12-КЛАСНИЦИ 2013/2014 г. - тема на мамите

  • 49 885
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 72
Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали помагала за самоподготовка за матура по БЕЛ?



Благодаря  bouquet

# 61
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, понеже знам, че в темата имаме млади шофьори, та да попитм - каква е цената за явяване на листовки /вътрешен и официален изпит/ и шофиране? Всичко отделно ли се плаща или е към цената на курса?

# 62
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Момичета, понеже знам, че в темата имаме млади шофьори, та да попитм - каква е цената за явяване на листовки /вътрешен и официален изпит/ и шофиране? Всичко отделно ли се плаща или е към цената на курса?
Всеки изпит по 60.00лв.,тоест 60.00лв. листовки и 60.00лв. шофиране.Да не забравяме и БЧК-50.00лв.Цената на курса отделно.

Здравейте!

Бихте ли ми препоръчали помагала за самоподготовка за матура по БЕЛ?



Благодаря  bouquet
И аз се чудя какво да взимам да чете newsm78

# 63
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Малко са май големички, ние да им взимаме помагала. Все пак са достатъчно големички те де се консултират със своите преподаватели   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 121
В някои фирми цената включва всичко освен БЧК. а в други както е написала   foxysilver   разпитайте хубаво какво влиза в цената която ви казват защото има и фирми в които се плаща и вътрешния изпит. Успех на младите шофьори.

# 65
  • България
  • Мнения: 2 164
 Във фирмата, където беше дъщеря ми , курсът струваше 580 лв., допълнително платихме БЧК и явяването на практическия изпит /за последното не съм много сигурна, но мога да я питам/.

# 66
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Малко са май големички, ние да им взимаме помагала. Все пак са достатъчно големички те де се консултират със своите преподаватели   bouquet
Права си! PeaceВинаги има едно Но-господина по бълг . и лит. им прави в началото на срока диктовки и им дава двама автори на единия има преразказ ,на другия интерпр. съчинение.Имат определени дати за които трябва да са готови и това е. HugЧестно казано съм силно притеснена за матурата,знам ,че най лесния начин е записване на курс ,но винаги се опира до пари.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 572
Честито начало на учебната година!

Да са здрави децата ни, с лекота да се справят и да имат късмет! Hug Hug Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 1 266
Много здраве и успешна последна учебна година!  Hug На нас здрави нерви и позитивизъм  Peace

# 69
  • Мнения: 1 120
Успешна учебна година на всички младежи! newsm10

Ще се радвам да ви видя!

# 70
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз очаквам срещата.

# 71
  • България
  • Мнения: 2 164
Честит първи учебен ден на децата и майките им! Да бъде здрава, успешна и щастлива за всички!

 Според дъщеря ми, тя е готова и за матури и за TOEFL и за кандидатстване ... а бе ... нямам грижи в нейните очи  Joy Joy Joy
С оглед на факта, че завършва тази година училище, аз съм се концентрирала повече към нея и съм решила, че годината за брат й ще е по-лека... Какво ме изуми тази сутрин: Отивайки към неговото училище той /4кл./ сподели, че се притеснява от матурите в края на годината  Shocked Аз изобщо бях забравила, че има такъв филм и при него! Питам го: Какви матури? Кой ти каза?... А той: "Ами кака каза, че ще имам матури!" Паднах!  Joy Joy Joy Тя, която според мен е в позиция "Всичката Мара втасала", заобяснявала на брат си, че той има матури!

# 72
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито и от мен на учениците.

София В, тези матури на Лукчо са независими, от тях нищо не му зависи

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 14:08 от Dorothy

# 73
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Успешна учебна година на всички! Да е спорна и изпълнена със сбъднати мечти !
  Hug

# 74
  • България
  • Мнения: 2 164

София В, тези матури на Лукчо са независими, от нях нищо не му зависи


 Доротейке, това го знам. За това още пО ме е яд на сестра му Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт