Re: ♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 1

  • 54 945
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 719
Да ви кажа ако Зейнеп научи че Джихан и е татко нещата много ще се усложнят тя се привърза към него,но едва ли ще хукне да му вика татко обичам те !
Освен това Баръш му блесна в очите и за напред сигурно ще ми дига кръвното и Джиханчо като ще и казва че Керем не е за нея и тъй подобни  ooooh!
Жале е болна,но мен не ме е жал за нея тази жена е влюбена в Джихан поне на мен така ми намирисва,но ще видим !

# 46
  • Мнения: 12 719
И аз си мисля че е замесено семейството на Керем в смърта на сем на Баръш но незнам и честно казано ми е голяма питанка в главата.
Ами там не ми беше много опитна Ямур (Мелис) тука като игра по си я бива,но аз съм фенка на Зейнеп харесвам такива трудни момичета и аз съм същата пуля се до едно време и после  Joy
Баръш ме дразни и най-лошото е че направи това,но ако Керем тръгне с Зейнеп той ще се навре пък при тях и пак няма да има щастие,пък Зейнеп го харесва,но докога не е проста рано или късно искам да се събуди и да види кой е за нея 
Whistling
Тя Зейнеп май не знае много кого харесва,ама айде да видим.Simple SmileМежду другото Керем,когато е идвал към Турция има снимки в Instagram от София и пише,че се е видял с приятелите си от там.Дали пък няма някаква българска жилка?!:)Никъде не можах да намеря къде е роден.
[/quote]Е колко хубаво,но аз не живея в София за да шпионирам летището  Mr. Green
Впрочем бяха писали някъде в фейса,но и аз немога да си спомня.
Колкото до Зейнеп очите и играят по Баръш,но истинската си любов ще преживее с Керем то си е повече от ясно ! Heart Eyes

# 47
# 48
# 49
# 50
  • Варна
  • Мнения: 0
Да ви кажа ако Зейнеп научи че Джихан и е татко нещата много ще се усложнят тя се привърза към него,но едва ли ще хукне да му вика татко обичам те !
Освен това Баръш му блесна в очите и за напред сигурно ще ми дига кръвното и Джиханчо като ще и казва че Керем не е за нея и тъй подобни  ooooh!
Жале е болна,но мен не ме е жал за нея тази жена е влюбена в Джихан поне на мен така ми намирисва,но ще видим !


Определено за Зейнеп ще е шок в началото,защото тя явно много обича баща си.Винаги споделя с него в мислите си.А иначе Жале определено е харесвала Джихан.Нали я даваха как го преследва и как чопли семки с часове пред бейзболната площадка,но в последствие той се влюби в Демет.Затова и Жале скри писмото на Демет,в което тя пише,че е бременна,а каза на Джихан,че Демет го е зарязала.

# 51
  • Мнения: 12 719
Да ви кажа ако Зейнеп научи че Джихан и е татко нещата много ще се усложнят тя се привърза към него,но едва ли ще хукне да му вика татко обичам те !
Освен това Баръш му блесна в очите и за напред сигурно ще ми дига кръвното и Джиханчо като ще и казва че Керем не е за нея и тъй подобни  ooooh!
Жале е болна,но мен не ме е жал за нея тази жена е влюбена в Джихан поне на мен така ми намирисва,но ще видим !


Определено за Зейнеп ще е шок в началото,защото тя явно много обича баща си.Винаги споделя с него в мислите си.А иначе Жале определено е харесвала Джихан.Нали я даваха как го преследва и как чопли семки с часове пред бейзболната площадка,но в последствие той се влюби в Демет.Затова и Жале скри писмото на Демет,в което тя пише,че е бременна,а каза на Джихан,че Демет го е зарязала.
Съгласна съм !  Peace
Но, аз се страхувам ако стане нещо между Керем и Зейнеп което ще стане
Баръш как ще се отлюби от Мелис така набързо и той ще стане като Толга ония както катастрофира и го дава на късо  Joy
Но тука ще е по трагично просто усещам как скоро двамата приятели ще се хванат за гушите  Rolling Eyes

# 52
  • Варна
  • Мнения: 0
Тази снимка носи невероятен заряд.Толкова са истински... Embarassed

# 53
  • Мнения: 12 719
Тази снимка носи невероятен заряд.Толкова са истински... Embarassed


Да бе наистина аз сега се замислих за един сън какво правиха без да се цункат какво ни чака по натам не е ясно
Или са много добри в играта и целят да ни заблудят или се е зародило нещо меджу тях и в реала аз друго обеснение нямам 
Joy Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 12 719


Мои колажчета  Hug

# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 0
Диди,снощи пак си творила красоти.   bouquet


И съдбоносната флашка...

# 57
  • Мнения: 11 820
Диди, Hug супер са колажите мехлем за окото   bouquet

# 58
  • Мнения: 12 719
Диди, Hug супер са колажите мехлем за окото   bouquet
Радвам се че ти харесват  Hug Flutter

# 59

Общи условия

Активация на акаунт