли е да качиш само 7-8кг, но като гледам - можело  Embarassed Миминка, изглеждаш страхотно, мога само да си мечтая за такава фигурка.  Rolling Eyes
  Хайде успех на всички на прегледите. Очакваме само хубави новини.
  Пете, я не се излагай. Да нямаш много енергия за изразходване , та пак ти се мият прозорци. В най-добрия случай накарай мъжо да измие само този, където ще е бебо.
  Аз имам още приготовления, но трябва да лежа. Ще опитам малко по-малко да си ги оправя, че да съм спокойна и да си лежа с кеф  Blush
  Бебо на лентичката се обръща 34 седмица. Защото се смята, че в тази седмица се  завърта и се подготвя за раждане. Нинка, не страдай и моя звяр си седи на гъзенцето  Mr. Green Но навремето на сестра ми и казали, че до последно се въртят. Тя и една мед.сестра ме посъветваха да си държа на нормалното раждане до последно.

# 734
  • Мнения: 2
Мая 191 не си сама и аз съм + 20 кг. Важното е ние и бебчетата да сме добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт