"Системата минус 60"- тема №41

  • 32 178
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 328
Аз 2,3 дни съм полусистемна ,днес се теглих 74 кг
Надявам се след 2 седмици да съм по редовна и да задържа тези -ви кг 6 кг Sick
Успех ,времето ме притиска  bouquet

# 736
  • Варна
  • Мнения: 34
Кристи, какво е боуен терапия? По-добре хапни за вечеря по-рано 16 - 16.30 часа, отколкото изобщо да пропускаш вечерята.
Отчет за вчера:
З - смокини
О - постен гювеч и салата от краставица и печен пипер. Поредното ядене, което сама си го ям. Днес вече ще го свърша. Така че Ганис, при мен вече отдавна въпроса е какво ще ям, а не какво ще ядат и другите.
В - сухари със сирене. Беше доста рано в 16.30, защото имах ангажимент в 17 часа.
Хубав ден!

# 737
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен Simple Smile
Нямам много време вчера и днес да ви чета подробно, виждам, че е имало рожденник ...Честито и от мен със закъснение  Embarassed
Менюто ми за днес:
З: Терин от патладжани - 1 парче (малко), сухар с топено сирене, малини и зелен чай Simple Smile
О: Тиквички с ориз и краве сирене като гарнитурка Simple Smile
В: Варен ориз с нещо Simple Smile
Чао от мен  Peace

# 738
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Здравейте,момичета  wavey
Аз най-накрая се наканих да се появя. Макар и със закъснение  Embarassed се надявам да сте снизходителни и да ме приемете в редиците на маратонците   261uu
a_sega_de, хич недей ми се пери,че си най-много килограми  smile3516
Flufy,съжалявам,мила но и тебе те минавам отвсякъде. Laughing Аз свалих  17 и като се огледам пак съм най-много от всички. Сраааам! Ама срам не срам се намърдах в табличката.
Моля да ме извинят magi.georgieva и cristi, ама не се намерих в нея и се нанесох сама,дано да няма проблем за това.
Тия дни бях доста грешна и ме беше срам да пиша, а и на кантара не смеех да се кача,но тази сутрин се изненадах много приятно като ми показа още едно килце надолу  newsm44 newsm44 newsm44 Направо не ми се вярваше,но се качвах няколко пъти и все същото показваше. Че като се почна едно вадене от гардероба,едно мерене на дрехи. Успях да облека такива,които не съм носила от 7г. Много съм доволна. Даже в дънковата си пола се нацедих,но не се одобрих особено.
Та ако може да съм маратонка, обещавам щом ми стане добре да се снимам с нея и да ви покажа. Wink А с какъв кеф само прибрах някои блузища,които вече са ми доста широки. Confused
Габи,мила ако знаеш само аз колко старателно избягвам да се снимам. Единствената ми снимка с децата ми е от първия им рожден ден. Ако случайно се видя някъде щракната без мое знание трия без да се разправям.А излъгах,имам и една,когато бяха в трети клас на едно училищно тържество,но ме досрамя да откажа на фотографа и така съм я забутала някъде,че даже не знам къде е.
Та такива ми ти работи от мен.  Simple Smile Днес: З - едно миниатюрно парченце мусака с патладжани,колкото да я опитам, две филии с маргарин,сладко и сирене и кафе с мляко
О - овчарска салата
В - кис. мляко
Cheryl91, доста съм закъсняла,ама да си живичка,здравичка и слабичка!  newsm51
Приятна вечер!   bouquet

# 739
  • Мнения: 19 698
magi.georgieva, ние всички съгрешаваме! Е, или поне аз и поне още 5-6 момичета, които си признаваме Wink Ама споделен грях, половин грях...важното е, че си изчистила плюса Hug

mlambeva, тъкмо за теб се присетих днес, че изчезна някъде! Добре си се завърнала Hug Аз, ти и Ванчето ще правим Клуб на новите снимки, ще видиш! Аз преди да напълнея толкова, имах над 10000 снимки; сега за три години имам около 20 и то все защото някой скришно ме е заснел и аз не съм успяла да я изтрия Laughing И браво за новите стари дрешки! Дано другото лято S размер да трябва да си купуваш Heart Eyes

Bianka B., боуен терапия е ухм, нещо като акупунктура, ама без игли. Доколкото разбирам, въздейства на вегетативната нервна система и в общи линии тялото се самодиагностицира и самолекува. Терапевта те пипа по различни места (в зависимост от проблема, който имаш) и така...Бавна работа е, а пък и аз хич не вярвам на подобни неща, ама реших да пробвам Laughing То стана нещо като жива верига от познати, които са доволни и хоп, и аз в кюпа!

Кой ще прави нова тема? smile3506

# 740
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
mlambeva, тъкмо за теб се присетих днес, че изчезна някъде! Добре си се завърнала Hug Аз, ти и Ванчето ще правим Клуб на новите снимки, ще видиш! Аз преди да напълнея толкова, имах над 10000 снимки; сега за три години имам около 20 и то все защото някой скришно ме е заснел и аз не съм успяла да я изтрия Laughing И браво за новите стари дрешки! Дано другото лято S размер да трябва да си купуваш Heart Eyes
Ооох,"а дано,ама надали"  Joy S размер , е много ме разсмя  Joy Joy Joy Не помня да съм влизала някога в такъв  newsm78
Наговорили сте се вие с дъщеря ми  Naughty знам си аз. Тя ме пита кога ще отслабна толкова,че да си "менкаме" дрехите. smile3532

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте!
Аз днес имах едни планове за меню, то друго стана и при това не беше никак системно  Blush, затова няма и да го пиша.
Решила съм в сряда да постя. Преди го правех редовно, сега не чак толкова, ама смятам утре да ям овесени ядки с мед и годжи бери за закуска, за обяд леща и салата, а за вечеря ще е диня. Пък и малко да компенсирам днешното плюскане. Почивните дни сме на Пампорово и там сигурно ще съгреша  newsm78 Ще ви кажа в понеделник  Laughing

Приятна вечер!!! Аз мисля за днес вече да не ям, че направо ме е срам да кажа какво изядох днес  #2gunfire

# 742
  • Мнения: 5 873
Привет!  Hug

cristi , на въпроса ти- по спомен Мириманова препоръчва хапване на сладкиши и подобни сутрин на закуска. Но не като ежедневна практика,просто ако много ни се прияде . Mr. Green  Принципно не бива да се прекалява, а тук наблюдавам увличане по захарните изделия за закуска. И аз в това число(в смисъл ,че са малко дните без блокче шоколад, или сладолед за закуска). Затова ще огранича до минимум сладкото , за да подпомогна поне малко процеса.

Ще препрочета книгата,губят ми се нещата.

Хубава вечер на всички.   bouquet

# 743
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Добра вечер! Да дам отчет и аз за днешното меню  Laughing
З Два сандвича с кашкавал, една нектарина и само 1 шоколадов бонбон.
О Кисело мляко в движение
В Пропуснах, защото много закъснях, чак сега се прибирам Sad Гладна съм обаче и не знам как ще издържа, притеснявам се да не налетя на хладилника точно преди да си легна  ooooh!

# 744
  • София
  • Мнения: 4 884
Оф, вадя сега от гардероба някакви по-есенни дрехи, за да видя има ли изобщо нещо, в което ще мога да се пъхна... Изнамерих един панталон само.... Абе не е розово положението, ама хич. Sad

Но.... знам начина да стане розово. Ами то цаца, картофки, палачинки с шоколад по никое време, после хленча тук и чакам някой да ме тупне с нещо по-тежко по лакомата кратуна.

Имам да сваля около 5-6 кг до положението, в което бях преди 2 месеца и после ще мисля за следваща цел. За да не мога изобщо да вляза в дънките от пролетта, явно ситуацията е тежка.

Та в тая връзка- днес закусих овесени ядки с елда, мед и мляко, малко кашкавал, филе и 1 лъжица течен шоколад.
Някой беше попитал някъде в предните постове дали ограничението на дадена храна месеци наред, в някакъв по-късен етап би довело до бързото качване на килограми при приемането и.
Според мен-да. Аз съм изключително подходящ пример за това как връщането към старите навици, макар и временно, е пагубно за всички положени усилия до момента.
Затова смятам, че сутрин задължително трябва да си хапваме от всички любими храни, но в по-малки количества.
Ех, мечтая си някой ден да успея да сваля тези гадни килограми и да мога да си позволя някоя от моите царски закуски. Засега съм си сложила някакви количествени рамки и ще гледам поне няколко седмици да се движа в тях. Уж нямаше да ям сладко, ама си хапнах течен шоколад тая сутрин..
Донякъде съжалявам, донякъде не съвсем....
В момента гледам разни кулинарни предавания и си мечтая да мога да ям, ям, ям и да не съм дебела, но това явно е друг филм в сферата на фантастиката. Simple Smile

# 745
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета   bouquet



Мишето02, добре си се завърнала! Ще "тичаш" с нас този месец, знам си аз :


Ще тичам я, като преди това съм се оливала с какво ли не, но ...
Менюто ми днес:
З- 3 филии с лютеница и крема сирене
О - Патладжан с доматен сос и кашкавал
В - Само зелева салата /даже беше овкусена/
Днес такъв ден ми беше в работата, че искам никога да не се повтаря. Направо нечовешко напрежение, работа и скандали - направо ужас.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  Дано утре се успокоят нещата.
Другото, което ми се случи беше, че един колега /от другия офис, виждаме се рядко/ ми вика "Като те гледам нещо си отслабнала, да не си болна?" Laughing Казвам му НЕ, чувствам се прекрасно.
А това с дрехите ми е до болка познато - вадиш, вадиш и нищо не намираш, което да облечеш. Аз също си пазя дрехите от всичките ми килограмови изражения, но "слабите" съм прибрала в чували на тавана - дано пак някога ги извадя, особено един зелен костюм, който ми е любим, но за него доста трябва да се потрудя на много маратони  Joy
Май се увлякох с писането, но приятна вечер и спокойна нощ от мен

# 746
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!Добре дошли на новите и успехи в борбата с кг. ви желая.Аз отдавна не съм писала,но ви следя и сега се вписах и за маратона.Но не знам как ще стане-утре отивам на почивка и дано не кача още повече кг. От предишното състезание вместо да продължа да свалям ,аз качих.Иначе мн. стимулиращо ми действа,когато има състезание!Когато се върна вие вече ще сте във новата тема-благодаря предварително на VERANO AZUL® за нея.

Габи изглеждаш страхотно на снимките от морето.Изобщо не се обвинявай за качените кг.Тях ще ги свалиш бързо-по-важното е ,че си прекарала едни хубави моменти с любимите ти хора. Hug
Доскоро момичета и успех  Hug Hug

# 747
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте, момичета!
Днес хапнах:
закуска:сандвич със салам и кашкавал;
обяд: айрян (нямаше друго подходящо за нас);
вечеря: домати, сиренце и по-късно ще пийна винце.
Лека вечер!

# 748
  • Мнения: 19 698
Ооох,"а дано,ама надали"  Joy S размер , е много ме разсмя  Joy Joy Joy Не помня да съм влизала някога в такъв  newsm78
Ами значи е време да стане Wink

Ванчето, аз ако не хапна нещо високовъглехидратно на закуска, ще се присетя за него по-късно и разбира се, мира нямам да имам докато не "натъпча" >.<  Знам какво имаш предвид за увличането по захарните изделия, ама аз поне не крия, че съм дзвер в това отношение...само при Дюкан не ядях сладко и то после ми се върна тъпкано като почнах да хапвам нормално Mr. Green

Трепет..., надявам се да си успяла да устоиш! Ама ако прегладнееш по нощите, винаго можеш да чопнеш малко сиренце Wink

gabiplus, и при мен лишаване от определен вид храни ме наказва жестоко в последствие. Аз се опитвам да намаля количествата и сработва засега. Когато започнах системата бях в състояние да изям 4 сладоледа, 5-6 вафли или 2 шоколада наведнъж (абсолютно прасе, знам си аз), но сега ми стигат 4 бисквитки Белвита на ден. Купила съм си и малки черни шоколади аеро, ако толкова пък ми се дояде нещо различно от бисквити, ама за 2 седмици съм хапнала един.
В момента гледам разни кулинарни предавания и си мечтая да мога да ям, ям, ям и да не съм дебела, но това явно е друг филм в сферата на фантастиката. Simple Smile
В тази връзка си мислех за нещо, което четох неотдавна и исках да питам някой правил ли си е Вега тест? Доколкото схванах от статията и други източници, този тест позволява да разбереш кои храни ти понасят и кои не. Така например е възможно доста от официално признатите за здравословни храни да са абсолютно неподходящи за определени хора, а пък шоколадът например да им е перфектната храна. Е, няма ли това да е чудесно хех...
Та някой правил ли е Вега тест от дамите тук?

Мишето02, надявам се днес да ти е бил по-хубав деня Hug

meri 2, приятна почивка и ще те чакаме за щафетата Laughing

JZ_AZ, честно казано на 3 пъти имах късни вечери и веднага ми се отрази, но моите освен късни, бяха и несистемни! Така че ако хапваш от позволените неща и увеличиш движението за тази седмица, не би трябвало да имаш проблеми. Или поне се надявам! Hug

Последна редакция: ср, 04 сеп 2013, 17:30 от cristi

# 749
  • Мнения: 5 873
Моля някоя добра душа да пусне нова тема. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт