Време е за Икеа! - Тема 18

  • 85 279
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
За икейските матраци - аз имам 3 броя - един изцяло от мемори пяна в детската, един топ матрак в нашата спалня - нямаха 180/200 мемори пяна и се принудих да си взема топ матрак и един пружинен твърд - най-евтиния вариант - на вилата. Изключително съм доволна - имат пробен период, май беше 45 дни, много са удобни за сън. А последния - пружинния - на цената на еднолицев бг матрак от най-долно качество е просто супер. И още нещо - продава се навит на руло и може да се транспортира с кола. Изключително удобство беше това за нас Simple Smile Имат и 10 години гаранция Simple Smile

Значи няма какво да се чудя, по добре пружинен на Икеа, отколкото за същата цена български с 2 години гаранция  Wink

# 61
  • Мнения: 3 609
Наскоро бях в един хотел в Германия и буквално разпертушиних леглото, за да видя защо е толкова удобно. Имаше топ-матрак, но не успях да видя марката. Никога не съм се интересувала от матраци, затова ми беше трудно да преценя дали е мемори пяна, смятам, че беше такъв. Потъваше много приятно. Какво ви е мнението, дали да търся цял матрак или само топ?

# 62
  • Мнения: X
И едни малки холни масички 55х55 за 15лв. как са като качество?

Чудни са. Heart Eyes И много леки Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 263
И едни малки холни масички 55х55 за 15лв. как са като качество?

Чудни са. Heart Eyes И много леки Simple Smile
         Аха. И даже онзи ден им бяха сложили цена 9.90. Точно до сектора за самообслужване стояха едни до други с цена 15 и ~ 10 лв., не разбрах дали конкретен цвят е на по-ниската цена.
         В момента ползвам такава, супер е!

# 64
  • Мнения: 4 263

Цитат
Момичета, сдобих се с кухни от ИКЕА. И мивки. Без отвори за смесителя. Имам записана дата за безплатен монтаж, обаче няма да издържим да ги чакаме почти един месец.
            Можете ли да ме посъветвате, къде могат да пробият отвора за смесителя на мивката? Забравих да попитам в ИКЕА.

Ами честити кухни!  Simple Smile Колко са?

Аз не съм сигурна, че Икеа изобщо извършват подобно нещо, мисля, че монтажа се състои само в сглобяване на шкафовете. Не съм сигурна, де, не сме ползвали услугите им за кухнята. За отворите най-бързо ще стане ако сами си ги направите, не е голяма философия, само машинка ви трябва. А сигурна ли си, че мивката трябва да се пробива? Питам, защото една приятелка си взела мивка без да мисли за смесителя, тя пък не ставала за пробиване и беше голяма драма Simple Smile

Да се допълня, с това мисля че сами ще се справите http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=12033

Да, с този инструмент работят и монтажниците. У нас като сглобяваха кухнята, доста зор видяха, докато пробият дупката ... имах усещането, че за първи път го правят ... Но вече би трябвало да са понатрупали опит.  Simple Smile
             Благодаря за отговорите! Питахме в Бриколаж, ама не дупчат чужди мивки, иначе услугата струвала 10 лв. Ударих на камък и в Практикер, Баумакс... Ще си го вземем този инструмент за пробиване, ММ ще го прави за първи път и се надявам да се справи добре.
      soho doll, добре, че ми показа тази джиджавка!  Hug  От кой ръкав ги изваждате тези линкчета, имам чувството, че гледаме различни каталози, а уж зяпам внимателно... Laughing
      Кухните ще са две. Спряхме се на нискобюджетния FINDIG. Сглобяват се лесно и приятно.

# 65
  • Мнения: 1 172
Здравейте, искам да попитам за матраците? Имате ли мнение? Този http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=6969 например? Или пружинните? Трябва ми не много скъп матрак.


миналата година избирахме матрак, бях се насочила към икейските заради цената, но отделих време да потърся коментари в интернет - разбира се, на потребители от други държави- не намерих нищо позитивно. И така от дума на дума попаднах на българска фирма, която никога не бях чувала ( но иначе се оказа,че държи второ място на пазара у нас след Магнифлекс) с не толкова евтини,но съвсем достъпни цени и бих се осмелила да кажа,че когато човек инвестира в здравето си, макар под формата на матрак, не бива да бъде пестелив  Peace

# 66
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 124
Amelly, не знам кои английски сайтове си чела, но за матраците аз нищо отрицателно не съм прочела, много ги хвалят дори. Говоря за ревютата в UK.

# 67
  • Мнения: X
Здравейте, искам да попитам за матраците? Имате ли мнение? Този http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=6969 например? Или пружинните? Трябва ми не много скъп матрак.


миналата година избирахме матрак, бях се насочила към икейските заради цената, но отделих време да потърся коментари в интернет - разбира се, на потребители от други държави- не намерих нищо позитивно. И така от дума на дума попаднах на българска фирма, която никога не бях чувала ( но иначе се оказа,че държи второ място на пазара у нас след Магнифлекс) с не толкова евтини,но съвсем достъпни цени и бих се осмелила да кажа,че когато човек инвестира в здравето си, макар под формата на матрак, не бива да бъде пестелив  Peace

Напиши ми на лични коя е фирмата, че искам хубав матрак за детето. Като цяло към момента ми е приоритет да се нанесем в новото жилище срещу много малка сума за ремонт, пък после ще доправяме ако се наложи, но си права че с матрака не бива да има компромис.


Благодаря за мненията за холните масички, видях че има и от 10 и от 15лв. и разликата май е само в цвета Wink

# 68
  • Мнения: 49
Здравейте, искам да попитам за матраците? Имате ли мнение? Този http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=6969 например? Или пружинните? Трябва ми не много скъп матрак.


миналата година избирахме матрак, бях се насочила към икейските заради цената, но отделих време да потърся коментари в интернет - разбира се, на потребители от други държави- не намерих нищо позитивно. И така от дума на дума попаднах на българска фирма, която никога не бях чувала ( но иначе се оказа,че държи второ място на пазара у нас след Магнифлекс) с не толкова евтини,но съвсем достъпни цени и бих се осмелила да кажа,че когато човек инвестира в здравето си, макар под формата на матрак, не бива да бъде пестелив  Peace

Напиши ми на лични коя е фирмата, че искам хубав матрак за детето. Като цяло към момента ми е приоритет да се нанесем в новото жилище срещу много малка сума за ремонт, пък после ще доправяме ако се наложи, но си права че с матрака не бива да има компромис.


Благодаря за мненията за холните масички, видях че има и от 10 и от 15лв. и разликата май е само в цвета Wink

и мен ме интересува името на фирмата за матраци..ако може и на мен едно писъмце на лични с името..Благодаря предварително

# 69
  • Мнения: 8 995
аз също се интересувам от матраци

# 70
  • при моите любими
  • Мнения: 2 591
A аз само ще вляза да се оплача как влязох днес да разгледам намалената зона и пред мен купиха спалнята, която съм си хареса, на половин цена, защото е била мостра  Cry  За втори път ми се случва да ми взема нещо хубаво под носа от там. А зеления диван още си стои и е на цена 1300лв. Поседнах на него и беше удобен. Но и на мен не ми трябва подобен зелен, но е готин.

# 71
  • Мнения: 3 609
Включвам се и аз с молба за името на Българската фирма за матраци!   bouquet

# 72
  • Варна
  • Мнения: 98

Искам да питам някой има ли това детско легло http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=1711 , понеже е разтегателно каква подматрачна рамка трябва да си взема? Искам да го ползвам първо с най-малкия размер - 135, после да го направя 160 например и не ми е ясно как ще стане номера с подматрачната рамка? newsm78 Всеки път нова ли?

Аз също съм се насочила към това детско легло. ПО мои наблюдения подматрачните рамки са направени така, че да се "свиват' . Самите летви са залепени някакси за една текстилна лента и могат да се доближават една до друга. Но мога и да греша в предположението си, че така се процедира с това легло.

Писах им мейл и наистина е така, взема се максималния размер рамка(80/200) и се свива точно както си казала, благодаря за отговора. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 945
Днес бях приятно изненадана - в пощенската кутия намерих новият каталог на Икеа Grinning
Смятам да полегна и да му отделя доста време Mr. Green
Не живея в България, не знам при вас получихте ли го вече/

# 74
  • В кошера...
  • Мнения: 529
При нас даже и на сайта не се е представил още. Но го разгледахме в американския сайт благодарение на едно момиче тук!

Общи условия

Активация на акаунт