Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 696
  • 486
  •   1
Отговори
# 240
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Момичета благодаря.
Да, Огледалце, огледалце.
Само да го намеря и ще го гледам. Flutter

# 241
  • Мнения: 4 871
Обожавам Десетото кралство! Heart Eyes  Когато излезе през далечната 2000г. толкова често го гледах, че го бях научила наизуст. И аз харесвах Вълчо  Blush

# 242
  • Варна
  • Мнения: 633

eovin27, благодаря! само да ми остане малко повече свободно време и ще го почна Simple Smile 

# 243
  • Мнения: 1 531
PISSSanka   Hug Приятно гледане!  Grinning

# 244
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Почти всяко лято се присещам за разкошните бразилски сериали с много плаж, много смях и много слънце- "От обич", "Страсти под слънцето", имаше и един с фотограф-милионер, много си падах по него Blush

# 245
  • Мнения: 6 546
От вторник 13.30 часа по Евроком започва повторението на "Като огън и лед"("La costena y el cachaco") -



Сюжет:
   
Казват, че когато се стигне до вкусовете на съдбата, тогава всичко е възможно.

Той е Антонио Андраде или просто Тоньо, млад петролен инженер. Антонио произхожда от заможно семейство на висшето общество от столицата Богота. Всъщност Антонио е роден със сребърна лъжичка в устата и цял живот е бил привилегирован.

Тя е София Гранадос или просто Софи. Умопомрачителна красавица от крайбрежието на Баранкила, произхожда от обикновено семейство и има диплома от университета със специалност “Туризъм”.

Той е организиран, сериозен, взискателен и амбициозен. Най - важното нещо за него е кариерата. Тя е непринудена, жизнерадостна, весела, безгрижна, независима купонджийка, която просто иска да бъде щастлива. Те и двамата имат връзки, но много различни. Момичето от крайбрежието и градското момче, съдбата има планове за тях.

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 01:04 от sabina_m

# 246
  • Мнения: 14 490
Почти всяко лято се присещам за разкошните бразилски сериали с много плаж, много смях и много слънце- "От обич", "Страсти под слънцето", имаше и един с фотограф-милионер, много си падах по него Blush

От обич в момента върви по битиви лейди от 20.30 делнични вечери Peace

# 247
  • Мнения: 6 546
Почти всяко лято се присещам за разкошните бразилски сериали с много плаж, много смях и много слънце- "От обич", "Страсти под слънцето", имаше и един с фотограф-милионер, много си падах по него Blush

От обич в момента върви по битиви лейди от 20.30 делнични вечери Peace

Обаче дублажът е ужасен.

# 248
  • Мнения: 285
Здравейте Simple Smile
 
Някой знае ли от къде мога да намеря Моя сладка Валентина? ( Mi gorda Bella)

# 249
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте, търся конкретно Далас (първият) сезон 4. Може ли някой да ми помогне? Благодаря предварително!  bouquet

# 250
  • Мнения: 1 531
Здравейте Simple Smile
 
Някой знае ли от къде мога да намеря Моя сладка Валентина? ( Mi gorda Bella)
Има го сериалчето,което търсиш на руски ,в rutracker.org,като напишеш заглавието Mi gorda Bella и ти излиза,но трябва регистрация преди това,за да може да се ползва торента.Има го и онлайн сериалчето в  latino serialo.ru

# 251
  • Мнения: 1 705
Привет!
Има ли някъде "Страсти под слънцето" с бг аудио?
Намирам във VBOX 7 на руски, но не ми е много добър и няма да мога да схвана за какво се разказваше.
Благодаря!

# 252
  • Мнения: 6 546
Привет!
Има ли някъде "Страсти под слънцето" с бг аудио?
Намирам във VBOX 7 на руски, но не ми е много добър и няма да мога да схвана за какво се разказваше.
Благодаря!

  За бразилския ли сериал? Него го няма. Много отдавна го даваха, когато можеше да се записва само на касети. И нямаше интернет. Чак след години се шашнах, че музикалната тема (международната) на Джуди и Тадео през 1998 г. е била "Ангели" на Роби Уилямс. doh

# 253
  • Мнения: 9 052
Имаше един сериал за една английска благородничка на която мъжа и умира и тя се оказва затрупана с дългове ... но не си признава и наема една австралийска емигрантка (мисля нелегална) за прислужничка, като се сдружават и непрестанно правят разни планове как да свържат двата края и да не покажат че са бедни, момичето мног ои помага. Има и един полицейски инспектор , влюбен в Лейди когото непрестанно разиграват, но и той им помага Simple Smile
Имате ли идея как се казваше сериала на български и на англйски?

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
Имаше един сериал за една английска благородничка на която мъжа и умира и тя се оказва затрупана с дългове ... но не си признава и наема една австралийска емигрантка (мисля нелегална) за прислужничка, като се сдружават и непрестанно правят разни планове как да свържат двата края и да не покажат че са бедни, момичето мног ои помага. Има и един полицейски инспектор , влюбен в Лейди когото непрестанно разиграват, но и той им помага Simple Smile
Имате ли идея как се казваше сериала на български и на англйски?

О, да, ето този, беше ми от любимите. Наскоро го търсих, но не го открих.

Общи условия

Активация на акаунт