Пере, чисти, търка СЕПТЕМВРИЙСКА мама таткото побърква. Тема № 22

  • 27 906
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 187
запис и отивам да лягам,утре ще ви чета

# 61
  • Мнения: 78
Мамчета, извинявам се за въпроса, малко ми е такъв ама...  Embarassed Embarassed Embarassed Като, сте ходили по голяма нужда, да сте забелязали, дали имате зелени изпражнения? Аз, сега видях и ми стана странно...  Thinking Тъмно зелено, съпроводено от разтройство... Какво, ли значи? От 3 дни пия желязо Феро-фулгамма, понеже съм имала нисък хемоглобин, може и от това да е....  newsm78

# 62
  • Мнения: 126
мисля че е от желязото че то оцветява акито, и аз пия желязо и акито ми е много тъмно почти черно

# 63
  • Мнения: 78
мисля че е от желязото че то оцветява акито, и аз пия желязо и акито ми е много тъмно почти черно
Да, сега се сетих, че пазя листовката и прочетох. Било, нещо като реакция от поемането му, но не било опасно.

# 64
  • Мнения: 285
Ей , точно днес си мислих за туитито, че не се е разписвала ....
Благодарим ти ММ на Туитито , че ни информира за нейното състояние . Предай и  , че всички тук сме с нея и че и желаем да устиска до 16-ти  Praynig Praynig Praynig
Хахахаа сега прочетох гатанката  Laughing Браво , че в такива моменти се намира и място за хумор  Peace

# 65
  • Мнения: 2
Miimiiнka от желязото трябва да е, споко

# 66
  • Мнения: 5
Здравейте, коремчета Hug Да се включа и аз в новата темичка, че нещо доста изпуснах Crazy Почивните дни имахме гости, беше пълна лудница и чак днес ги изпратихме. Изморих се от разходки и вчера вечерта като си погледнах краката ми се прирева #Crazy огромни и дебели пръсти и глезени Cry Днес са малко по-добре, но не спаднали съвсем.
В петък ми излязоха резултатите от изследванията - имам гъби в урината и вече за трети път през бременността си слагам глобули Sad
С ММ ни тресе яко треска около бебчо hahaha Снощи милия даже говореше на сън за бебка hahaha

# 67
  • Мнения: 70
Стискам палци, Tuitito да си гушкате пухкави бебчетата след поне 10 дни и много Hug

# 68
  • Мнения: 2
И моите крака и ръце са подути доста, особено ако съм излизала.

Стискайте палци утре сутрин, че съм на преглед preggo Ще пиша после.

# 69
  • Мнения: 15
Таня,успех от мен на прегледа  Hug
Стискам палци на Туитито бебчовците да са добре и да си трупат килограмчетата  Hug

# 70
  • Мнения: 29
Добро утро сладурки Simple Smile
Аз по-навик си ставам с мъжлето да си пием кафенце рано рано и ще го изпращам на работа след малко Simple Smile
Танче палчета за прегледа и ще те чакаме на отчет  Hug
Кики според мен имаш голяма нужда да ходим да ядем сладолед и за това така си се понадула  Joy За гъбите много кофти  ooooh!
Аз днес съм да си взема б.л. та дано и аз нямам проблеми  Peace

# 71
  • Мнения: 327
 Добро утро момичета!
 Успех на всички, които са на прегледи днес!
 Туитито, стискай още няколко дни.
 

# 72
  • Мнения: 931
Mimiihka, и при мен има такъв ефект от желязото Confused А разстройването на естествения ритъм на ходене до тоалетна ми влияе много зле - малко да се разцентровам и почва да ме боли корем и да имам контракции  Confused Сега в петък трябва да ми дадат направления за изследвания и много силно се надявам хемоглобинът да е на поносими нива, че да мога да не го пия това желязо...

# 73
  • Мнения: 218
Стискаме палци на tuitito, да удържи фронта  и след 10 дни да си гушкате бебоците.

# 74
  • Мнения: 0
M на туитето, туити, стискаме палци! Много мило, че сте отделили време да ни пишете!   bouquet Танче, успех на прегледа! Нинка, всичко ще е наред с болничния, само гледай да го подпечатат и изведат - че аз така си тръгнах и после се връщах  Joy

Общи условия

Активация на акаунт