
"Спомни си, любима" е закупен от Нова ТВ.
http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_5851.html
krisikit19kin



Shatzi



Прочетох го черно на бяло, Shatzi
толкова се радвам
çöööööök şükür







че искам да бъде опознат и оценен професионализма и таланта му
от повече хора в България
много се радвам и че това е любимия ми СЛ
а определено подобно уважение и интерес от наша страна Джансел си го заслужава 
Чак на мен ми стана едно рождено

наложих си и аз до поуталожа ентусиазма си ...

Арабските фенове на Джансел са страхотни
от вчера до днес с 4 колажа му честитят празника


този е от тази сутрин
Прекрасна петъчна вечер на всички
Съвсем скорошен клип за Джансел във всичките му роли от неговите сериали 

клипа е
Препоръчани теми