Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 314
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 218
 newsm12З...Перу и аз съм в същата ситуация...на 38 години и първескиня хахаха голям смях.Моят доктор ми обясни,че не съм в състояние да избирам....ще е секцио по медицински показатели.Като се замисля колко съм го чакала това бебе и колко здраве и пари съм пръснала...не бих поела и минимален риск за естествено раждане

# 511
  • В градината...
  • Мнения: 16 148
Така е. Е, аз ще стана на 40 за раждането  ooooh! а ми се искаше да е преди това, ей така, от суета  Blush

# 512
  • Мнения: 47
Perunika, със сигурност си имаш причини.

Аз пък честно казано мислех, че в клиниката работят само двамата братя Бойчеви (имам предвид клиниката Иван Рилски)

# 513
  • В градината...
  • Мнения: 16 148
Клиниката е Медицински център. Там се извършват прегледи и манипулации. Центърът е частен, собственост на Бойчеви.
Болницата е друго нещо. Там работят и други лекари. Там е и акушеро-гинекологичното отделение. Там се ражда. Единственото общо между двете лечебни заведения, са двама от лекарите, които работят и на двете места.

# 514
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Мими, защо ти е сигурно секциото?
Първото раждах със секцио и едва ли някой ще се навие да родя нормално, а и мен ме  е шубе след секцио да раждам нормално...

# 515
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Мари, няма ли добри условия за раждане във франция. Освен токуда другаде предлагат ли се такива условия?
Аз си обожавам доктора и се водя по това той къде е, а той е само в АГ варна. В майчин дом има добри условия по стаите и се доста про кърменето, но има доста недостатъци. Има една готина мастна болница в плевен, но посред зима не бих тръгнала чак към плевен.
Иначе ще съм секцио като предния път по медицински причини. Моят док хич не е фен на секциото макар, че прави чуден разрез и шев. Супер ниско и супер прав.

А може ли да споделиш кой е този божествен д-р?  Rolling Eyes

# 516
  • Мнения: 208
Мари, мислех, ме там живеете и едва ли не ще идваш специално за рабдането. Щом сте тук е друго нещо.
За тутракан съм чувала много хубави неща. Чакам една приятелка да се похвали скоро с нещо хубаво.
Мими, говоря за д-р Георги Георгиев. Въпреки, че и Николов и Танев са много добри също, но Георгиев има уникално отношение

# 517
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Мари, мислех, ме там живеете и едва ли не ще идваш специално за рабдането. Щом сте тук е друго нещо.
За тутракан съм чувала много хубави неща. Чакам една приятелка да се похвали скоро с нещо хубаво.
Мими, говоря за д-р Георги Георгиев. Въпреки, че и Николов и Танев са много добри също, но Георгиев има уникално отношение
newsm10
Дам и аз се чудя дали да се виждам с него  Rolling Eyes обаче май има смисъл. Разбрах само че не водел ЖК, жалко за което, а после разбрах че явно води нещо такова но не по ЗК. Както и да е аз вече си намерих къде да ходя,  а за раждането вече казаха че с него трябва да говоря Wink

# 518
  • Мнения: 208
Мда, прави прегледи всяка сряда в аг-то. Аз ще отиде при него за гънка на врата и носни костици.  Нещо което някои наричат ранна фм. После ще ме извика сигурно чак октомври ноември. Просто вика на интервал, да си следи нещата, а в същото време да не те изтисква за пари. Но може и да отидеш 7месец и тогава да се разбереш с него

# 519
  • Мнения: 169
Илянка, това второто го казах като най-характерно за овнетата, ама и за рибоците важи в пълна сила... Аз също мисля, че са решителни, че дори импулсивни ! Казват "правя го и това е"... мога само суперлативи да редя за рибоците, защото наистина са ми взели отдавна сърцето, само една отрицателна черта им намерих и то на мъжките... както споменах - много са влюбчиви бе  Crazy А някой беше писал, че майката на бившия рибок й е казала, че "ще намери по-добър" от сина й... Е, и на мен ми го каза... "Нищо, че ми е син, не си заслужава, не те оцени..."  Laughing Ей това е майка ! Хахха Simple Smile

ами за мен важи,може би ,защото съм родена на 19,а от 21 са овните,та съм по-близко до тях Grinning

Перуника и морското момиче,защо се притеснявате от възрастта си,майчета,да сте живи и здрави-сега е трябвало да стане при вас,нецго мислете,всичко ще е наред..по-добре късно,отколкото
никога pregnantлеко бременене сладурки!!!

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 12:40 от iliqna_85

# 520
  • В градината...
  • Мнения: 16 148
Мерси, Илиянче, честно казано, доскоро сеч увствах дете  Blush

# 521
  • Мнения: 8
Как сте мамиии човек не може да ви изчете Laughing

Перуника и морското момиче важното да сме живи и здрави и човек да се чуства добре,пък кой,кога и как ще ражда са само хорски стереотипи и няма никакво значени,поне аз съм на това мнение  bouquet
Аз също 99% ще съм секцио,миналият път раждах в майчин дом и този път най-вероятно ще е там,условията са ужасни,както и отношението #Cussing outно пък държа на същият доктор и ще се преживява някак Tired
Аз пък тези дни се замислих за кърменето,малката я кърмих и с риск да ме упрекнете не ми беше много комфортно Blushно сега се замислих не толко как ще ми е колкото как се кърмят 2 деца.Двете едновременно не си го представям как ще ги дигам от леглото(освен за гушата да ги ловя Laughing Laughing Laughing Laughingшега)а пък едно след друго ,с първото бяхме денонощно на цица с 2 направо незнмам Crazy

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 61
newsm03Добро утро,сладурчета!След голямата еуфория с апартамента....сега се поуспокоих.Аз го купих ,защото е много на сметка и възнамерявам да го дам под наем.С мама и ще го по изчистим и ще му пуснем по- един латекс за освежаване и айдеее квартирантите да заповядат.
Вчера бяха на преглед....бебчо има спонтанни движения и "рита" с крачета.Невероятно е!А колко е пораснало....2.65см.Доктор Матев ми намали лекарствата и сега направо се кефя,че пия само 10-12 хапчета на ден Sick
Записах си час за ранен БХС на 23.08(12г.с.) при Д-р.Стратиева ,която идва в клиника Селена-Пловдив.Колкото до раждането-аз ще съв в Селена -Пловдив,Цената е  1200лева,но всяка стотинка си заслужава.

Морско момиче и аз ще раждам в Селена, но при Даскалов или Минев. Болницата е невероятна, условия, обгрижване и комфорт на високо ниво.Аз имам две лапароскопии там и съм много доволна. Само се притенявам да не ме накарат да раждам секцио,защото имам диоптър на очите, малък 1 и 1,5, но отсега зениците са ми разширени.Трябва да направя консултация с офталмолог.

Вие момичета забелязали ли сте промени в очите отсега?

# 523
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 291
cherry_cherry аз съм с диоптер, на едното 3,5 на другото 3,75. Миналия път не съм имала никакви проблеми, раждах нормално. Сега също не съм забелязала нещо кой знае какво.

# 524
  • Мнения: 218
cherry_cherry ....аз съм при Д-р Матев
ние сме много близки дати и със сигурност ще се засечем....
и  аз имам две лапароскопии в Селена,ааааа ми то много съвпадения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт