Re: ♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 1

  • 54 937
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 719
Güneşi Beklerken 5. Bölüm 2. Fragmanı



Жале:Какво си помисли след като видя Джихан ?
Джихан:Как...как си ?
Демет:Нищо !
Жале:Недей ,Демет !
Вярваш ли си ?
На това което казваш ?
Демет:Добре.....добре съм !
Ти...ти как си ?
Джихан:Добре съм !
Добре съм !
Добре съм !
Жале:Беше ясно че един ден това ще стане !
Демет:Какво е пък това сега ?
Джихан:Аз защо ли се ожених за теб ?
Жале:Тоест един ден щяхте да се срещнете в края на краищата.
Тюлин:Не знам !
Може би трябваше да се ожениш за онази глупава селянка
А,чакай спри,но тя те беше изоставила нали ?
Тоест жената те отритва ,а ти още и пази снимките
Джихан:Аз защо ли ти разказвам ?

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 04:44 от Дидзzз

# 16
  • Мнения: 12 719
Güneşi Beklerken 6. Bölüm 1. Fragmanı



Керем:Бях само на 8 години когато за първи път ме отпратихте.
На 8 годинки бях дете !
Оставихте ме сам самичък там !
Баръш:Гласът ти не звучи добре.
Добре ли си ?
Мелис:Не съм добре !
Баръш:Веднага ще дойда не отивай никъде !
Разбрахме ли се ?
Керем:Всеки път когато искате да се отървете от мен мястото е ясно !
Зейнеп:Ако ти не искаш при всяко положение няма да те отпратят насила !
Керем:Ти така си мислиш !
Баръш:Ти сега да не се натъжи заради Керем ?
Зейнеп:Тоест,да !
Баръш:Когато ти казах че е добър човек не ми повярва !
Мелис:Давай удари ме !
Направи това което баща ми остави на полвина !
Тюлин:Какво говориш ?
Мелис:Да беше си останала в онова затънтено място и да беше умряла там!
Севим:Ние решихме и този спор няма да промени нашето решение за съжаление !
Керем:Няма да си тръгна !


Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 05:23 от Дидзzз

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 0
Диди,честито ти нова тема!Много е хубава!  Hug Снощи изгледах сериала дотук и определено ми хареса.С една дума зариби ме!  Wink Не всичко разбрах естествено,но с помощта на преводите ти на фрагманите някои неща ми се изясниха.  Peace Моля те само подскажи какво пишеше в писмото,което Керем искаше да даде на Жале?

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 12 719
Güneşi Beklerken 6.Bölüm 2.Fragmanı



Мелис:Значи до ден днешен си живяла без да знаеш нищо
Ти първо отивай на прожекциите си,гала вечериите няма нищо друго от което да разбираш!
Тюлин:Внимавай как говориш с мен !
Ела тук !
Мелис:Остави ме намира !
Ахмет:Ако Баръш не беше намерил тези кадри и не беше ни ги дал да ги видим......
Керем:Не лъжи татко !
Баръш:Всички които слагат камъни на пътя ти ги пропъди от живота си !
Керем:Баръш не би направил такова нещо !
Баръш:Господин Джихан Зейнеп и аз дори........
Керем:Нямам си никой в този живот !
Само на теб имах доверие,а ти какво направи ?
Ме изхвърли (Направо си му казва че му е бил шута)
Баръш:Не позволявай на никой да те натъжава така !
Става ли ?
Мелис:Нашите ги интересува дали страдам,всъщност искам да си излея омразата към тях !
Керем:Знаеш ли кой е най-добрият път един човек да страда ?
Зейнеп:Ти да не си луд какво правиш тук ?
Керем:Луд съм !
Какво ще направиш ?
Мелис:Не мога да те деля с никой !
Керем:Да си поиграеш с мечтите му !
 




# 22
  • Мнения: 12 719
Диди,честито ти нова тема!Много е хубава!  Hug Снощи изгледах сериала дотук и определено ми хареса.С една дума зариби ме!  Wink Не всичко разбрах естествено,но с помощта на преводите ти на фрагманите някои неща ми се изясниха.  Peace Моля те само подскажи какво пишеше в писмото,което Керем искаше да даде на Жале?
Това което Дилян ли го написа нямаше да го даде на Жале ,а директно на майка си !
Вътре пишеше че Зейнеп е влюбена в Джихан много се ядосах ама Керем ми е слабост !
Какво да го правя  hahaha
Радвам се че ти харесва защото да не ти говоря 3 епизод колко пъти го гледах ! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 12 719


Обаче се чудя как ще се изтърси пред дома и как и вика че луд.
Мисля си че си пийнал малко за да събере кураж да се прави на интересен пред нея
А да знаеш от колко време се пее клюка за целувка ама този етап най-много пак да го боли бузата  Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 0
Оле,Диди,кой зне колко неща не съм разбрала още.Благодаря ти,мила за разясненията.Както всички вече знаем,Керем започва подсъзнателно да се влюбва в Зейнеп.Той дори я рисуваше в един от комиксите си.Само ми е жал за Баръш,зощото е много сладък и не го заслужава образ като Мелис.Аз обаче си мисля,че той може да се влюби в Зейнеп и тогава ела стой и гледай... Thinking

# 25
  • Мнения: 12 719
Оле,Диди,кой зне колко неща не съм разбрала още.Благодаря ти,мила за разясненията.Както всички вече знаем,Керем започва подсъзнателно да се влюбва в Зейнеп.Той дори я рисуваше в един от комиксите си.Само ми е жал за Баръш,защото е много сладък и не го заслужава образ като Мелис.Аз обаче си мисля,че той може да се влюби в Зейнеп и тогава ела стой и гледай... Thinking
Така и ще стане двамата приятели ще се изпобият за едно момиче сигурна съм ,а Мелис е толкова сложна колкото задният ми механизъм и аз мисля че я харесва,но защо прави тези гадории,но пък преди да му лепне шамара след влакчето всичко си беше наред.Да ти кажа хвърлих един поглед на Оригинала БОФ ама защо така не ми харесват тези корейци с тези дръпнати очи седя и гледам ама без интерес докато тука се вживявам направо  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 0
Диди и аз погледнах оригинала,но и на мен не ми допада корейската игра.А освен това,мисля че турската версия се рзличава доста и определено е по-добра.  Peace Прехвърлих само 2-3 неща,но това е което ми направи впечатление.

# 27
  • Мнения: 12 719
Диди и аз погледнах оригинала,но и на мен не ми допада корейската игра.А освен това,мисля че турската версия се рзличава доста и определено е по-добра.  Peace Прехвърлих само 2-3 неща,но това е което ми направи впечатление.
Съгласна съм миличка !
Корейката ми е симпатична само нежна е ,но толкова
Много харесвам Керем до сега не съм го виждала никъде,но наистина е добър като игра
Пък и едва ли момичетата искат ЗейКер заради плочките на Керем .Одеве четох един коментар пишеше следното:Чакам само Керем да свали блузката си и това ако не го е писала някоя пуберка като мен та на умрях си от смях ! Joy
Аз пък му харесвам очите като се опули си личат че са зелени,но на плочките не му отказвам ич 
Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 0
Диди някъде видях,че Керем се е снимал за много чужди продукции.Ако го намеря ще ги сложа тук.А Зейнеп /Ханде Догандемир/ се е снимала в Шубат
Скрит текст:
с Дамла Сонмез,но мисля,че влиза по-късно в сериала
и други.[/b]

# 29
  • Варна
  • Мнения: 0
Ако правилно съм разбрала Керем е учил в Америка
Скрит текст:
Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.

Ето ги и филмите му:
Hell's Haunted Palace (TV movie)
Adam

2013 Günesi Beklerken (TV series)
Kerem
 
2010 Sharktopus (TV movie)
Andy Flynn /Stars: Eric Roberts, Kerem Bursin, Sara Malakul Lane /
 
2008 Killian (short)
Lennox
 
2007 The Architect (short)
Craig Belmont
 
2006 Razor Man (short)
Macalester
 
2006/I Thursday
Grauss

Общи условия

Активация на акаунт