Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 931
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535



Добро утро! Grinning Докато не е станало горещо в темата, да ви покажа огнените сцени от рекламата на  MBC-1 за "20 dakika" Rolling Eyes На арабите ще им стане още по- топло, защото се започва... Wink

А Джансел ни предлага чрез туита си, едно клипче за спасяването на две кученца. Видях, че е снимано в САЩ, но не съм много наясно дали не е международна организация и каква е връзката с Джансел newsm78 Слагам ви го като линк : http://www.youtube.com/watch?v=fXcL_gt7L-A



Хубав ден и внимавайте със слънцето, защото загарът говори за вас Grinning Вижте как:

Скрит текст:

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug страхотен е трея на арабите, направо приковава вниманието!  Peace

А за споделеното от Джансел...  Thinking може да се дължи на това, че и тяхното семейно куче е бигъл, пък... може и да са решили да си вземат второ?  newsm78



И малко истински герои  Wink, след забавните ни котешки  Peace

# 32
  • Мнения: 4 535
http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/tuba-buyukustun-alisveriste?p=2

Gabi, Гуги толкова казва:

Arkadaşlarıyla buluşan ünlü oyuncu, onlarla birlikte mağazaları dolaştı.

Приятели изпълнени известната актриса, магазини, отиде заедно с тях.

Büyüküstün, alışveriş turunun ardından arabasına binerek evinin yolunu tuttu.

Büyüküstün, шопинг тур, после тръгна към вкъщи с кола.

Tuba Büyüküstün, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Tuba Büyüküstün, Nişantaşı'ndaydı-рано през деня.

# 33
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Знам,  когато да надникна в темата Laughing От почти всичко си имаме! Най-вече настроение.
Габи, Цвети, НАдин Hug

Габи скоро не си се появала, ама го направи с гръм и трясък Hug Едва ли ще получиш отговор, поне от Туба Wink
Цвети, копвам и на тази страница колажчето Peace
Снимките отдавна  свършиха, но формата й продължава да е "затворническа".

На арабите - приятно гледане. Но с дублажа се е позагубило въздействието от съчетанието глас, музика и картинки Peace А и гледам, по друг начин е направено промото.  Губи ми се драматизмът, напрежението, шокът. Интересно, какви ще са отзивите там. Може би по инерция, но ги смятам с по-различни възприятия Peace

НАдин, от началото на клипа разбрах, че Нала е порода бийгъл  и че става въпрос за спасяването на две кученца, които са живели цял живот  в клетка в медицинска лаборатория.

А някои фенове отправят апел към Туба да й станат "жертви" следващата ваканция или с две думи да я видят наживо. Е, гуги така ми каза Peace

Хубав и мързелив летен ден Hug

Последна редакция: сб, 03 авг 2013, 10:05 от Bagi

# 34
  • Мнения: 4 535


Ето я и новата седмична корица от Гърция Grinning Пак сме център Peace Сигурно пише и за летните почивки на Берен и Енгин, съдейки по малките снимки Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 192
[videohttp://vbox7.com/play:56c2d4c8][/video]

http://vbox7.com/play:56c2d4c8

# 36
# 37
  • Мнения: 4 535


И другата нова корица, която чаках /3- 9 август/   Wink Туба....и пак Туба Joy

Така сме фенките на Туба и последната и фотосесия Wink Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 03 авг 2013, 15:02 от nadine1111

# 38
  • Мнения: 4 535

Кирилова, с лека корекция си позволих да го вградя клипчето Grinning Сега ще го погледна и аз Peace

Последна редакция: сб, 03 авг 2013, 15:12 от nadine1111

# 39
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 40
  • Мнения: 41 799
Добър ден!

Малко късно влизам в темата,но сега имам възможност.
 
Габи,Цвети,Надин,Баги,Кирилова,Ваня-привет! Hug

От снимките-Туба е била в Нишанташъ с приятели.
  Красива както винаги и с кок,за да и е хладно.

За снимките,  колажите и клипчетата -благодаря.

Приятен ден!
 

# 41
  • Мнения: 4 535

read more careful now...
because lower the ratings of the series Dakika 20 Tuba Buyukustun ,who divided role main with Ilker Aksum ,the series had to be stopped earlier than expected ....because of this,Tuba Buyukustun,began to more carefully choose the scenario that she will play....in decision making is supported by her husband, by Onur Saylak, and her entourage ... her increased attention in the choice by the scenario , has been expanded and to the partner with whom she will play....before deciding where and what to play ,the actress will go on holyday abroad ,accompanied by her husband and her twins Maya and Toprak...upon returning from this vacation will make a decision on the matter..
.

Това пак ми прилича на пълнеж и "жълтинка"  newsm78 Няма посочен изтичник Naughty

# 42
  • Мнения: 8 484
Здравейте. Hug Hug Hug

Искам да ви попитам нещо - знаете ли какво се случи с филма "Синята вълна"/"Mavi dalga" с Онур Сайлак и Хазал Кая? Имам предвид кога излезе по екраните, излязъл ли е и къде мога да го открия, за да го гледам, дори и да е без превод. Благодаря ви предварително.  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 235
Здравейте, момичета в този топъл августовски ден!

Мерси на всички вас за снимките, коментарите и музиката   bouquet
Значи Туба все пак пазарува Wink И са я засекли папараците Whistling
Да се надяваме да я засекат и на някоя детска площадка Peace


read more careful now...
because lower the ratings of the series Dakika 20 Tuba Buyukustun ,who divided role main with Ilker Aksum ,the series had to be stopped earlier than expected ....because of this,Tuba Buyukustun,began to more carefully choose the scenario that she will play....in decision making is supported by her husband, by Onur Saylak, and her entourage ... her increased attention in the choice by the scenario , has been expanded and to the partner with whom she will play....before deciding where and what to play ,the actress will go on holyday abroad ,accompanied by her husband and her twins Maya and Toprak...upon returning from this vacation will make a decision on the matter..
.

Това пак ми прилича на пълнеж и "жълтинка"  newsm78 Няма посочен изтичник Naughty
Надин  Peace и за мене е "пълнеж". Лято е, няма много новини (да не кажа 'ич)
"Минутите" бил спрян по-рано от очакваното така, че Туба сега станала по-внимателна при избора на сценарии (бих попитала: А кога не е била? newsm78) Освен към сценария, щяла да бъде по-взискателна и  към бъдещия си партньор.И Онур, и "антуражът й"  я подкрепяли в тези нейни решения . Преди да вземе решение ТБ заедно със семейството отивали на почивка в чужбина. След като се прибере, щяла да вземе решение по въпроса.

Аз бих искала да съм така
Скрит текст:

Вместо това "действах" под дилемата на скритото в първия пост на Цвети  Peace днес  ooooh!

Дали да не се поразхладим с нещо?  Rolling Eyes

Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 2 195
Кирилова, рядко гледам клипчета, признавам си без бой, ама клипчетата, които си ни сложила си ги изгледах с удоволствие, Ети подбира кадрите според думите на песните Hug
Злати, дано вече си във форма Hug


read more careful now...
because lower the ratings of the series Dakika 20 Tuba Buyukustun ,who divided role main with Ilker Aksum ,the series had to be stopped earlier than expected ....because of this,Tuba Buyukustun,began to more carefully choose the scenario that she will play....in decision making is supported by her husband, by Onur Saylak, and her entourage ... her increased attention in the choice by the scenario , has been expanded and to the partner with whom she will play....before deciding where and what to play ,the actress will go on holyday abroad ,accompanied by her husband and her twins Maya and Toprak...upon returning from this vacation will make a decision on the matter..
.

Това пак ми прилича на пълнеж и "жълтинка"  newsm78 Няма посочен изтичник Naughty
Надин, дори не е жълтинка, направо си е пълнеж Mr. Green В общи линии това е текстът: След преждевременното спиране поради нисък рейтинг на минутките, където си поделяла гл. роли с И.А., Туба по-внимателно си подбирала сценария и партньора. Помагали й съпругът й и антуражът й....Сега ще почива в чужбина с семейството си...като се върне ще направи своя избор.

Ами нищо ново, че даже и лъжливо. само не навързано според истината.

Била е в чужбина. Естествено си е почивала с децата и мъжа си. Рейтингът на 20 минути не бе висок. Дотук с фактите. Другото си е пълнеж според както му е дошло на автора.

20 минути не е спиран преждевременно, а това че е продаден в 30 страни и не само арабски си е своего рода признание, още повече е направил впечатление в Америка, първенецът в производството на всякакъв вид сериали и то не като традиционната турска сапунена драма. А и Илкер бе на ниво. Изгради си образа и не остави съмнение.

Загледах "Son" - Гуга  Hug На същия продуцент. Ами донякъде (оше съм в началото)  ми напомня на 20 минути.  Динамично, драматично, накъсано. И там всеки епизод се отмерва с определен период от време и там цъка механизъм и се плетат нишки.... И този сериал е бил с предварително определен брой епизоди и той уж е спрян поради нисък рейтинг, ама и той се продава успешно. Peace Та толкова за писаниците по разните медии Peace

И още нещо, вече за писаното от феновете. Толкова се писа и се тюхка какво може да се очаква от тези сценаристи в Минитките, защото в Мълчаливите....Ами първо какво може да се очаква от римейк на Sleepers newsm78 Страхотен, но много тежък филм. И второ, други сценаристи пишат по подобен начин. Според мене, продуцентът има по-голямо влияние как ще изглежда и звучи даден филм. Thinking  Това само  от видяното в два сериала, по-различни, с по-съвременно звучене и без конкретни особености на турския (в случая) бит и традиции. Проекти с подобна "съдба".
Просто хората си пишат  ангро - не гледат, а чули и видели по нещичко отнякъде, правят обобщения, за да се изкажат и те, и да звучат компетентно.

Снеже, май нещо се говореше, че е готов и за представяне първо в Холандия (продуцентите бяха холандци newsm78), но нищо конкретно. Мисля си, дали не чакат новия сезон Thinking Ама това от мене, някой може да е по-осведомен. Peace

ПП Канти, аз докато си пусна поста в лятната жега и ти си ме изпреварила Wink  Peace

Общи условия

Активация на акаунт