Математически турнири - 23

  • 70 112
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Аз умирам от яд, че не го записах в НПМГ и за СМТ

Май не е късно все още?

# 706
  • софия
  • Мнения: 4 997
Момичета, задачата за 4 клас с разрязването на правоъгълниците, някой може ли да ми я обясни? (На мен явно не ми стига въображението)

# 707
  • Мнения: 3 379
Аз умирам от яд, че не го записах в НПМГ и за СМТ

Май не е късно все още?

Записваха до 31.10. за СМТ. Аз като записах сина на 31-ви, имаше само 3 деца в 3-ти клас, така че може да проверите все пак, места със сигурност има.

# 708
  • Мнения: X
Аз умирам от яд, че не го записах в НПМГ и за СМТ

Май не е късно все още?

Записваха до 31.10. за СМТ. Аз като записах сина на 31-ви, имаше само 3 деца в 3-ти клас, така че може да проверите все пак, места със сигурност има.

И аз си мисля, че ще може и в понеделник, ако помолите.

# 709
  • Мнения: 3 379
Момичета, задачата за 4 клас с разрязването на правоъгълниците, някой може ли да ми я обясни? (На мен явно не ми стига въображението)

Мисля, че е така: http://www.showme.com/sh/?h=KB7Ithw. (извинявам се, че малко набързо е надраскано)

# 710
  • софия
  • Мнения: 4 997
Страшна си. Много благодаря! Верно съм далеч от добре развито въображение Sad

# 711
  • София
  • Мнения: 5 051
Аз също искам да похваля НПМГ !

Освен заради вече изброеното, също и заради:

- Отличната обратна връзка: на база на мой  мейл веднага нанесоха корекция в името на училището;
- Обявена дата и час за преглеждане на работите;
- Обявени дати за класиране и за награждаване.

Страхотни са!

# 712
  • София
  • Мнения: 13 226
Благодаря на НПМГ за първокласната организация

Страхотни! Никога не съм се съмнявала в тях! Съжалявам, че не разбрах, че и СМТ се провежда при тях Confused Но за следващите състезания непременно ще питам.

# 713
  • София
  • Мнения: 529
Аз умирам от яд, че не го записах в НПМГ и за СМТ

Май не е късно все още?

Записваха до 31.10. за СМТ. Аз като записах сина на 31-ви, имаше само 3 деца в 3-ти клас, така че може да проверите все пак, места със сигурност има.

И аз си мисля, че ще може и в понеделник, ако помолите.

Срокът наистина беше до 31.10, но когато отидохме на 01.11 за ЧХ, ги помолих и записаха детето за СМТ  Peace Много са внимателни хората и не вярвам да ви откажат и сега. Иначе записаните второкласници бяха 5 ако не се лъжа.

# 714
  • Мнения: 842
Още един благодарствен глас за перфектната организация в НПМГ!
За нас беше удоволствие участието на ЧХ в това училище!   bouquet

# 715
  • Мнения: 240
Освен резултати, интересна статистика как са се справили децата на отделните задачи:

http://npmg.org/wp-content/uploads/2013/10/ch_2013_results.pdf

Благодаря на НПМГ за първокласната организация

Браво наистина! Толкова слаб резулрат отдавна не бяхме имали, явно има голямо значение какво им преподават в училище - 1 седмица беше болна и втора седмица имаха зелено училище и съответно тези 2 седмици преди състезанието не се е готвила и веднага си пролича. Ще трябва да наваксваме Wink

# 716
  • София
  • Мнения: 7 673
Искам да се присъединя към поздравленията за организацията в НПМГ!
Във втори клас бяхме също там и от началото до края бяха просто перфектни!
И понеже знам, че четат тук - БЛАГОДАРЯ!

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 12:18 от *Ирина*

# 717
  • София
  • Мнения: 7 673
Мисля, че детето със 119 точки в трети клас всъщност е четвъртокласник. Явно има техническа грешка, но това е поправимо. /един съученик на сина ми също така беше записан в списъка за явяване в СМГ като третокласник и са го оправили там/.

# 718
  • Мнения: 432
И аз с благодарности към НПМГ наистина има объркване, но е виновен въпросният четвъртокласник, който е писал на бланката 3 клас

# 719
  • Мнения: 11 988
Доколкото ми е известно, на ІІІ и ІV клас задачите са общи или греша?
Така разбрах от една позната, но не съм съвсем сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт