Математически турнири - 23

  • 70 115
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 379
В НПМГ при записването ми казаха да носи чернова. Ние знаем от миналата година, но жената си съобщаваше. Честно казано, на математическо състезание винаги е добре да се носят листи за чернова, а ако не дават - просто не ги ваят. Вода, химикал плюс резервен, чернова - поне това Simple Smile

Видяхме отговорите и сме с ясен резултат, освен ако не е сбъркал при пренасянето от чернова на бланка Simple Smile

# 691
# 692
  • София
  • Мнения: 13 226

Ехаа, детенцето в 4 клас със 133 точки е имало само една сгрешена задача. И ако не е бил отбелязал отговора щеше да има 136  Wink

# 693
  • софия
  • Мнения: 4 997
Момичета, извинявайте ако се повтарям с въпроса си, но последните няколко страници уж погледнах и не видях!
Та къде трябва да излязат резултатите за София- на сайта на СМГ ли?Защото като отворя официалната страница на състезанието там няма (все още) опция за клик върху резултатите?

Иначе, моята дъщеря е разочарована от себе си. Сега се опитвам да и повдигна духа и да и върна вярата.... Но като за първо състезание толкова. Аз съм доволна- доста опит натрупа днес детето ми. Като се върнахме от състезанието спа 4 часа непробудно!  Confused

# 694
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Похвалих я моята мома, погледна резултатите и каза ' О, първа съм сред простосмъртните' Simple Smile) щото отпред са деца от МГ . Не, че преди това не и се поскарах .. елементарни задачи е сгрешила, 9та например/6клас/ ама колкото - толкова. Simple Smile Миналата седмица на 'Математика без граници " се е поизложила здраво, има 12т само дето не знам от колко, май от 20? newsm78

# 695
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Flash, 20 но не се знае и там как е спрямо останалите Simple Smile

Амели, детето се е борило. Много енергия е хвърлило и ще си оцени всяка точка след време.

# 696
  • Мнения: 1 776
Освен резултати, интересна статистика как са се справили децата на отделните задачи:

http://npmg.org/wp-content/uploads/2013/10/ch_2013_results.pdf

Благодаря на НПМГ за първокласната организация

# 697
# 698
  • софия
  • Мнения: 4 997
СМГ се бавят с резултата Sad

# 699
  • Мнения: X
Браво на НПМГ, догодина ще се запишем там!

Видях съученици на дъщеря ми, изкарали 111 и 118 точки, отлично са се представили!

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 08:46 от Анонимен

# 700
  • Мнения: 3 379
Аз също да благодаря на НПМГ за чудесната организация - имаше и ученици на място, които упътваха децата към стаите. Синът ми е с 94 точки, както и смятахме у дома, в 3 клас и сме много доволни от резултата, особено имайки предвид, че не е решавал задачи извън курса в НПМГ. Най-вече съм доволна, че точките му са от реално решени задачи, има само една с непопълнен отговор.

Честито и на всички дечица, постигнали добър резултат в това съвсем не леко състезание.

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 07:50 от SZA

# 701
# 702
  • София
  • Мнения: 4 032
Браво на НПМГ!!!
Само мога да съжалявам, че не се записахме там!

Във ФМИ в голямата зала точно 5 пъти са премествали детето - седни там, след малко - я се премести там и т.н. 20 минути след началния час е било всичко това, при положение, че децата влязоха (или поне моето) в 10.30.
редактирам се, виждайки поста на SZA - предварително й бяха казали кой ред и колона е, явно разпределение е имало, но защо не са го спазили - не знам

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 09:08 от EliG

# 703
  • Мнения: 3 379
Само да допълня, че в НПМГ имаха на всяка стая закачено разпределението на децата по редици и чинове с имена и клас, за което ги упътваха учениците на входа на стаята. Наистина съм впечатлена от организацията.

# 704
  • Мнения: 432
Аз умирам от яд, че не го записах в НПМГ и за СМТ, така и проблема с квалификацията за информатиката щях да си реша.

Общи условия

Активация на акаунт