12-КЛАСНИЦИ 2013/2014 г. - тема на мамите

  • 49 865
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря ти, Фран!
Честити книжки на младежите! Безпроблемно шофиране!
Как протича лятото ви? Каква литература ще учат в 12-ти клас? През годината ли ще я четат или вече са я прочели?
Как ще се готвят за матурите? Препоръчали ли са им някакви материали, сборници?

# 47
  • Мнения: 642
Не знам за вашите деца, но моята девойка не е пипнала от задължителната литература. чете всякакви други книги, но не и от тези за училище. Тази нощ заминаха на море с приятелки. Имах огромни притеснения относно настаняването, защото ще навърши 18 след 20 дни, но не са и правили проблеми. Надявам се да си прекарат чудесно, че като се върне я чака доста работа. Наближава септември и трябва да довърши писмото за кандидатстване. Май годината ще бъде много натоварена и доста безсънни нощи ще има, така че сега да почине още малко.

# 48
# 49
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Прекрасни момичета, не съм писала при вас от много отдавна.
Исках да споделя, че Мартин сполучливо завърши, взе матурите и след 2 дни живот и здраве лети за Единбург, където го приеха "Филм и медия".
Пожелавам на вас същите положителни емоции и много успехи през последната година на всички деца  Hug
Ако мислите, че мога да съм ви полезна с нещо винаги съм насреща  Heart Eyes

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честитоо, живи и здрави.   bouquet  bouquet  bouquet

До 15-ти ще обявим дата за събиране отново - следете.

# 51
  • Мнения: 78
Дъщеря ми също не е прочела нищо от задължителната литература, но постоянно чете странична. Баща й се беше уговорил с един от - най добрите инструктори в града да я научи да шофира, но тя твърдо застава зад позицията, че не иска. Няма да се хваля скоро в темата с шофьорска книжка.

# 52
# 53
  • Мнения: 332
Госпожичке Клавел-браво на детето и честито. Вие изкласихте, ние сме наред. Айде да повлечеш крак, както се казва....
Дороти-чакам и ще следя.
И един римейк на въпроса-абе къде е батко? Абе, къде сте всички?

# 54
  • България
  • Мнения: 2 164

 В скайпа сме  Laughing

# 55
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се похваля и аз изпита за книжка е взет успешно Peace

# 56
  • Мнения: 642
Да се похваля и аз изпита за книжка е взет успешно Peace

Честитооо! Hug
Безаварийно шофиране на детето! Дъщеря ми е толкова страхлива.... Не иска и да чуе на този етап за шофьорски курсове, а днес навършва 18 и може да си изкара курсовете преди да започне лудницата покрай подготовка за матури и кандидатстване. Но неин избор, както реши.
Хубав и успешен ден на всички!

# 57
  • България
  • Мнения: 2 164
   bibisita честито на младия шофьор! Леко и безаварийно каране!


   Mimito_75 честита пълнолетна госпожица! Да е здрава и щастлива, да сбъдва мечтите си!

# 58
  • Мнения: 642
Благодаря, SofiaV!
Надявам се наистина да бъде много щастлива и да продължава да следва мечтите си и да постига целите, които си поставя. Но преди всичко да са ни живи и здрави!

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В понеделник 16-ти среща за час не сме уточнили например 18 часа

МР Пица до НДК.

Общи условия

Активация на акаунт