Отговори
# 60
  • Мнения: 615


Момичета утре сме на ТФЕ, моля за палчетата ви за добри резултати.

П.С. Момичета защо като искам да публикувам, преди да го направи ми казва, че в заглавието е дълго и за да публикувам трябва да изтрия няколко символа от заглавието.
Имаш стиснати палчета  Praynig
на мен също ми излиза така и докато се усетя да трия от него няколко поста ми "изгоряха", а както съм ограничена във времето, въобще и не се мъчих пак да пиша  Stop

# 61
  • София
  • Мнения: 1 978
Здравейте.
Ние бяхме уикенда на Рибарица на вилата н кума ни.Много хубаво си прекарахме.Децата много слушаха,особено беба,много ми е добричка.
Сега ме тресат едни драми,мои си вътрешни,малката е толкова нежна и е толкова привързана към мен,че не си представям как ще тръгне на градина.Не че е приета и се очертава скоро,но пак го мисля.Баткото ми разказва едни неща от неговия кратък опит в държавната детска градина и ми настръхна косата.А преди това ходеше на частна и беше съвсем друго.Искам малката да запиша там,поне знам,че ще е обичана и ще се държат добре с нея,ама засега ми е скъпо.Ох оплаках се,просто не мога да разбера как може да има толкова лоши учителки и то спрямо малки дечица  Sad

Иначе за яденето ние ядем по много малко,направо нищожни количества храна и то по-скоро обща,но и аз не го мисля,когато прояде тогава:)Нали си цока кърма доволно:)

# 62
  • Мнения: 73
Мимка стиснати палчета от нас.

# 63
  • Мнения: 0
Иве , много целувки и за вас  Hug И аз много искам пак да ви видя  Wink
*Цветенце* , щом Йоан си хапва и купените пюрета , давай си малко почивка и не се тормози . И аз имам много домашни продукти , но понякога ми идва в повече да сготвя за всички , да оправя + да излезем няколко пъти на ден с колелото и количката , давам си почивка , няма как . Готови пюрета , готова храна за нас да презаредя и аз малко батериите  Embarassed
ivaneliq_q  , браво , че вече сте добре . Това да се чува от всички  Praynig
mimka_8 , много ти благодаря  Hug Стискам палци за утре  Praynig Всичко ще е наред  Wink
hetera , то това с учителките , като със съседките на Меци  . Не се колебай да разпитваш за госпожите други майки .
 И Лъчко много бърза като му давам да се храни сам . То такива парчета отхапва , че се принуждавам тези дни аз да му държа , като си слагам пръста да не може да отхапе много . Днес му давах филия със сирене , ей не е преглътнал иска , подивя от зор . Много бърза  newsm78 Иначе тези дни сме сами с него . Баткото е при братовчедите , а тати най-сетне май ще започва работа . Казвам май, защото още не е подписал договор , дано  Praynig Сутрин като стане Лъчко почва да оглежда и явно е свикнал да ги вижда като минаваме от стая в стая , казва ту "тата" , ту "бати " . Много е смешен как се оглежда  Laughing
 Свекърите са решили да идват в събота да видят Лъчко за Р.Д.  Shocked  Ще им е за втори път от раждането та си е събитие . Друг е въпроса , че имахме други планове за почивните дни , ама да не ставам съвсем дребнава  Embarassed
 Момичета , вие правите ли дневници на бебетата ? Аз , да . И сега ми е много интересно като чета нещо от дневника на Венци и съпоставям . Той също си чете и му е забавно .
 

# 64
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Цвете върви, не се оплаквам .. всеки ден с различен успех - един ден цъфтим като майска роза, друг ден се счупваме от рев .. добре, че рехабилитатора ни е кален, та не се връзва на драмите Mr. Green също така ни препоръчаха да направим и няколко процедури в Пловдив, в специализираната клиника за рехабилитация на деца с парези .. ама все още не съм задействала нещата, защото разбрах, че в момента по-голямата част от персонала е в отпуска и графика е запълнен .. та евентуално ще се борим за място през септември или октомври и така ..
Емили как го правиш този дневник .. на мен ми е минавало през ум да направя нещо такова .. ама не съм съвсем наясно как да го организирам, а пък ми се ще да запиша всичко, което все още помня покрай грижите за Ема, за да има какво да си чете като порасне Blush

# 65
  • Мнения: 5 173
И аз си водих дневник Flutter. До 15 март съм. Мисли, чувства, гледни точки, стихчета, песнички, развитието на бебето по седмици ей такива неща списвах. Не ми остава време за него, за огромно мое съжаление Tired.

# 66
  • Мнения: 280
Меци за клиника Медлайн ли говориш. Там работи един от най-добрите д-р Янакиев. Ние с Шушулчето водихме децата при Арнаудов и той работи там. Тогава за нашия намален мускулен тонус искаше да ни праща на някакви процедури. Дано все по леко минават при вас нещата  Hug Praynig

Емили аз на каката пишех важните неща в един тефтер и сега като се сетя поглеждам там да сравнявам. Сега ни подариха един дневник, който е за брат/сестра, но съм много не сериозна да го попълня. Надявам се да ми дойде музата и да ми остана свободно време.

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте момичета
да се запиша и аз. ние бяхме малко на Бг и нямах много време за нет и така пропуснах половината стара тема
Гери   bouquet
дейза, честито християнче
дарклейди   smile3518 върна ме почти 1 година назад и си поплаках. честито зъбче на Сами
всички болнички бързо да се оправят
мимка имате палчета и от нас  fingerscrossed
шушулче чакам с нетърпение да се похвалиш
аз исках да ви питам вие какви обувки сте купили на дребните ортопедични или буйки?

# 68
  • Мнения: 0
Меци , взимам си един хубав тефтер и периодично записвам неща от ежедневието на детето . Започвам от раждането , разказвам и описвам важни неща , може да не е на самия ден , но гледам да е около докато още помня . Примерно кога е казал "мама" , първото зъбче и все такива . Много е полезно и интересно . Обикновено пиша вечер , когато всички спят  Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 3 123
Мими,стискам палци! Praynig

иванеля,браво,че вече сте добре!Да не е карала розеола с тази Т и обрив.

Да се оплача,че и Никола е болен. CryОт снощи е с висока Т и не е спадала изобщо.Спада до 38-38,5 и после пак качва,до 39,6 стигна.Хич не дава да му я меря -ни в дупе,ни под мишница и е голяма драма.Иначе няма друго-ни сополи,ни кашлица,весел е и си изяжда всичко.Много ми е криво.Жорето за първи път ми е боледувал на 14м. ,а Никола на 2м. ужасна кашлица,после 2-3 пъти сополи,а сега и това.Уж кърмаче,уж имунитет - вятър работа.
 А къде го пипна и аз не знам.Бяхме на една вила в планината с кумувете и никой друг не е виждал.Прибрахме се снощи и към 23 ч. го усетих,че е много топъл.

хетера,то не е до държавна ,а до човек.Жорето е в държавна,но и той и аз сме много доволни от отношението и наученото.

емили,късмет на таткото,дано започне наистина!

танче,аз взех буйки,но вече почти са му малки,а съм купила най-големият номер и не знам,какви ще  купувам вече.Чипо имали хубави обувки,но тепърва ще търся мнения.

Дневник на баткото водих,но до към 7-ми месец,нещо ме домързяваше после.Подари ми го приятелка - пише се в него всеки ден,какво му се случва и отделно имаше лепенки с важни събития,като зъбчета,лзене и т.н.Иначе имам и от тези масовите дневници,тях съм попълнила.
 Има електронен дневник в един сайт beboran.net - готин е и може да въвеждаш пак важни събития,да описваш как минава деня,да въведеш ръст и тегло и ти дава графика дали е ок и т.н.Там си пиша,кога какво въвеждам и като го теглят и мерят.Нещо нямам много дар слово да описвам деня ни,пък и чак толкова интересно не ни е ежедневието.

# 70
  • Мнения: 615
Ангелче дано малкият сладурко бързо се оправи  Praynig
Аз с големият батко съм си писала в една тетрадка и сега си чета - интересно е. Боби съм го попретупала - писала съм до третият месец, сега с Йони все още записвам чат пат.  Blush

# 71
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Един наш приятел ми подари дневник за Вики. Разни там първи събития и с празни места за купища снимки. Още снимка не съм слагала, но иначе го попълвам периодично. Но не описвам всеки ден, а по-важни неща. Зъби, храни и т.н.

Ангелче, и аз се зачудих дали не е розеола. Като я видя лекарката й каза, че знаела от какво е този обрив и, че ще е на вълни. И то наистина е така, вече почти отшумя. Но жената нищо не каза за розеола, а само че няма да го третирам с нищо и да не се тревожа.
Бързо да се оправя Никола  Hug

Мимка, за утре имаш и от нас палци.

# 72
  • Мнения: 58
Здравейте!Ей,сладурки,аз да не съм тръгнала да ви разревавам всичките???Аз просто споделих малко мнение,аз лично няма да празнувам на Сани първия рожден ден с деца,то при мен и много не може,защото хем сме на 23 ноември и има вариант да е кучи студ,хем няма къде,защото вече и хола ни е превърнат в детска(все пак съм  с три деца и всяко иска стая #Crazy...),а да не говорим и че въобще според мен не е и нужно,може би ще отида да запаля една свещичка ,че ми е здраво детенцето и после вкъщи по домашному.Но за мен този момент е далече...
Кръщенето ни също мина и не съм се хвалила със снимки,защото беше в съвсем тесен кръг-само ние и кръстниците,а като ви гледах вашите кръщенета и ми се стори тъпо да показвам само шест човека.Е все тая-мина и вече е християнче-мисля,че това е най-важното,а не подаръците за гостите или бродерията на хавлията примерно.
Момичета,имам една молба,може и някой да ми обясни какво значи АБ,защото така като напишете и аз немога да разбера какво е...
Аз дневници на децата не съм писала,преди когато голямата ми беше бебе им пишех приказки в рими,а те после като пораснаха ги научиха наизуст,даже и до момента си имат една любима за две сестрички мишлета.Обаче сега със Сани  нямам време,така че си използвам старите,казвам и ги докато я храня и тя,незнам колко ме разбира,ама пули очета и яде...
По повод на обувчиците-Сани все още няма,ама тя и не стои кой знае колко стабилно на краката си-изправи се,постои минутка-две и започнат да и се огъват крачката.Та затова не съм купувала,даже имахме лек спор с моя мъж на тая тема,защото на един негов приятел детенцето е с един ден разлика със Сани и като минал да го види то било с обувчици.И като ме заяде–тръгвай,та тръгвай да купим!Абе човек,викам,на онова детенце може и самолет да купят,за моето е рано за обувки(как пък няма да и врат краката през август с обувки,при положение,че не и трябват)Е,накрая с триста мъки се разбра...Много ме ядоса,значи!Аз меся ли му се в неговите си мъжки работи...
А за детските градини-незнам моите и двете каки си бяха в държавна и си бях много доволна от учителките.Е материалната база беше под всякаква критика,ама госпожите бяха много мили.Даже като ги местих в по-горна група на първия ден отидохме с букети при старите госпожи и бележка на тях("Благодаря за грижите,госпожо!) и те се просълзиха.Казаха,че обикновенно децата,които не са вече при тях ги забравят,а никой не е дошъл да благодари....
Стискам палци всички болни бебоци да се оправят скоро,а на злоядите въъъъъъълчи апетит утре!

# 73
  • Мнения: 58
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 09:07 от Darklady_A

# 74
  • Мнения: 615
Дарк АБ - антибиотик  Hug

Общи условия

Активация на акаунт