Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 21 963
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 226
emiliya_83, честито мамче ! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 43
Бу-бу добави и мен Simple Smile 02.03 - първо раждане на 24 години от София

# 47
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета!
Бих искала и аз да се запиша във вашата групичка, тъй като март месец (живи и здрави) очакваме второто си бебче. Терминът ми е за 27.03.
Преди няколко дни разбрах, че съм бременна. Имаме момиченце на 1г и 7 месеца. тя беше чакано бебе, понеже с мъжа ми имахме доста проблеми докато стане. Затова Юни месец решихме за първи месец да не се пазим с ММ, защото си казахме, че не се знае и с второто колко пак ще трябва да чакаме, а то... взе че стана от първия път...!!! Направо бях в шок, но сега вече май се посъвзех. И в най-смелите си мечти не съм си помисляла, че може да се получи веднага. Но... Божа работа! Аз съм почти на 30 години-в събота ще ги навърша. Та какъв по-хубав подарък за рождения ми ден-:)


Емилия и аз на 27 ставам на 30.. хихихи .. за подаръка  smile3521

# 48
  • Мнения: 0
 Crazy Ама сме се събрали ... Аз  видях + тест 2 дни преди рождения ми ден Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 69
...Аз съм почти на 30 години-в събота ще ги навърша. Та какъв по-хубав подарък за рождения ми ден-:)


Емилия и аз на 27 ставам на 30.. хихихи .. за подаръка  smile3521

А аз на 30ти ставам на 27 Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета Hug Добавила съм всички, които са ми писали Peace Не съм пропуснала никого нарочно, просто или не сте дали информация, или не съм я видяла Blush  Ако още някой иска да бъде добавен, нека ми пише на ЛС или тук в темата, няма никакъв проблем. Hug

Така... сега да се похваля Crazy Бях на преглед. Имаме си една сладка, малка точица.... и най- важното - чухме сърчице  Kissing Heart Бях забравила колко невероятно е това Heart Eyes Иначе всичко е наред, точицата си е на мястото, развива се нормално, терминът си ми остава за 07.03. Следващия преглед чак към края на август Sad Сега ще звъня да си запазя час и за ФМ.

Мими, аз БХС няма да правя. Peace Страшно излишно е това според мен. ФМ е достатъчна. Това БХС с тези стойностти, дето накрая се оказват супер грешни и само притесняват родителите... Ми, не, мерси. И лекарят ми е на същото мнение. Ако кажат нещо притеснително на ФМ, тогава вече ще отида и на БХС, но иначе няма. Ще правя само ФМ засега.

За раждането - аз искам нормално да си раждам и този път, ако няма някакви проблеми, де. Първия път родих нормално, ама ми беше много, много трудно. 17 часа мъчение, ужасни контракции, разкритие никакво, едва - едва се увеличаваше, без упойка, само бусколизин венозно.... То по едно време вече заспивах между контракциите.... Ама пък самото раждане мина бързо и почти безболезнено, макар че бях с доста шевове след това.... Но наистина всичко се забравя, когато си видиш човечето Heart Eyes Е, аз не търпя болка, даже на зъболекар ме е страх да отида, защото ще ме боли и все си искам упойка.... и много ме беше страх от раждането... Обаче ето, че изтърпях и оживях Laughing Бях без упойка, много ме беше страх и това ми изигра лоша шега... Ама всичко мина доста добре. Сега мога да се похваля поне, че вече не ме е страх от зъболекари Mr. Green

Маги, свиквай Laughing Така ще е през бременността Laughing Мен първия път яко ме тресяха хормоните и все се сърдих на мъжа ми за дреболии, все вдигах скандали, все се ядосвах и ревях за дребни работи... Направо му се чудя как не ме е зарязал Mr. Green

Красе, снощи и аз така заспах. Определено надделя умората Simple Smile Спах доста добре, даже нощеска не съм чула малката като е плакала и мъжът ми ставал да я успокоява Laughing Обаче сутринта бях със зверско главоболие Confused

Сисилия, определено съм станала ужасно разсеяна... На Ема памперсите се засилвам да ги хвърлям в пералнята, забравям къде съм си оставила кафето и го намирам чак след обяд в един шкаф  33uu  Най- редовно си търся телефона, а той всъщност е в ръката ми... и ей такива простотии Laughing Моят мъж каза, че само се оправдавам с бременността, ама всъщност съм си такава по принцип Mr. Green, ама не е такааа...

Йоанка, дано и ти да успееш да поспиш тази нощ Hug

Ох, заминавам да чистя, че после ще стане време и Ема да храня, да се приспиваме... и май ще взема и аз да се приспя малко, че... Tired

# 51
  • Мнения: 43
Благодаря Бу-бу, страхотна тема. На 29.07 ми е втория преглед за да чуем сърчице, моля се всичко да е наред. Записах час за Фм при Марков за 11.09. Поздрави на всички момичета

# 52
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Морско момиче, браво на твоето момиче, все така да расте  Hug Не знаех, че утрогестана пада кръвното. Но макар и да го прилагам вагинално, на мен напоследък кръвното ми е ниско.

# 53
  • Мнения: 241
Благодаря Бу-бу, страхотна тема. На 29.07 ми е втория преглед за да чуем сърчице, моля се всичко да е наред. Записах час за Фм при Марков за 11.09. Поздрави на всички момичета

И за нас това е датата с голямо Д.. първи преглед... Дано всичко да ни е наред  Praynig

# 54
  • Мнения: 226
Бу - бу, честито ти  Heart  Hug

# 55
  • Мнения: 1 335
Bibi85, това, че след 2 часа си била на крака на мен направо си ми звучи като супер леко раждане! Дано всички да сме така!  Wink И силно се надявам това ми раждане да няма нищо общо с първото и да се възстановя по-лесно и по-бързо.

Свекърва ми, например, е родила навремето за половин час - без шевове, без нищо и не е имала никакви проблеми - наистина е строго индивидуално.
След 2 часа бях на крака, но няма да ти кажа колко дълго беше раждането. Контракциите ми започнаха вечерта, на следващия ден ми сложиха хапче за предизвикване на раждане, към 2 часа наобяд ми включиха системи окситоцин и родих чак в 20ч. Хич не ми беше леко, но силно се надявам втория път да е по-леко Crazy

# 56
  • Мнения: 2
Бу-бу честито за хубавата новина. Страхотна темичка си направила и моля да ме включиш и мен - на 26г. от Варна, първа бременност, термин - 7 март.

# 57
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
И аз идвам с хубави новини бях на преглед имам си прекрасно сакче с малко бебче вътре и най хубавото видя се пула има си сърчице .
БУ  и мен може да ме сложиш на 1 страничка вече термин 19 март , второ дете от Пловдив съм , но живея в Лондон .
Искам да ви кажа , че родих секцио като термина ми беше на 22 март и преносих 6 дни та затова се наложи секцио и се възстанових точно за седмица , а на 25 ден се гушкахме с моя мъж . Всичко е строго индивидуално аз знам , че е много важно да слушаш доктора кога да напъваш при нормално раждане за да има минимални разкъсвания . Не се плашете още от сега е моя съвет .

# 58
  • Мнения: 17
По-опитните мами, можете ли да ми кажете как точно протича ФМ?  newsm78 Записах си час за 12.09 при Марков, но не разбрах - прегледа е 80лв., но включва ли и взимането на кръв за синдрома на Даун, което изследване се прави в Майчин дом?  ooooh!

# 59
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Чери, и тук много  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт