"Системата минус 60"- тема №41

  • 32 200
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile Кристи-мацко благодаря за куража   bouquet Момичета които сте били на почивка и които сега ще отивате,не се притеснявайте за качените си килца били сте на почивка и сте си прекарали страхотно все пак .Да ви дам мен за пример седя си у дома и кво нагоре надолу с килцата  Embarassedкато че ли съм била някаде,абе айде нема нужда да се косите.Со кротце со благо и с режимна храна ще се отървем един ден от тези гадинки-сланинки.
 newsm59 чЕРИЛ 91 да си жива и здрава и много щастлива   bouquet   Хаиде лек ден и горе главите Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 5 176
Cheryl91, Честит Рожден Ден   Gift Да си жива и здрава и мнооого щастлива!
Сега обядвам - две филии черен хляб със сирене и кашкавал, запечени на скарата и един домат. Нямах нищо готвено за обяд. Но днес ще сготвя едно свинско със зеле, да имам за утре, като се прибера от работа. Божеее, изкривих си съзнанието:) Не пиша "да имаме за ядене", а да "имам за ядене". То и децата ще ядат, разбира се  Embarassed Довечера май пак на салата ще карам.
Niya_Petrova , стискам палци  за детенце. Ще се оправи, ще видиш:) И хубаво и весело море и умната, еййй Simple Smile Дори и да не е умната, да си изкараш добре Simple Smile

# 722
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета  newsm51
Не съм писала от доста време, но все пак успявах да ви чета. През изминалия месец не бях много системна - отпуска, море и ..... на всички е ясна картинката  Embarassed От последната седмица съм много стриктна и махнах плюса, но ако всичко си беше както трябва сега щях сигурно да имам още намаление, а не да чистя плюсове и все едно един месец е загубен. Но станалото, станало с нови сили на маратона и пожелавам на всички минуси.
Cheryl91, Честит Рожден Ден  newsm59 - много усмивки ти желая и сбъдване на мечтите.
Менюто ми днес / започвам редовно да се отчитам, че без контрол ето до къде я докарах Laughing/
З - 2 филии с лютеница, домашна
О - пълнени чушки и домат
В - чушки с доматен сос и сиренце,
Приятна вечер ви желая и вече далеч от хладилника  Party
Аз отивам да се впиша в таблицата.

# 723
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Cheryl91, Честит рожден ден!

Днес съм полусистемна Sad

З Две пържени филийки с яйца, грозде и няколко шоколадови бонбони (само рожденици в офиса тия дни, имаме още две кутии да изядем с колежката  Mr. Green )
О Боб и 1 филия хляб Работя в Бусманци, тук и боба и хляба са лукс, що остава да намеря ръжен Sad
В Диня и сирене, които още дояждам в момента защото ме прекъснаха по средата.

# 724
  • Мнения: 19 721
Ванчето, видя ли?! Ще стане работата и ще имаме и едни други снимки ние Simple Smile

мама барба, какви ядове? Кажи кого да ходим да напляскаме!

ganis, ние с теб пак заедно си се движим по килограми! А дано по-бързо да стигнем Grinning

sisitons, приятна почивка! И да пиеш една ракия и заради мен Hug

Cheryl91, много вкусна торта Laughing Весел празник и дано всичко, което си си наумила да стане както го искаш!

Мишето02, добре си се завърнала! Ще "тичаш" с нас този месец, знам си аз Simple Smile

Отчет:

З: 2 филийки Вита с филе, 4 бисквити Белвита
О: 1 сурова чушка със сирене
В: сухари с крема сирене

# 725
  • Мнения: 5 873
Cheryl91, честит рожден ден!   bouquet

cristi , дано "стане работата"  по-скоро. От години се боря,вече сили не ми останаха.

****

Днес беше тежък работен ден.  Confused Надявам се утре да е по- щадящ във всяко отношение.  Tired

Хубава вечер на всички.  Hug

# 726
  • Мнения: 3
Cheryl91, честит рожден ден и от мен   bouquet всичко най- хубаво!
Аз стартирам маратона от 97,6 след малко ще се впиша в табличката.И при мен днес беше странен ден, но всяко зло за добро надявам се  Simple Smile
Сиситонс, весело изкарване и гледай да не ги накъдриш, че то май повечето с тези почивки се окъдрихме  LaughingНо сега с нови сили за маратона се стягаме и ще слабеем и хубавеем.
Габи, дупето със сигурност не е толкова голямо за колкото го мислиш.Гадно ти е заради отеснелите дрехи и не мисля, че се виждаш реално...ти си чудесна дама  Hug

# 727
  • Мнения: 3
Попълних се в таблицата, но нещо не си смята графите  newsm12

# 728
  • София
  • Мнения: 4 887
Ехо, ето ме.... Не мога да си позволя да ви липсвам чак толкова, затова идвам тук навреме. Simple Smile

Ванче, абсолютно те разбирам как се чувстваш.... Понякога човек отрича пред самия себе си истината за това как всъщност е допуснал да изглежда. Тъжно е, но пък това е повод за едно ново начало и стимул да победим старите навици в себе си.
Ако знаеш само, аз колко старателно избягвах да се снимам години наред. И във всеки един случай, когато се виждах отстрани, се чувствах ужасно.
Всяка една от нас може да се справи, сигурна съм в това.
Самата аз доста се уплаших от цифрите на кантара след 2 седмици отпуска... Не мога да си позволя пак да се превърна в повлекана, в дебелана, в една нещастна и комплексирана жена....
Сега дрехите не ми стават, но вярвам, че само аз мога да променя това. Simple Smile

И така... Днес закусих овесени ядки с елда, мляко и мед, малко кашкавал, малко филе и няколко хапки топено сирене. Исках да си хапна и някои други неща, но не го направих. Добро начало на деня и на седмицата мисля... Simple Smile
Обяд- таратор, В- пропуснах я, защото доста закъснях по пътя към вкъщи.

Утре мисля да закусвам пак елда с овесени ядки, мед и мляко, може и някое яйце да си забъркам. Ще се опитам да не ям шоколад и кифли поне няколко дни.

Ей, ще успеем.... Ще успеем.... Simple Smile

# 729
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Днес съм напълно системна:З-грозде, О-домат+варени яйца+5-6 парчета луканка и кашкавал,В- салата домати с печен пипер+сирене
мама барба, какви ядове? Кажи кого да ходим да напляскаме!

Дъщеря ми и приятеля и вършат глупости, които се наказват според закона за движение по пътищата #2gunfire #2gunfire
Cheryl91, newsm59
Ния ще се оправи всичко с детенце не се притеснявай. Hug

# 730
  • Мнения: 10
Cheril честит рожден ден Бъди жива и здрава, стройна и красива   bouquet  bouquet  bouquet
a sega de не си давам челното място с най-много килограми  Joy
sisitons  да ти кажа и аз много страдах от гастрит. Сега ми е по-добре и се чудя дали не е от храненето. Старая се да наблягам на зеленчуците и мисля, че помага. Но със сигурност ще ти кажа, когато имаш болки изяш един морков или сок от морков. Наистина много помага.

# 731
  • Мнения: 5 873
Добро утро от мен.  Hug
Днес съм + 300 г, но решавам,че ще спра да се меря ,докато тежкия ми цикъл не отшуми. Не е реално просто.

Габи,да се снимам е наказание за мен. Иначе , на тези килограми стоя от години ,но точно поради нежеланието ми да се снимам не бях наясно колко е зле положението.  ooooh! Истината е ,че само ние можем да се справим , няма кой вместо нас да го направи.
Спирам сладкото сутрин,докато не видя хубав минус.

Поздрави на всички и хубав ден. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 19 721
cvetna77, какво имаш предвид да "смята графите"?

gabiplus и Ванчето, имам въпрос, защото знам, че сте от по-дълго време на Системата. Ако спрете сладкото или който и да е друг продукт за определено време, няма ли после да се получи нещо като ударна вълна? В смисъл, когато отново започнете да го хапвате, да бъде усвояван на 100% и да има обратен ефект? Питам, защото и аз мислех да изключа определни храни от менюто, но нали трябва да "се яде от всичко" и не смея newsm78

мама барба, "децата нямат спирачки"! Всеки прави глупости Simple Smile Дано само да не пострада някой  Hug

Меню за днес или поне каквото мисля да е Wink

З: 2 филийки Вита с луканка и кашкавал, 4 бисквити Белвита, чаша портокалов сок
О: салата с краставици и риба тон или 1 прясна чушка със сирене (зависи колко време ще имам)
В: сигурно сухари с крема сирене или нищо, че съм на боуен терапия и надали ще се прибера овреме

Приятен ден, дами и по-малко облаци днес!




Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 08:34 от cristi

# 733
  • Мнения: 0
Привет, девойки Simple Smile Нашият маратон май събра доста участници, цели 23  smile3501 Аз започнах с фалстарт в неделя. До 18ч всичко беше идеално, но след това се отпуснах и всичко отиде по дяволите. Вчера успях да изчистя плюса и започвам да пиша по-често при вас, та дано се стегна Simple Smile
Този месец съм на 2 сватби и ще видим какви ще ги надробя. Успех на всички, а на Cheryl честит рожден ден на големи патерици  Hug  bouquet

# 734
  • Мнения: 49
Хей момичета , благодаря на всички за хубавите пожелания , много сте мили  Hug Hug
Отчета за днес :
З. Три панирани сиренца , останали от вчера Grinning , малко парче пърленка, шоко стафиди , 3 в 1
О. Чушка с яйце и сирене , таратор
В. Плод и айрянче

Лек и системен ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт